План роботи

План роботи районної державної адміністрації на І квартал 2019 року

План роботи районної державної адміністрації на І квартал 2019 року

План роботи районної державної адміністрації на 2019 рік

План роботи районної державної адміністрації на 2019 рік

План роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2018 року

План роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2018 року

Attachments:
Download this file (409.pdf)409.pdf[ ]275 Kb

План роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2018 року

Розпорядження № 274 від 25.06.2018

Attachments:
Download this file (274.pdf)274.pdf[ ]228 Kb

ІНФОРМАЦІЯ про виконання плану роботи Глибоцької районної державної адміністрації за ІІ квартал 2018 року

Діяльність управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації була направлена на здійснення конкретних заходів, спрямованих на забезпечення права кожного громадянина на достатній життєвий рівень, надання адресної підтримки незахищеним верствам населення, забезпечення підтримки сімей з дітьми, дотримання трудового законодавства. Вживаються певні заходи щодо забезпечення реалізації конституційних прав працівників на заробітну плату не нижчу від визначеної законом, своєчасне одержання винагороди за працю, а також поліпшення їх матеріального і соціального становища. Здійснюється систематичний аналіз рівня середньомісячної заробітної плати. Протягом ІІ кварталу проведено 4 засідання комісії по розгляду питань, пов’язаних з наданням всіх видів соціальних допомог, субсидій та пільг, 3 засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, 01.06.2018 року проведено семінар з соціальними працівниками селищної та сільських рад.

У проведенні профілактичної роботи з неповнолітніми в системі служби у справах дітей вдосконалювався механізм співпраці з правоохоронними органами, закладами освіти, соціальною службою для сім’ї, дітей та молоді, медичними закладами, центром зайнятості та управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. Протягом звітного періоду службою проведено 3 засідання комісії з питань захисту прав дитини, 10 рейдів «Ринок» та вечірні рейди по місцях масового зібрання молоді.
26.06.2018 року проведено засідання міжвідомчої координаційної ради по профілактиці правопорушень, злочинності серед дітей, профілактика алкоголізму, наркоманії серед неповнолітніх, стан роботи з питань захисту прав дітей, які опинилися в складних життєвих умовах, стан виконання батьківських обов’язків громадян. Робота служби була спрямована на виявлення та усунення причин та умов, що сприяють правопорушенням, які скоїли неповнолітні, а також на позитивний вплив та поведінку окремих підлітків, які мешкають на території району.

Протягом ІІ кварталу відділом культури і туризму райдержадміністрації проведено нараду з працівниками культури по підсумках роботи за І квартал 2017 року та нараду за підсумками атестації працівників закладів культури, 1 засідання ради відділу культури і туризму. Проведено заходи до:
32-ї річниці Чорнобильської трагедії, Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги; Дня Європи, Міжнародного Дня музеїв; Дня слов’янської писемності і культури; Дня захисту дітей; огляд – конкурс аматорських драматичних колективів «Буковинська театральна весна 2018»; благодійний фестиваль народної творчості «На крилах надій» для людей з обмеженими можливостями; відзначення 100-річчя з нагоди заснування державної служби та 22-ї річниці Конституції України; Дня молоді та Дня селища.

Детальніше...

ІНФОРМАЦІЯ про виконання плану роботи Глибоцької районної державної адміністрації за І квартал 2018 року

Діяльність райдержадміністрації протягом І кварталу 2018 року була спрямована на виконання Конституції України, законів України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень обласної та районної державних адміністрацій та впроваджувалася відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 22.12.2016 №489 «Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на І квартал 2017 року».

Згідно затвердженого графіку 16.02.2018 року проведено засідання колегії райдержадміністрації та розглянуто питання:

1. Про підсумки соціально - економічного розвитку Глибоцького району за 2017 року.

2. Про результати роботи Глибоцького районного відділу державної виконавчої служби за 2017 рік.

   3. Про підсумки роботи системи соціального захисту населення за 2017 рік.

4. Про стан виконання Комплексної програми Трансплантологія у 2016-2018 рр.

5. Про підсумки роботи закладів культури району за 2017 рік та надання ними платних послуг.

6. Інформація про хід виконання рішення колегії від 03.03.2017 року № 04 «Про виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо організації військового обліку і бронювання в органах місцевого самоврядування, підприємствах, організаціях і установах Глибоцького району

7.Інформація про створення на території Глибоцького району підрозділу територіальної оборони.

8.Інформація про хід виконання рішення колегії від 03.03.2017 року № 06 «Про проведення заходів щодо профілактики злочинності серед неповнолітніх.

9.Інформація про роботу Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

10.Інформація про хід виконання Регіональної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2012-2017 рр. 

Детальніше...

План роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2018 року

Про затвердження плану роботи районної державної адміністрації на II квартал 2018 року

Attachments:
Download this file (№142 від 26.03.2018.pdf)№142 від 26.03.2018.pdf[ ]204 Kb

ІНФОРМАЦІЯ про виконання плану роботи Глибоцької районної державної адміністрації за 2017 рік

Діяльність райдержадміністрації протягом 2017 року була спрямована на виконання Конституції України, законів України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень обласної та районної державних адміністрацій та впроваджувалася відповідно до розпорядження райдержадміністрації від 22.12.2016 № 489 «Про затвердження перспективного плану роботи райдержадміністрації на 2017 рік».
Згідно затвердженого графіку проведено 4 засідання колегії райдержадміністрації та розглянуто питання:
1. Про підсумки соціально - економічного розвитку Глибоцького району за 2016 рік.
2. Про підготовку та проведення комплексу весняно-польових робіт с/г підприємствами району
3. Про стан роботи системи соціального захисту населення у сфері надання державних допомог, пільг та субсидій.
4. Про стан виконання рішень про стягнення на користь ДПІ.
5. Про виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо організації військового обліку і бронювання в органах місцевого самоврядування, підприємствах, організаціях і установах Глибоцького району.
6. Про стан надання медичної допомоги пацієнтам пільгової категорії
7. Про стан розгляду звернень громадян за 2016 рік, відповідно до Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996р.
8. Про підсумки соціально - економічного розвитку Глибоцького району за І квартал 2017 року.
9. Про стан використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення ТзОВ «Мрія Глибочини» на території Глибоцького району.
10. Про показники, які впливають на стан надходження платежів до бюджету Пенсійного фонду.
11. Про стан забезпечення містобудівною документацією та укладання органами місцевого самоврядування на сплату пайової участі на розвиток інфраструктури населених пунктів району.
12. Про стан виконання рішення про стягнення на користь ПФУ.
13. Про виконання вимог законодавства з організації військового обліку на території Багринівської сільської ради.
14. Про підсумки соціально - економічного розвитку Глибоцького району за І півріччя 2017 року.
15. Про підготовку до проведення комплексу осінньо-польових робіт.

Детальніше...

ІНФОРМАЦІЯ про виконання плану роботи Глибоцької районної державної адміністрації за IV квартал 2017 року

Діяльність райдержадміністрації протягом IV кварталу 2017 року була спрямована на виконання Конституції України, законів України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень обласної та районної державних адміністрацій та впроваджувалася відповідно до розпорядження райдержадміністрації від 25.09.2017 № 386 «Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на IV квартал 2017 року».
Згідно затвердженого графіку 15.11.2017 року проведено засідання колегії райдержадміністрації та розглянуто питання:
1. Про підсумки соціально - економічного розвитку Глибоцького району за 9 місяців 2017 року.
2. Про результати роботи відділу державної виконавчої служби за 9 місяців 2017 року.
3. Про забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об’єктів фізичного оточення.
4. Про виконання Закону України від 13.01.2005 №2342-ІV «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».
5. Про хід виконання районної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2016-2017 роках.
6. Про стан виконання програми по забезпеченню сумішей для харчування дітей з малозабезпечених сімей.
7. Про виконання плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних заразних хвороб спільних для людей та тварин в Глибоцькому районі на 2017 рік.
Проводились наради при голові райдержадміністрації та його заступниках з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ і організацій району, а також з селищним та сільськими головами. Під час нарад розглядалися питання життєдіяльності району, зокрема: виконання доходів бюджету за 9 місяців 2017 року; роботу районного комунального бюро технічної інвентаризації за 9 місяців 2017 року; проведення профілактики щеплень проти кору на території Глибоцького району; проведення ремонту автомобільних доріг Глибоцького району за 9 місяців 2017 року; основні аспекти пенсійної реформи; підсумки проведених комплексних перевірок здійснення сільськими головами і виконавчими комітетами сільських рад делегованих їм повноважень органами виконавчої вади у 2017 році;

Детальніше...

Розпорядження № 555 від 22.12.2017

Про затвердження плану роботи районної державної адміністрації на І квартал 2018 року 

Attachments:
Download this file (555.pdf)555.pdf[ ]241 Kb

Розпорядження № 556 від 22.12.2017

Про затвердження перспективного плану роботи районної державної адміністрації на 2018 рік

Attachments:
Download this file (556.pdf)556.pdf[ ]475 Kb

ІНФОРМАЦІЯ про виконання плану роботи Глибоцької районної державної адміністрації за ІІІ квартал 2017 року

Діяльність райдержадміністрації протягом ІІІ кварталу 2017 року була спрямована на виконання Конституції України, законів України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень обласної та районної державних адміністрацій та впроваджувалася відповідно до розпорядження райдержадміністрації від 21.06.2016 №228 «Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на ІІІ квартал 2016 року».
Згідно затвердженого графіку 18.08.2017 року проведено засідання колегії райдержадміністрації та розглянуто питання:
1.Про підсумки соціально - економічного розвитку Глибоцького району за І півріччя 2017 року
2. Про підготовку до проведення комплексу осінньо-польових робіт.
3.Про стан готовності господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр.
3.Про стан роботи системи соціального захисту населення у сфері надання державних допомог, пільг та субсидій.
3.Про підсумки проведення оздоровчої кампанії в Глибоцькому районі.
6. Про підсумки роботи у галузі спорту за І півріччя 2017 року.
7.Про підсумки роботи за напрямом національно-патріотичного виховання молоді за І півріччя 2017 року
8.Про стан виконання рішення про стягнення на користь державного бюджету.
Проводились наради при голові райдержадміністрації та його заступниках з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ і організацій району, а також з селищним та сільськими головами. Під час нарад розглядалися питання життєдіяльності району, такі як: про підсумки проведення весняного призову на строкову військову службу та виконання заходів з організації проведення призову громадян України восени 2017 року; про хід виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 грудня 2016 року № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» на території Глибоцького району; про спалах гострих кишкових інфекцій станом на 01.08.2017 року; про забезпечення найкращих інтересів дітей, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях і дитячих будинках сімейного типу; про забезпечення ефективного впровадження монетизації невикористаних сум субсидій для відшкодування витрат на оплату з газо-, електропостачання для індивідуального опалення населенню району; про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення; про підсумки проведення монетизації невикористаних сум субсидій для відшкодування витрат на оплату з газо-, електропостачання для індивідуального опалення населенню району; про стан розгляду звернень громадян за 8 місяців 2017 року, відповідно до Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996р. Про заходи щодо подачі оперативного резерву І та ІІ черги тощо.

Детальніше...

ІНФОРМАЦІЯ про виконання плану роботи Глибоцької районної державної адміністрації за ІІ квартал 2017 року

Діяльність райдержадміністрації протягом ІІ кварталу 2017 року була спрямована на виконання Конституції України, законів України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень обласної та районної державних адміністрацій та впроваджувалася відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 20.03.2017 № 97 «Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на ІІ квартал 2017 року».

Згідно затвердженого графіку 24.05.2017 року проведено засідання колегії райдержадміністрації та розглянуто питання:

  1. Про підсумки соціально - економічного розвитку Глибоцького району за І квартал 2017 року;
  2. Про стан використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення ТзОВ «Мрія Глибочини» на території Глибоцького району.
  3. Про показники, які впливають на стан надходження платежів до бюджету Пенсійного фонду.
  4. Про стан забезпечення містобудівною документацією та укладання

             органами місцевого самоврядування на сплату пайової участі на     

             розвиток інфраструктури населених пунктів району.

  1. Про стан виконання рішення про стягнення на користь ПФУ.
  2. Про виконання вимог законодавства з організації військового обліку на території Багринівської сільської ради.                 

    Детальніше...

Розпорядження № 386 від 25.09.2017

Про затвердження плану роботи районної державної адміністрації на IV квартал 2017 року

Розпорядження № 232 від 23.06.2017

Про затвердження плану роботи районної державної адміністрації на III квартал 2017 року

Attachments:
Download this file (232.pdf)232.pdf[ ]4295 Kb
Copyright 2015 Глибоцька РДА - План роботи.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору