Інформація про діяльність Центру надання адміністративних послуг за 2014-2015 роки та І квартал 2016 року

Діяльність Центру спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприятиме підвищенню рівня якості життя і є одним із пріоритетних завдань функціонування райдержадміністрації.

   На даний час Центр надає  адміністративні послуги структурних відділів райдержадміністрації: відділу містобудування та архітектури; відділу у справах молоді та спорту; відділу економічного розвитку та торгівлі та інших органів виконавчої влади (в т.ч.документи дозвільного характеру). Загальна площа приміщення Центру становить 54 м2 та складається з трьох окремих кабінетів по 18 м2 кожен, поділяється на відкриту та закриту частини, що відповідає вимогам Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг, затверджених ПКМУ від 01.08.2013р. №588.

Зокрема, левова частка звернень, ~75-80% приходиться на  послуги відділу Держгеокадастру у Глибоцькому районі. Звернень з питань міграційної служби до ЦНАП району не надходило.

За 2015 рік ЦНАП надав 6303 адміністративних послуг, в тому числі 90 документів дозвільного характеру  (для порівняння: за 2014 р. надано 926 послуг, в т.ч. 170 ДДХ). За перший квартал 2016 р. надано 2018 адміністративних послуг, ріст кількості наданих адміністративних послуг відбувся за рахунок послуг із державної реєстрації. Також адміністраторами центру щоденно надаються консультації, в тому числі засобами телекомунікацій.

Так, ЦНАП Глибоцької РДА з початку 2016 року почав прийом звернень із державної реєстрації речових прав на нерухоме майно (за І кв. 2016 р. близько 150 прийнятих справ) та проводить роботу щодо підготовки прийняття документів з державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців. 

Центр надання адміністративних послуг інформує про свою діяльність

З метою ознайомлення громадськості зі спектром послуг, що надають Центр надання адміністративних послуг, пропонується до перегляду відео-ролик.  
Перегляд видео тут

Інформація про Центр надання адміністративних послуг Глибоцької районної державної адміністрації

Переглянути

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Контактна інформація.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору