Приворо́ки — село відноситься до Тарашанської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області. Вперше згадується в грамоті 1418 року. Символіка населеного пункту затверджена 5 липня 2013р. рiшенням сесії сільської ради. Автори - І.Д.Янушкевич, Д.Ніколаєвич.

Герб

У синьому полі відкриті навстіж золоті дерев'яні ворота, які опираються на такі ж стовпи з острішком на зеленій базі. Між полотнами воріт золотий буковий горіх, з-під якого звивається вниз срібний струмок, перетинаючи щит і базу. Щит облямований золотим декоративним картушем і увінчаний золотою сільською короною. У нижній частині картуш перетинають синя хвиляста стрічка з написом золотими літерами "ПРИВОРОКИ" і зелена стрічка з срібним написом "1418", покладені на золоті гілки бука з листям і горіхами.

Ворота є називним символом і розкриває назву Привороки, яка походить від двох слів "при" і "ворота", що топонімічно символізує "перед ворітьми, долиною", що в подальшому трансформувалося у сучасну назву села. Облаштовані відчинені ворота підкреслюють гостинність господарів осель. Золотий буковий горіх символізує природню красу села, мальовничі букові ліси, які з півдня оточують Привороки. Буковий горіх також міститься на гербі Чернівецької області і Глибоцького району, що підкреслює територіальну належність Приворок. Срібний струмок означає місцеву річку Котовець, яка бере свій початок біля Приворок.

Прапор

Квадратне полотнище поділене горизонтально на синю і зелену смуги у співвідношенні 2:1. У верхньому полі привідкриті навстіж жовті дерев'яні ворота, які опираються на такі ж стовпи з острішком на зеленій смузі. Між полотнами воріт жовтий буковий горіх.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привороки .
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору