ПЕРЕЛІК відомостей, що становить службову інформацію

1. До службової в районній державній адміністрації належить така інформація: 1) що міститься в документах районної державної адміністрації, які становлять внутрівідомчу службову кореспонденцію, доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов’язані з розробкою напряму діяльності районної державної адміністрації, або здійсненням нею контрольних, наглядових функцій, процессом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень; 2) стосовно сфери оборони країни, яку віднесено до державної таємниці. 2. Документам, що містять інформацію, яка становить службову інформацію, присвоється гриф «для службового користування». Доступ до таких документів надається відповідно до частини другої статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Перелік відомостей, що становлять службову інформацію.