НАБУВ ЧИННОСТІ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ДЕРЖАВНУ ДОПОМОГУ СУБ’ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ»

2 серпня 2017 року набув чинності в повному обсязі Закон України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання».
Цей Закон був прийнятий Верховною Радою України 1 липня 2014 року на виконання міжнародних зобов’язань України, що виникають з умов Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і Договору про заснування Енергетичного Співтовариства.
Закон визначив Антимонопольний комітет України як Уповноважений орган з питань державної допомоги та встановив правові засади проведення моніторингу державної допомоги суб’єктам господарювання та здійснення контролю за допустимістю такої допомоги для конкуренції.
З 2 серпня 2017 року надавачі державної допомоги, перед прийняттям рішення про надання нової державної допомоги суб’єктам господарювання чи внесення змін до умов чинної державної допомоги, зобов’язані повідомляти Антимонопольний комітет України, з метою отримання рішення про допустимість державної допомоги для конкуренції.
Крім того, вся існуюча державна допомога має бути приведена у відповідність до вимог Закону.

Детальніше...

Закон України "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення"

Цей Закон визначає особливості доступу споживачів до інформації про встановлення цін/тарифів, заходи з енергозбереження, формування та виконання інвестиційних програм у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення.

Стаття 1. Види інформації, доступ до якої забезпечується споживачам

1. Споживачам у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення гарантується безперешкодний та безоплатний доступ до інформації про:

Детальніше...

Практичні поради по застосуванню Порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження будівель

Перейти за посиланням

Закон України "Про добровільне об’єднання територіальних громад"

Перейти за посиланням

Закон України "Про звернення громадян"

Перейти за посиланням

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Нормативно-правова база.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору