ІНФОРМАЦІЯ про виконання плану роботи Глибоцької районної державної адміністрації за ІІ квартал 2017 року

Діяльність райдержадміністрації протягом ІІ кварталу 2017 року була спрямована на виконання Конституції України, законів України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень обласної та районної державних адміністрацій та впроваджувалася відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 20.03.2017 № 97 «Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на ІІ квартал 2017 року».

Згідно затвердженого графіку 24.05.2017 року проведено засідання колегії райдержадміністрації та розглянуто питання:

  1. Про підсумки соціально - економічного розвитку Глибоцького району за І квартал 2017 року;
  2. Про стан використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення ТзОВ «Мрія Глибочини» на території Глибоцького району.
  3. Про показники, які впливають на стан надходження платежів до бюджету Пенсійного фонду.
  4. Про стан забезпечення містобудівною документацією та укладання

             органами місцевого самоврядування на сплату пайової участі на     

             розвиток інфраструктури населених пунктів району.

  1. Про стан виконання рішення про стягнення на користь ПФУ.
  2. Про виконання вимог законодавства з організації військового обліку на території Багринівської сільської ради.                 

Протягом ІІ кварталу проведено наради при голові райдержадміністрації та його заступниках  з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ і організацій району, а також з головами об’єднаних територіальних громад та сільськими головами. Під час наради розглядалися питання: про роботу відділень поштового зв’язку в Глибоцькому районі; про підготовку та проведення комплексу весняно-польових робіт  с/г підприємствами; про стан автомобільних доріг району; про оновлення нормативно-грошової оцінки та інвентаризації земель державної власності за межами населених пунктів; про стан виконавської дисципліни; про виконання доходів бюджету та надходження податків за І квартал 2017 року; про підсумки весняного об’їзду закладів культури Глибоцького району; про стан харчування дітей у закладах освіти Глибоцького району; про хід проведення благоустрою у населених пунктах району; про проведення заходів з профілактики злочинності, правопорушень, інших проявів бездоглядності серед дітей та виявлення порушень правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами; про проведену роботу із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах за І квартал 2017 року; про результати атестації педагогічних працівників Глибоцького району.

На базі Глибоцької райдержадміністрації 27.04.2017 року проведено короткостроковий семінар семінар на тему «Європейські стандарти реформування системи державної служби в Україні». На семінарі обговорено ряд важливих питань, а саме: децентралізація в Україні в контексті реформування місцевих органів влади; доступ до публічної інформації, запобігання та протидія проявам корупції у сфері управління; психологія спілкування в органах державної влади.

28.04.2017 року здійснено перевірку делегованих повноважень стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Стерченської сільської ради та 15.06.2017 року – Карапчівської сільської ради.

Планом роботи на ІІ квартал 2016 року передбачено проведення 76 заходів, з них: виконано – 70, не виконано у зв’язку з відсутністю необхідності – 5.

Протягом звітного кварталу взято на контроль 143 документи вищестоящих органів, з них: 9 доручень голови ОДА, 13 розпорядження ОДА, 5  депутатських запитів та 116 - інших контролів вищестоящих органів.

Проведено 5 виїзних прийомів громадян головою райдержадміністрації, заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації.

Підписано 138 розпоряджень з основної діяльності райдержадміністрації,   112 розпоряджень з кадрових питань. Зареєстровано 803 вхідних документів та 680 вихідних документів.

За звітний період до райдержадміністрації надійшло 92 звернення, по яких вжито необхідних заходів, надано вичерпні відповіді.

 Юридичним відділом апарату райдержадміністрації здійснювалась правова експертиза рішень виконавчих комітетів селищної та сільських рад на відповідність вимог чинного законодавства (6 протоколів) та проведено засідання комісії з перегляду виданих райдержадміністрацією нормативно-правових актів. Щомісяця проводилось засідання комісії із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. 26.06.2017 року відбулось навчання з державними службовцями апарату та структурних підрозділів РДА на тему: «Підпорядкування державного службовця та виконання наказу (розпорядження), доручення».

На виконання Постанови КМУ від 09.03.1999 №339 “Про затвердження порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органами виконавчої влади” та Постанови КМУ від 05.07.2004 №835 “Про внесення змін до Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади”, згідно графіку проведення комплексних перевірок здійснення виконавчими комітетами селищної, сільських рад делегованих їм повноважень органами державної виконавчої влади протягом ІІ кварталу здійснено перевірку роботи Стерченської та Карапчівської сільських рад делегованих їй повноважень, згідно проведеної перевірки складено відповідні довідки та акт. Також, проведено тематичні перевірки роботи виконкомів Кам’янської, Опришенської та Йорданештської сільських рад з наданням методичної та практичної допомоги.

 Станом на 1 липня 2017 року якісний склад державних службовців становить за штатом 99 – державних осіб та 2 – працівників, які виконують фукції з обслуговування. Фактично працює 88 державних службовців (13 вакантних посад).

Серед них: 67 особи  (76,1 %) становлять жінки, 21 особи (23,9 %) – чоловіки.

Мають вищу освіту – 88 особи (100%) та 1 особа (1,1 %) магістр державного управління.

В райдержадміністрації працюють працівники віком:

- до 30 років - 16 осіб (18 %);

- від 31 до 40 років - 46 осіб (52 %);

- від 41 до 50 років - 9 осіб (10 %);

- від 51 до 55 років - 11 осіб (12,5 %);

- від 56 до 60 років - 5 особи (5,7 %);

- більше 60 років – 1 особа (1,1%)

Ранги державним службовцям присвоюються згідно ст.39 Закону України «Про державну службу» та відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 №306 «Питання присвоєння рангів державних службовців та співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями». Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №229 «Про затвердження Порядку обчислення стажу державної служби» без порушень термінів обчислюється стаж державної служби працівників (26 протоколів) та керуючись ст.52 Закону України «Про державну службу» виплачується надбавка за вислугу років.

 Протягом ІІ кварталу поточного року відділ з питань внутрішньої політики та організаційної роботи апарату Глибоцької райдержадміністрації спрямував свою діяльність на подання інформації про діяльність органів виконавчої влади району в районну газету «Новий день», роботу з офіційним веб-сайтом Глибоцької райдержадміністрації. Значну увагу приділено питанням щодо відзначення  пам’ятних та визначних дат району. Підрозділами райдержадміністрації згідно з переліком пам’ятних дат, професійних свят проводилися відповідні заходи. Велась організаційна робота щодо підготовки і відзначення масових заходів та урочистостей. 

 Робота відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату райдержадміністрації протягом звітного періоду була спрямована на постійний аналіз ситуації з профілактики злочинності та правопорушень в районі, організації проведення весняного призову, управління мобілізаційною підготовкою, виконання заходів щодо залучення громадян на військову службу за контрактом.

 Відділом містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації протягом ІІ кварталу 2017 року надавались консультації щодо забудови населених пунктів, розглянуто землевпорядні справи та видано 133 висновків, розроблено та видано 20 містобудівних умов та обстеження в установленому порядку на забудову земельних ділянок, розглянуто 8 звернень громадян з питань, що належать до компетенції відділу та прийнято відповідні рішення, видано 157 будівельних паспортів на забудову земельних ділянок, прийнято участь у розробленні 32 Детальних планів території.

 Діяльність управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації була направлена на здійснення конкретних заходів, спрямованих на забезпечення права кожного громадянина на достатній життєвий рівень, надання адресної підтримки незахищеним верствам населення, забезпечення підтримки сімей з дітьми, дотримання трудового законодавства. Вживаються певні заходи щодо забезпечення реалізації конституційних прав працівників на заробітну плату не нижчу від визначеної законом, своєчасне одержання винагороди за працю, а також поліпшення їх матеріального і соціального становища. Здійснюється систематичний аналіз рівня середньомісячної заробітної плати. Протягом ІІ кварталу проведено 4 засідання комісії по розгляду питань, пов’язаних з наданням всіх видів соціальних допомог, субсидій та пільг, 2 засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, 11.05.2017 року проведено семінар з соціальними працівниками селищної та сільських рад.

 У проведенні профілактичної роботи з неповнолітніми в системі служби у справах дітей вдосконалювався механізм співпраці з правоохоронними органами, закладами освіти, соціальною службою для сім’ї, дітей та молоді, медичними закладами, центром зайнятості та управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. Протягом звітного періоду службою проведено 3 засідання комісії з питань захисту прав дитини, 3 рейди «Ринок» та вечірні рейди по місцях масового зібрання молоді.

29.06.2017 року проведено засідання міжвідомчої координаційної ради по профілактиці правопорушень, злочинності серед дітей, профілактика алкоголізму, наркоманії серед неповнолітніх, стан роботи з питань захисту прав дітей, які опинилися в складних життєвих умовах, стан виконання батьківських обов’язків громадян. Робота служби була спрямована на виявлення та усунення причин та умов, що сприяють правопорушенням, які скоїли неповнолітні, а також на позитивний вплив та поведінку окремих підлітків, які мешкають на території району.

 Протягом ІІ кварталу відділом культури і туризму райдержадміністрації проведено нараду з працівниками культури по підсумках роботи за І квартал 2016 року,  засідання ради відділу культури і туризму. Проведено заходи до 31-ї річниці Чорнобильської трагедії, Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги; Дня Європи, Міжнародного Дня музеїв; Дня слов’янської писемності і культури; Дня захисту дітей; огляд – конкурс аматорських драматичних колективів «Буковинська театральна весна 2017»; благодійний фестиваль народної творчості «На крилах надій» для людей з обмеженими можливостями; відзначення 20-ї річниці Конституції України; Дня молоді та Дня селища.

 Управлінням агропромислового комплексу та економічного розвитку райдержадміністрації  проводився моніторинг за якісним проведенням весняно-польових робіт, за станом  озимих зернових культур і багаторічних трав. 29.05.2017 року проведено нараду з головами сільських рад щодо використання земельних ділянок СТзОВ «Мрія».

Протягом звітного періоду проводили об’їзди полів з метою перевірки стану посівів зернових культур у господарствах району та об’їзди сільськогосподарських підприємств району з метою перевірки готовності зернотоків та зернозбиральної техніки до збору нового врожаю 2017 року.

05.05.2017 року проведено: засідання координаційної комісії з питань розвитку підприємництва,

 Управлінням освіти райдержадміністрації протягом ІІ кварталу проведено 3 наради з керівниками закладів освіти району, в червні поточного року відбулося засідання колегії. Також проводились: семінари з навчальних дисциплін, районна виставка пасхальних композицій «Дерево життя»; навчально-методичне консультування ЗНЗ; районне свято «Юна еліта Глибоччини».

 По загальноосвітніх закладах району проведено свято «Останнього дзвоника» та випускні вечори. Протягом кварталу проведено районні змагання з техніки пішохідного туризму в залік шкільної спартакіади, традиційний турнір з гандболу між гуртківцями дитячо-юнацької спортивної школи, студентам ЧНУ та  ветеранами району. Значну увагу було приділено питанням щодо оздоровлення школярів району у стаціонарних таборах. Також, випускники ЗНЗ взяли участь у зовнішньому незалежному оцінюванні.

 Фінансовим управлінням райдержадміністрації з метою аналізу та планування доходів бюджету протягом ІІ кварталу проведено тематичні перевірки по виконанню доходів бюджету Кам’янської, Опришенської та Йорданештської сільських рад щодо виконання дохідної частини бюджету. 

 Станом на 1 липня 2016 року на обслуговуванні в Глибоцькому територіальному центрі соціального обслуговування знаходяться 1807  громадян, з них: 347 - обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома, 510 осіб - відділенням по наданню грошової і натуральної допомоги.

За звітній період прийнято на обслуговування терцентром 33 одиноких престарілих непрацездатних громадян та інвалідів. Відділенням соціальної допомоги обслуговується вдома 42 учасників війни, 54 інвалід, 3 ветерани війни, 150 дітей війни та  84  пенсіонерів за віком.

 Всі пункти плану роботи, зазначені у розділі «Контроль за виконанням указів і розпоряджень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України інших документів центральних органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голів обласної та районної державних адміністрацій» виконано без порушень вказаних термінів.

Аналіз інформацій, які надійшли від структурних підрозділів райдержадміністрації свідчить про те, що план роботи райдержадміністрації на ІІ квартал 2017 року в основному виконано.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - ІНФОРМАЦІЯ про виконання плану роботи Глибоцької районної державної адміністрації за ІІ квартал 2017 року.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору