ІНФОРМАЦІЯ про виконання плану роботи Глибоцької районної державної адміністрації за І квартал 2017 року

Діяльність райдержадміністрації протягом І кварталу 2017 року була спрямована на виконання Конституції України, законів України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень обласної та районної державних адміністрацій та впроваджувалася відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 22.12.2016 №489 «Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на І квартал 2017 року».

Згідно затвердженого графіку 03.03.2017 року проведено засідання колегії райдержадміністрації та розглянуто питання:

  1. Про підсумки соціально - економічного розвитку Глибоцького району за 2016 рік.
  2. Про стан роботи системи соціального захисту населення у сфері надання державних допомог, пільг та субсидій.
  3. Про стан виконання рішень про стягнення на користь ДПІ.
  4. Про виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо організації військового обліку і бронювання в органах місцевого самоврядування, підприємствах, організаціях і установах Глибоцького району.
  5. Про стан надання медичної допомоги пацієнтам пільгової категорії.
  6. Про проведення заходів щодо профілактики злочинності серед неповнолітніх
  7. Про стан розгляду звернень громадян за 2016 рік, відповідно до Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996р.
  8. Інформація по хід виконання рішення колегії від 30.11.2016 року №22 «Про виконання районної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2013-2016 роках».

Протягом І кварталу проводились наради при голові райдержадміністрації та його заступниках  з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ і організацій району, а також з головами об’єднаних територіальних громад та сільськими головами (3 наради). Під час нарад розглядалися питання: Про підсумки виконання районного бюджету за 2016 рік;

Про зміни в податковому законодавстві для місцевих бюджетів; Про підсумки роботи органів реєстрації за 2016 рік та завдання на 2017 рік;Про підсумки роботи районної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за 2016 рік та завдання на 2017 рік;Про підсумки роботи відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України за 2016 рік та завдання на 2017 рік;Про підсумки роботи Глибоцького бюро правової допомоги за 2016 рік та завдання на 2017 рік;Про підсумки роботи архівного відділу райдержадміністрації за 2016 рік та завдання на 2017 рік;Про проведення невідкладних закладів щодо недопущення занесення високопатогенного грипу птиці та інших інфекційних захворювань на території Глибоцького району;Про соціальне партнерство (сплату внесків на соціально-економічний розвиток сіл в розмірі 300 гривень з 1 га орендованих земельних ділянок та використованих між пайових доріг);Про утримання пожежних команд на території населених пунктів Глибоцького району; Про збір гуманітарної допомоги для постраждалих жителів м. Авдіївка;Про роботу відділень поштового зв’язку в Глибоцькому районі; Про підготовку та проведення комплексу весняно-польових робіт  с/г підприємствами;Про стан автомобільних доріг району;Про оновлення нормативно-грошової оцінки та інвентаризації земель державної власності за межами населених пунктів; Про стан виконавської дисципліни.

Планом роботи на І квартал 2017 року передбачено проведення 64 заходів, які виконані.

Протягом звітного кварталу взято на контроль 210 документи вищестоящих органів, з них: 14 доручень голови ОДА, 53 розпоряджень ОДА, 4  депутатських запитів та 139 - інших контролів вищестоящих органів.

Проведено 6 виїзних прийомів громадян головою райдержадміністрації, заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації.

Підписано 112 розпорядження з основної діяльності райдержадміністрації,   101 розпорядження з кадрових питань. Зареєстровано 796 вхідних документів та 626 вихідних документів.

За звітний період до райдержадміністрації надійшло 141 звернень, по яких вжито необхідних заходів, надано вичерпні відповіді.

Юридичним сектором апарату райдержадміністрації здійснювалась правова експертиза рішень виконавчих комітетів селищної та сільських рад на відповідність вимог чинного законодавства (10 протоколів) та проведено засідання комісії з перегляду виданих райдержадміністрацією нормативно-правових актів. Щомісяця проводилось засідання комісії із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.

На виконання Постанови КМУ від 09.03.1999 №339 “Про затвердження порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органами виконавчої влади” та Постанови КМУ від 05.07.2004 №835 “Про внесення змін до Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади”, згідно графіку проведення комплексних перевірок здійснення виконавчими комітетами селищної, сільських рад делегованих їм повноважень органами державної виконавчої влади протягом І кварталу здійснено перевірку роботи Димківської сільської ради делегованих їй повноважень, згідно проведеної перевірки складено відповідні довідки та акт. Також, проведено тематичні перевірки роботи виконкомів Тереблеченської ОТГ та Станівецької сільської ради з наданням методичної та практичної допомоги.

                                                                       

Станом на 1 квітня 2017 року якісний склад державних службовців становить за штатом 99 осіб. Фактично працює 84 державний службовець (15 вакантних посад).

Серед них: 63 осіб  (75 %) становлять жінки, 21 осіб (25 %) – чоловіки.

Мають вищу освіту – 84 осіб  та 1 особа - магістр державного управління.

В райдержадміністрації працюють працівники віком:

- до 30 років - 17 особи (20,2 %);

- від 31 до 40 років - 42 осіб (50,0 %);

- від 41 до 50 років - 13 осіб (15,4 %);

- від 51 до 55 років - 8 осіб (9,5 %);

- від 56 до 60 років - 3 особа (3,5 %);

- більше 60 років – 1 особа (1,1%)

Ранги державним службовцям присвоюються відповідно до ст.39 Закону України «Про державну службу»  від 10.12.2015 №899-VІІІ та згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 №306 «Питання присвоєння рангів державним службовцям та співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями.» Без порушень термінів обчислюється стаж державної служби працівників (25 протоколів) та виплачується надбавка за вислугу років відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 229 «Про затвердження Порядку обчислення стажу державної служби».

Протягом І кварталу поточного року відділ з питань внутрішньої політики апарату Глибоцької райдержадміністрації спрямував свою діяльність на подання інформації про діяльність органів виконавчої влади району в районну газету «Новий день», роботу з офіційним веб-сайтом Глибоцької райдержадміністрації. Значну увагу приділено питанням щодо відзначення  пам’ятних та визначних дат району. Підрозділами райдержадміністрації згідно з переліком пам’ятних дат, професійних свят проводилися відповідні заходи. Велась організаційна робота щодо підготовки і відзначення масових заходів та урочистостей. 

Відділом взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуацій апарату райдержадміністрації протягом звітного періоду проведено аналіз виконання відділами, управліннями та іншими структурними підрозділами райдержадміністрації законодавчих актів, розпоряджень облдержадміністрації та райдержадміністрації з питань  мобілізаційної роботи.

Відділом містобудування, архітектури та житлово–комунального господарства райдержадміністрації протягом І кварталу 2017 року надавались консультації щодо забудови населених пунктів, розглянуто землевпорядні справи та видано 52 висновків, розроблено та видано 9 містобудівних умов та обстежень в установленому порядку на забудову земельних ділянок, розглянуто 4 звернень громадян з питань, що належать до компетенції відділу та прийнято відповідні рішення, видано 75 будівельних паспортів на забудову земельних ділянок та видано 3 паспорти прив’язки до земельної ділянки.

Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації протягом І кварталу проведено 5 засідань комісії по розгляду питань, пов’язаних з наданням всіх видів соціальних допомог, субсидій та пільг, 3 засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, здійснено двічі збори трудового колективу.

У проведенні профілактичної роботи з неповнолітніми в системі служби у справах дітей вдосконалювався механізм співпраці з правоохоронними органами, закладами освіти, соціальною службою для сім’ї, дітей та молоді, медичними закладами, центром зайнятості та управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. Протягом звітного періоду службою проведено 3 засідання комісії з питань захисту прав дитини, 10 рейдів «Ринок» та вечірні рейди по місцях масового зібрання молоді.

Службою у справах дітей райдержадміністрації протягом І кварталу встановлено  опіку над 10 дітьми сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування та створено 2  прийомні сім'ї, в які влаштовано 6 дітей. Проведено засідання міжвідомчої координаційної ради по профілактиці правопорушень, злочинності серед дітей, профілактика алкоголізму, наркоманії серед неповнолітніх, стан роботи з питань захисту прав дітей, які опинилися в складних життєвих умовах, стан виконання батьківських обов’язків громадян. Робота служби була спрямована на виявлення та усунення причин та умов, що сприяють правопорушенням, які скоїли неповнолітні, а також на позитивний вплив та поведінку окремих підлітків, які мешкають на території району.

Протягом І кварталу відділом культури і туризму райдержадміністрації проведено нараду з працівниками культури по підсумках роботи за 2016 рік; засідання ради відділу культури і туризму.

Управлінням агропромислового комплексу та економічного розвитку райдержадміністрації  проведено  нараду з підготовки та проведення весняно-польових робіт в агроформуваннях району, нараду з питань підведення підсумків фінансово – господарської діяльності сільськогосподарських підприємств. Протягом звітного періоду неодноразово проводили об’їзди агроформувань району з метою огляду підготовки та проведення  весняно-польових робіт. Відбулися засідання координаційної ради з питань підтримки та розвитку підприємництва, надавалася практична та методична допомога сільським радам, галузевим управлінням з економічних питань. 

Управлінням освіти райдержадміністрації проведено одне засідання колегії, 3  наради з керівниками закладів освіти району. На засіданні районної атестаційної комісії атестовано 187 педагогів, атестовано 2 загальноосвітніх навчальних заклади району. Також, відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінюванням та фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси».

Фінансовим управлінням райдержадміністрації з метою аналізу та планування доходів бюджету протягом І кварталу проведено тематичні перевірки по виконанню доходів бюджету тематичні перевірки роботи виконкомів Тереблеченської ОТГ та Станівецької сільської ради щодо виконання дохідної частини бюджету. 

          Станом на 1 квітня 2017 року на обслуговуванні в Глибоцькому територіальному центрі соціального обслуговування знаходяться 1790  громадян, з них: 330 особа обслуговується відділенням соціальної допомоги вдома, 510 осіб - відділенням по наданню грошової і натуральної допомоги; соціальний офіс за І квартал здійснив обслуговування 950 громадян. За звітній період прийнято на обслуговування терцентром 17 одиноких престарілих непрацездатних громадян та інвалідів. Відділенням соціальної допомоги обслуговується вдома 42 учасників війни, 54 інвалід, 3 ветерани війни, 150 дітей війни та  84  пенсіонерів за віком.

Всі пункти плану роботи, зазначені у розділі «Контроль за виконанням указів і розпоряджень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України інших документів центральних органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голів обласної та районної державних адміністрацій» виконано без порушень вказаних термінів.

Аналіз інформацій, які надійшли від структурних підрозділів райдержадміністрації свідчить про те, що план роботи райдержадміністрації на І квартал 2017 року виконано.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - ІНФОРМАЦІЯ про виконання плану роботи Глибоцької районної державної адміністрації за І квартал 2017 року.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору