Перший заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації

Коломієць Віталій Кирилович

 

Телефон: (03734) 2-44-10

приймальня тел/факс (03734) 2-45-42
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Графік прийому громадян: Щочетверга з 09.00 до 18.00 каб.№ 17 ІІ поверх

Коломієць Віталій Кирилович народився 23.07.1979 року, громадянин України.

Освіта повна вища, в 2001 році закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста.

         Коломієць Віталій Кирилович свою трудову діяльність розпочав у листопаді 2003 року на посаді державного виконавця відділу державної виконавчої служби Глибоцького районного управління юстиції. З березня 2007 року призначений на посаду старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Глибоцького районного управління юстиції.

У листопаді 2008 року переведений на посаду головного державного виконавця  Глибоцького районного управління юстиції.

З березня 2009 року до січня 2016 року працював заступником начальника відділу державної виконавчої служби Глибоцького районного управління юстиції.

З 16 січня 2016 року призначений на посаді першого заступника голови Глибоцької районної державної адміністрації.

1. Забезпечує реалізацію державної політики та виконання положень Конституції України, законів України, Постанов Верховної Ради України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, рішень обласної ради, розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій та повноважень районної державної адміністрації у сфері:
- енергетики; - економіки; - енергозбереження; - архітектури; - капітального будівництва, реконструкції; - житлово-комунального господарства; - дорожнього будівництва; - транспорту та зв’язку; - промисловості, підприємництва, цінової політики, демонополізації, торгівлі та побутового обслуговування, приватизації; - зовнішньоекономічної діяльності, залучення інвестицій, міжнародних відносин, розвитку; - підприємництва, малого та середнього бізнесу; - аграрної політики, сільського господарства, земельних відносин; - лісового та водного господарства, природних ресурсів та охорони довкілля, використання надр.
2. Виконує функції та обов’язки, зазначені у розділі ІІ Розподілу обов’язків між головою, першим заступником, заступником голови та керівником апарату районної державної адміністрації.
3. Забезпечує, спрямовує та контролює діяльність: - відділу містобудування та архітектури; - відділу житлово-комунального господарства; - відділу з питань надзвичайних ситуацій; - відділу економічного розвитку і торгівлі; - фінансового управління; - центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації; - управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.
4. Забезпечує ефективне використання в районі капітальних вкладень. Сприяє проведенню експертизи та впровадженню інноваційних проектів.
5. Організовує розробку та контроль за виконанням програм щодо раціонального використання земель, лісів, підвищення родючості ґрунтів, ведення земельно-кадастрової документації, моніторингу земель та землеустрою відповідно до законодавства та координує роботу землевпорядних служб району, органів місцевого самоврядування, інших відповідних структур у здійсненні аграрної та земельної реформи.
6. Здійснює заходи щодо забезпечення техногенно-екологічної безпеки, ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, надзвичайних ситуацій в районі.
7. Здійснює контроль за організацією та якістю проведення протизсувних заходів на території району.
8. Координує діяльність: - району електричних мереж у Глибоцькому районі; - ЧФ ПАТ «Укртелеком» цеху телекомунікаційних послуг; - центрального районного відділення поштового зв’язку; - райавтодору; - виробничого управління житлово-комунального господарства; - районного комунального бюро технічної інвентаризації; - відділу Держземагенства у Глибоцькому районі; - відділу капітального будівництва.
9. Забезпечує взаємодію районної державної адміністрації з: - підприємствами залізничного транспорту; - науково-дослідницькими організаціями з питань містобудування та архітектури; - підприємствами та організаціями торгівлі та громадського харчування, побутового обслуговування населення; - агросервісними службами, службами матеріально-технічного забезпечення та переробними підприємствами сільськогосподарської продукції.
10. Залучає у порядку, визначеному законодавством підприємства, установи, організації до участі в розвитку будівництва та експлуатації доріг.
11. Забезпечує координацію роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів Міністерств та інших органів виконавчої влади щодо участі у міжнародних взаєминах здійснення повноважень райдержадміністрації щодо виконання угод в рамках Єврорегіону “Верхній Прут”.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Перший заступник.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору