План роботи

ІНФОРМАЦІЯ про виконання плану роботи Глибоцької районної державної адміністрації за І квартал 2020 року

Діяльність райдержадміністрації протягом І кварталу 2020 року була спрямована на виконання Конституції України, законів України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень обласної та районної державних адміністрацій та впроваджувалася відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 24.12.2019 № 291 «Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на І квартал 2020 року».
У зв’язку із установленням на всій території України з 12 березня 2020 року карантину відповідно до постанови Кабінету Міністрів України з 11 березня 2020р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» в Глибоцькій районній державній адміністрації було призупинено проведення нарад, перевірок, особистих прийомів громадян, засідань консультативно-дорадчих органів, інших масових заходів (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, тощо, за винятком заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
Зокрема, у зв’язку з кадровими змінами та з надзвичайною ситуацією, пов’язаною з екзотичним та особливо небезпечним інфекційним захворюванням людей у Чернівецькій області, не проведено засідання колегії районної державної адміністрації, на розгляд якої виносилось 5 питань, а саме: «Про підсумки соціально - економічного розвитку Глибоцького району за 2019 рік», «Про стан роботи системи соціального захисту населення у сфері надання субсидій державних допомог, пільг», «Про показники роботи Глибоцького районного відділу державної виконавчої служби за 2019 рік», «Про стан здійснення сільськими головами і виконавчими комітетами сільських рад делегованих їм повноважень органами виконавчої влади».
Натомість, головою районної державної адміністрації проведено апаратні наради, на яких заслухано ряд актуальних питань.
Планом роботи на І квартал 2020 року передбачено проведення 64 заходи, які виконані.
Протягом звітного кварталу взято на контроль 197 документів вищестоящих органів, з них: 24 доручення голови та заступників голови ОДА, 14 розпоряджень ОДА, 1 депутатський запит та 158 - інших контролів вищестоящих органів.
Проведено 1 виїзний прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації.
Підписано 98 розпоряджень з основної діяльності райдержадміністрації, 14 розпоряджень та 68 наказів з кадрових питань. Зареєстровано 828 вхідних документи та 445 вихідних документів.
За звітний період до райдержадміністрації надійшло 97 звернень, по яких вжито необхідних заходів, надано вичерпні відповіді.
На виконання Постанови КМУ від 09.03.1999 №339 “Про затвердження порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органами виконавчої влади” та Постанови КМУ від 05.07.2004 №835 “Про внесення змін до Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади”, згідно графіку проведення комплексних перевірок здійснення виконавчими комітетами селищної, сільських рад делегованих їм повноважень органами державної виконавчої влади протягом І кварталу здійснено перевірку роботи Димківської сільської ради делегованих їй повноважень, згідно проведеної перевірки складено відповідні довідки та акти.

Детальніше...

Розпорядження від 24.03.2020 № 91

Про затвердження плану роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2020 року 

Attachments:
Download this file (91.pdf)91.pdf[ ]549 Kb

ІНФОРМАЦІЯ про виконання плану роботи Глибоцької районної державної адміністрації за 2019 рік

Діяльність райдержадміністрації протягом 2019 року була спрямована на виконання Конституції України, законів України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень обласної та районної державних адміністрацій та впроваджувалася відповідно до розпорядження райдержадміністрації від 22.12.2018 № 570 «Про затвердження перспективного плану роботи райдержадміністрації на 2019 рік».
Згідно затвердженого графіку проведено 4 засідання колегії райдержадміністрації та розглянуто питання:
1. Про підсумки соціально - економічного розвитку Глибоцького району за 2018 року.
2. Про стан роботи системи соціального захисту населення у сфері надання субсидій державних допомог, пільг.
3. Про показники роботи Глибоцького районного відділу державної виконавчої
служби за 2018 рік.
4. Про стан фізичної культури та спорту в районі.
5. Про стан здійснення сільськими головами і виконавчими комітетами сільських рад делегованих їм повноважень органами виконавчої влади.
6. Про підсумки соціально - економічного розвитку Глибоцького району за І квартал 2019 року.
7. Про стан впровадження в районі інклюзивної освіти.
8. Про хід виконання заходів протидії захворюванню на туберкульоз у Глибоцькому районі у 2018 році та І кварталі 2019 року.
9. Про забезпеченість хворих диспансерної групи лікарськими препаратами на пільгових умовах.
10. Про стан розгляду звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 року.
11. Про підсумки соціально - економічного розвитку Глибоцького району за І півріччя 2019 року.
12. Про виконання рішень щодо стягнення коштів на користь державного бюджету.
13. Про стан роботи системи соціального захисту населення у сфері надання субсидій державних допомог, пільг.
14. Про хід реалізації Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», Закону України «Про зайнятість населення», виконання програмних показників за І півріччя 2019 року.
15. Про підсумки відпочинку та оздоровлення школярів району влітку 2019 року.
16. Про виконання плану імунопрофілактики в районі за І півріччя 2019 року.

Детальніше...

ІНФОРМАЦІЯ про виконання плану роботи Глибоцької районної державної адміністрації за IV квартал 2019 року

Діяльність райдержадміністрації протягом IV кварталу 2019 року була спрямована на виконання Конституції України, законів України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень обласної та районної державних адміністрацій та впроваджувалася відповідно до розпорядження райдержадміністрації від 24.09.2019 № 217 «Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на IV квартал 2019 року».
Згідно затвердженого графіку 03.12.2019 року проведено засідання колегії райдержадміністрації та розглянуто питання:
1. Про підсумки соціально - економічного розвитку Глибоцького району за 9 місяців 2019 року.
2. Про забезпечення працевлаштування громадян, які будуть вивільнені з бюджетних установ району та заходи щодо їх подальшого працевлаштування в межах повноважень Глибоцької філії Чернівецького обласного центру зайнятості.
3. Про стан готовності господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до осінно-зимового періоду 2019-2020 рр.
4. Про виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо організації військового обліку і бронювання в органах місцевого самоврядування, підприємствах, організаціях і установах Глибоцького району.
5. Про виконання Закону України від 13.01.2005 №2342-ІV «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».
6. Про виконання Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних заразних хвороб спільних для людей та тварин в Глибоцькому районі на 2019 рік.
7. Про стан виконання санітарно-епідемічних заходів в структурних підрозділах КНП «Глибоцької ЦРЛ», спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій серед населення території обслуговування.

Проводились наради при в.о. голови райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ і організацій району, а також з селищним та сільськими головами.

Детальніше...

Розпорядження від 24.12.2019 року № 292

Про затвердження перспективного плану роботу районної державної адміністрації на 2020 рік

Attachments:
Download this file (292.pdf)292.pdf[ ]520 Kb

Розпорядження від 24.12.2020 року № 291

Про затвердження плану роботи районної державної адміністрації на І квартал 2020 року

Attachments:
Download this file (291.pdf)291.pdf[ ]202 Kb

ІНФОРМАЦІЯ про виконання плану роботи Глибоцької районної державної адміністрації за ІІІ квартал 2019 року

Діяльність райдержадміністрації протягом ІІІ кварталу 2019 року була спрямована на виконання Конституції України, законів України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України,розпоряджень обласної та районної державних адміністрацій та впроваджувалася відповідно до розпорядження райдержадміністрації від 25.06.2019 №145 «Про затвердження  плану роботи райдержадміністрації на ІІІ квартал 2019  року».

Згідно затвердженого графіку 15.08.2019 року проведено засідання колегії райдержадміністрації та розглянуто питання:

 1. Про підсумки соціально - економічного розвитку Глибоцького району за І півріччя  2019 року.
  1. Про виконання рішень щодо стягнення коштів на користь державного бюджету.
  2. Про стан роботи системи соціального захисту населення у сфері надання субсидій державних допомог, пільг.
  3. Про хід реалізації Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», Закону України «Про зайнятість населення», виконання програмних показників за І півріччя 2019 року.
  4. Про підсумки відпочинку та оздоровлення школярів району влітку 2019 року.
  5. Про виконання плану імунопрофілактики в районі за І півріччя 2019 року.
  6. Про роботу архівного сектору за І півріччя 2019 року.

 Проводились наради при в.о. голови райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ і організацій району, а також з селищним та сільськими головами.

28.08.2019 року відбулась нарада з головами ОТГ та сільських рад району, а також правоохоронними органами щодо організацію заходів по призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року.

З 28 серпня по 03 вересня проведено ряд нарад з головами об’єднаних територіальних громад та сільських рад щодо наповнення дохідної частини районного бюджету, зокрема, за рахунок врегулювання земельних відносин на території району, сплати податків з доходів фізичних та юридичних осіб, оренди земельних часток паїв.

Детальніше...

План роботи районної державної адміністрації на IV квартал 2019 року

План роботи районної державної адміністрації на IV квартал 2019 року

Attachments:
Download this file (216.pdf)216.pdf[ ]260 Kb

Про затвердження плану роботи районної державної адміністрації на III квартал 2019 року

План роботи районної державної адміністрації на III квартал 2019 року

План роботи районної державної адміністрації на II квартал 2019 року

План роботи районної державної адміністрації на II квартал 2019 року

Attachments:
Download this file (62.pdf)62.pdf[ ]210 Kb

План роботи районної державної адміністрації на І квартал 2019 року

План роботи районної державної адміністрації на І квартал 2019 року

План роботи районної державної адміністрації на 2019 рік

План роботи районної державної адміністрації на 2019 рік

План роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2018 року

План роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2018 року

Attachments:
Download this file (409.pdf)409.pdf[ ]275 Kb

План роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2018 року

Розпорядження № 274 від 25.06.2018

Attachments:
Download this file (274.pdf)274.pdf[ ]228 Kb

ІНФОРМАЦІЯ про виконання плану роботи Глибоцької районної державної адміністрації за ІІ квартал 2018 року

Діяльність управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації була направлена на здійснення конкретних заходів, спрямованих на забезпечення права кожного громадянина на достатній життєвий рівень, надання адресної підтримки незахищеним верствам населення, забезпечення підтримки сімей з дітьми, дотримання трудового законодавства. Вживаються певні заходи щодо забезпечення реалізації конституційних прав працівників на заробітну плату не нижчу від визначеної законом, своєчасне одержання винагороди за працю, а також поліпшення їх матеріального і соціального становища. Здійснюється систематичний аналіз рівня середньомісячної заробітної плати. Протягом ІІ кварталу проведено 4 засідання комісії по розгляду питань, пов’язаних з наданням всіх видів соціальних допомог, субсидій та пільг, 3 засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, 01.06.2018 року проведено семінар з соціальними працівниками селищної та сільських рад.

У проведенні профілактичної роботи з неповнолітніми в системі служби у справах дітей вдосконалювався механізм співпраці з правоохоронними органами, закладами освіти, соціальною службою для сім’ї, дітей та молоді, медичними закладами, центром зайнятості та управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. Протягом звітного періоду службою проведено 3 засідання комісії з питань захисту прав дитини, 10 рейдів «Ринок» та вечірні рейди по місцях масового зібрання молоді.
26.06.2018 року проведено засідання міжвідомчої координаційної ради по профілактиці правопорушень, злочинності серед дітей, профілактика алкоголізму, наркоманії серед неповнолітніх, стан роботи з питань захисту прав дітей, які опинилися в складних життєвих умовах, стан виконання батьківських обов’язків громадян. Робота служби була спрямована на виявлення та усунення причин та умов, що сприяють правопорушенням, які скоїли неповнолітні, а також на позитивний вплив та поведінку окремих підлітків, які мешкають на території району.

Протягом ІІ кварталу відділом культури і туризму райдержадміністрації проведено нараду з працівниками культури по підсумках роботи за І квартал 2017 року та нараду за підсумками атестації працівників закладів культури, 1 засідання ради відділу культури і туризму. Проведено заходи до:
32-ї річниці Чорнобильської трагедії, Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги; Дня Європи, Міжнародного Дня музеїв; Дня слов’янської писемності і культури; Дня захисту дітей; огляд – конкурс аматорських драматичних колективів «Буковинська театральна весна 2018»; благодійний фестиваль народної творчості «На крилах надій» для людей з обмеженими можливостями; відзначення 100-річчя з нагоди заснування державної служби та 22-ї річниці Конституції України; Дня молоді та Дня селища.

Детальніше...

Copyright 2015 Глибоцька РДА - План роботи.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору