ІНФОРМАЦІЯ про виконання плану роботи Глибоцької районної державної адміністрації за IV квартал 2016 року

Діяльність райдержадміністрації протягом IV кварталу 2016 року була спрямована на виконання Конституції України, законів України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень обласної та районної державних адміністрацій та впроваджувалася відповідно до розпорядження райдержадміністрації від 22.09.2016 № 333 «Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на IV квартал 2016 року».
Згідно затвердженого графіку 30.11.2016 року проведено засідання колегії райдержадміністрації та розглянуто питання:
1. Про підсумки соціально - економічного розвитку Глибоцького району за 9 місяців 2016 року.
2. Про виконання Закону України від 13.01.2005 №2342-ІV «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».
3. Про стан погашення заборгованості платежів до управління Пенсійного фонду України в Глибоцькому районі.
4. Про виконання плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних заразних хвороб спільних для людей та тварин в Глибоцькому районі на 2016 рік.


5. Про хід виконання районної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2015-2016 роках
6. Про стан розгляду звернень громадян, відповідно до Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996р.
Проводились наради при голові райдержадміністрації та його заступниках з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ і організацій району, а також з селищним та сільськими головами. Під час нарад розглядалися питання життєдіяльності району, зокрема: про виконання доходів бюджету за 9 місяців 2016 року; про надходження податків за 9 місяців 2016 року; про легалізацію заробітної плати та детінізацію зайнятості населення; про зміни до Порядку погодження проектів землеустрою; про терміни подачі декларацій до Єдиного державного реєстру декларацій; про аналіз призову на військову службу за контрактом за ІІІ квартали 2016 року; про призов на строкову військову службу восени 2016 року; про збір податків та акцизний збір за 11 місяців 2016 року; про нарахування житлових субсидій та соціальних допомог за 11 місяців 2016 року; про роботу сектору з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців РДА; про роботу Центру надання адміністративних послуг за 11 місяців 2016 року; про підсумки роботи Глибоцького територіального центру соціального обслуговування за 2016 рік; про стан забезпечення містобудівної документації району; про епідеміологічну ситуацію в районі.


Планом роботи на ІІІ квартал 2016 року передбачено проведення 73 заходи, які в основному виконано. Однією з форм оперативного розгляду та вирішення питань залишається щотижневе проведення апаратних нарад.
Протягом звітного кварталу взято на контроль 231 документ вищестоящих органів, з них: 22 - доручення керівництва ОДА, 110 - розпоряджень ОДА, 3 - доручення голови райдержадміністрації та 96 - інших контролів вищестоящих органів.
Проведено 2 виїзних прийома громадян головою, заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації.
Підписано 158 розпоряджень з основної діяльності райдержадміністрації, 168 розпоряджень з кадрових питань. Зареєстровано 511 вхідних документів та 586 вихідних документів.
За звітний період до райдержадміністрації надійшло 153 звернення, по яких вжито необхідних заходів, надано вичерпні відповіді.
Юридичним сектором апарату райдержадміністрації здійснювалась правова експертиза рішень виконавчих комітетів селищної та сільських рад на відповідність вимог чинного законодавства та проведено засідання комісії з перегляду виданих райдержадміністрацією нормативно-правових актів. Щомісяця проводились засідання комісії із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та втратами, зумовленими народженням та похованням.
На виконання Постанови КМУ від 09.03.1999 №339 “Про затвердження порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органами виконавчої влади” та Постанови КМУ від 05.07.2004 №835 “Про внесення змін до Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади”, згідно графіку проведення комплексних перевірок здійснення виконавчими комітетами селищної, сільських рад делегованих їм повноважень органами державної виконавчої влади протягом ІV кварталу здійснено перевірку роботи Чагорської сільської ради делегованих їм повноважень. За результатами проведених перевірок складено відповідні довідки та акти. Також, проведено тематичну перевірку роботи виконкомів Коровійської, Молодіївської та Купської сільських рад з надання методичної та практичної допомоги.
Станом на 1 січня 2017 року якісний склад державних службовців становить за штатом 99 осіб. Фактично працює 84 державних службовців, що становить 85,1 % (15 вакантних посад).
Серед них: 62 особи (61,8 %) становлять жінки, 22 особи (23,3 %) – чоловіки та 15 вільних вакансій (14,9%).
Мають вищу освіту – 84 особи (85,1 %) (в т.ч. - 3 особи (4,1 %) магістри державного управління), базову освіту – 2 особи (2,1 %).
В райдержадміністрації працюють працівники віком:
- до 30 років - 18 осіб (18,1 %);
- від 31 до 40 років - 42 особи (42,1 %);
- від 41 до 50 років - 13 осіб (13,2 %);
- від 51 до 55 років - 7 осіб (7,1 %);
- більше 60 років – 1 особа (1,1 %)
Ранги державним службовцям присвоюються згідно ст.39 Закону України «Про державну службу». Без порушень термінів обчислюється стаж державної служби працівників та виплачується надбавка за вислугу років. Згідно плану проведено засідання координаційної ради з питань кадрової роботи та державної служби.
Протягом IV кварталу поточного року відділ з питань внутрішньої політики та організаційної роботи апарату Глибоцької райдержадміністрації спрямував свою діяльність на надання методичної допомоги виконкомам сільських рад. Підготовлено вітання та звернення в районну газету «Новий день» з нагоди державних та професійних свят, пам’ятних дат. Протягом кварталу здійснювалось інформаційне наповнення та оновлення інформації на WEB-сайті райдержадміністрації відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Значну увагу приділено питанням щодо відзначення пам’ятних та визначних дат району. Протягом кварталу підрозділами райдержадміністрації згідно з переліком пам’ятних дат, професійних свят проводилися відповідні заходи. Велась організаційна робота щодо підготовки і відзначення масових заходів та урочистостей.
Відділом постійно складається план основних заходів роботи райдержадміністрації на тиждень, місяць. Протягом кварталу забезпечено планування роботи райдержадміністрації на 2017 рік та І квартал 2017 року. Постійно, на належному рівні, здійснюється щомісячне та щотижневе планування роботи райдержадміністрації, а також, щоденне перебування керівництва райдержадміністрації.
Відділом взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату райдержадміністрації протягом звітного періоду проведено аналіз виконання відділами, управліннями та іншими структурними підрозділами райдержадміністрації законодавчих актів, розпоряджень облдержадміністрації та райдержадміністрації з питань мобілізаційної роботи. 13.12.2016 року проведено нараду з керівниками правоохоронних та силових структур району, в ході якої обговорено стан дотримання законодавства України на території району та розкриття резонансних злочинів.
Відділом містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації протягом IV кварталу 2016 року надавались консультації щодо забудови населених пунктів, розглянуто землевпорядні справи та видано 282 висновки, розроблено та видано 32 містобудівних умови та обстеження в установленому порядку на забудову земельних ділянок, розглянуто 15 звернень громадян з питань, що належать до компетенції відділу та прийнято відповідні рішення, видано 300 будівельних паспортів на забудову земельних ділянок, розроблено та видано в установленому порядку забудовникам 8 паспортів прив’язок (МАФ).
Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації протягом IV кварталу проведено 5 засідань комісії по розгляду питань, пов’язаних з наданням всіх видів соціальних допомог, субсидій та пільг, 2 засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, також проведено перевірку достовірності поданих документів для призначення субсидій та допомог. Крім того, спільно з соціальними працівниками селищної та сільських рад проведено семінар з вивчення Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та Закону України «Про соціальні послуги».
У проведенні профілактичної роботи з неповнолітніми в системі служби у справах дітей вдосконалювався механізм співпраці з правоохоронними органами, закладами освіти, соціальною службою для сім’ї, дітей та молоді, медичними закладами, центром зайнятості та управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. Протягом звітного періоду службою проведено 3 засідання комісії з питань захисту прав дитини, 1 рейд «Ринок». З метою посилення соціального захисту дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах обстежено 12 сімей.
Службою у справах дітей райдержадміністрації протягом IV кварталу встановлено 2 опіки над дітьми сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування. Робота служби була спрямована на виявлення та усунення причин та умов, що сприяють правопорушенням, які скоїли неповнолітні, а також на позитивний вплив та поведінку окремих підлітків, які мешкають на території району.
Протягом IV кварталу відділом культури і туризму райдержадміністрації проведено нараду з працівниками культури по підсумках роботи в ІІІ кварталі 2016 року. Проведено заходи до Міжнародного дня музик, Дня художника, Дня захисника України, 98-ї річниці Буковинського віча, Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, Дня Гідності та Свободи, Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій. Крім того, 05.12.2016 року відбувся урочистий захід з нагоди відзначення 5-ї річниці відкриття музею «Світовий центр старообрядництва», що в селі Біла Криниця, протягом грудня проведено конкурс фото-відео робіт «Україна – НАТО - сучасний погляд української молоді».
Управлінням агропромислового комплексу та економічного розвитку райдержадміністрації проведено наради з орендарями водних об’єктів щодо надання звітності, з керівниками сільськогосподарських підприємств та головами фермерських господарств щодо підведення підсумків роботи за 2016 рік та завдання на 2017 рік.
З метою покращення якості надання послуг в сфері пасажирських перевезень проведено наради з підприємцями, які здійснюють пасажирські перевезення.
Крім того, проведено засідання координаційної ради з питань підтримки та розвитку підприємництва, надавалася практична та методична допомога сільським радам, галузевим управлінням з економічних питань.
Управлінням освіти райдержадміністрації протягом звітного періоду проведено засідання колегії, районний форум юних краєзнавців «До оберегів відродження» в якому брали участь 33 заклади освіти, у районному конкурсі «Вчитель року - 2017» обрано 4 переможців, в районному конкурсі «Буковинська зіронька - 2016» взяло участь 23 учасника. Щомісяця проводились наради з керівниками закладів освіти району. Проведено навчально-методичне консультування в 3 загальноосвітніх навчальних закладах району, 42 семінари з навчальних предметів, Кубок Чернівецької області та Глибоцького району серед школярів зі спортивного орієнтування «Буковинське віче».
Фінансовим управлінням райдержадміністрації з метою аналізу та планування доходів бюджету протягом IV кварталу проведено тематичні перевірки по виконанню доходів бюджету Димківської, Черепковецької та Стерченської сільських рад щодо виконання дохідної частини бюджету.
Станом на 1 січня 2017 року на обслуговуванні в Глибоцькому територіальному центрі соціального обслуговування знаходяться 3130 громадян, з них: 345 - обслуговується відділенням соціальної допомоги вдома, 515 осіб - відділенням по наданню грошової і натуральної допомоги; а також на обліку у відділенні соціально-побутової адаптації знаходилось 1285 осіб, 738 з них надано 2777 послуг;
За звітній період прийнято на обслуговування терцентром 37 одиноких престарілих непрацездатних громадян та інвалідів. Відділенням соціальної допомоги обслуговується вдома 47 учасників війни, 51 інвалід, 3 ветерани війни, 1 репресований, 152 дітей війни та 77 пенсіонерів за віком.
Всі пункти плану роботи, зазначені у розділі «Контроль за виконанням указів і розпоряджень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України інших документів центральних органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голів обласної та районної державних адміністрацій» виконано без порушень вказаних термінів.
Аналіз інформацій, які надійшли від структурних підрозділів райдержадміністрації свідчить, що план роботи райдержадміністрації на ІІІ квартал 2016 року в основному виконано.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - ІНФОРМАЦІЯ про виконання плану роботи Глибоцької районної державної адміністрації за IV квартал 2016 року.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору