ІНФОРМАЦІЯ про виконання плану роботи Глибоцької районної державної адміністрації за ІІІ квартал 2017 року

Діяльність райдержадміністрації протягом ІІІ кварталу 2017 року була спрямована на виконання Конституції України, законів України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень обласної та районної державних адміністрацій та впроваджувалася відповідно до розпорядження райдержадміністрації від 21.06.2016 №228 «Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на ІІІ квартал 2016 року».
Згідно затвердженого графіку 18.08.2017 року проведено засідання колегії райдержадміністрації та розглянуто питання:
1.Про підсумки соціально - економічного розвитку Глибоцького району за І півріччя 2017 року
2. Про підготовку до проведення комплексу осінньо-польових робіт.
3.Про стан готовності господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр.
3.Про стан роботи системи соціального захисту населення у сфері надання державних допомог, пільг та субсидій.
3.Про підсумки проведення оздоровчої кампанії в Глибоцькому районі.
6. Про підсумки роботи у галузі спорту за І півріччя 2017 року.
7.Про підсумки роботи за напрямом національно-патріотичного виховання молоді за І півріччя 2017 року
8.Про стан виконання рішення про стягнення на користь державного бюджету.
Проводились наради при голові райдержадміністрації та його заступниках з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ і організацій району, а також з селищним та сільськими головами. Під час нарад розглядалися питання життєдіяльності району, такі як: про підсумки проведення весняного призову на строкову військову службу та виконання заходів з організації проведення призову громадян України восени 2017 року; про хід виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 грудня 2016 року № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» на території Глибоцького району; про спалах гострих кишкових інфекцій станом на 01.08.2017 року; про забезпечення найкращих інтересів дітей, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях і дитячих будинках сімейного типу; про забезпечення ефективного впровадження монетизації невикористаних сум субсидій для відшкодування витрат на оплату з газо-, електропостачання для індивідуального опалення населенню району; про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення; про підсумки проведення монетизації невикористаних сум субсидій для відшкодування витрат на оплату з газо-, електропостачання для індивідуального опалення населенню району; про стан розгляду звернень громадян за 8 місяців 2017 року, відповідно до Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996р. Про заходи щодо подачі оперативного резерву І та ІІ черги тощо.


Планом роботи на ІІІ квартал 2017 року передбачено проведення 66 заходів, які в основному виконано. Однією з форм оперативного розгляду та вирішення питань залишається щотижневе проведення апаратних нарад.
Протягом звітного кварталу взято на контроль 185 документыв вищестоящих органів, з них: 22 - доручення керівництва ОДА, 15 - розпоряджень ОДА, 2 – депутатських запити та 146 - інших контролів вищестоящих органів.
Проведено 4 виїзних прийоми громадян головою, заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації.
Підписано 141 розпорядження з основної діяльності райдержадміністрації, 147 розпоряджень з кадрових питань. Зареєстровано 852 вхідних документів та 604 вихідних документів.
За звітний період до райдержадміністрації надійшло 60 звернень, по яких вжито необхідних заходів, надано вичерпні відповіді.
Юридичним сектором апарату райдержадміністрації здійснювалась правова експертиза рішень виконавчих комітетів селищної та сільських рад на відповідність вимог чинного законодавства та проведено засідання комісії з перегляду виданих райдержадміністрацією нормативно-правових актів. Щомісяця проводились засідання комісії із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та втратами, зумовленими народженням та похованням.
На виконання Постанови КМУ від 09.03.1999 №339 “Про затвердження порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органами виконавчої влади” та Постанови КМУ від 05.07.2004 №835 “Про внесення змін до Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади”, згідно графіку проведення комплексних перевірок здійснення виконавчими комітетами селищної, сільських рад делегованих їм повноважень органами державної виконавчої влади протягом ІІІ кварталу здійснено перевірку роботи Опришенської сільської ради делегованих їм повноважень. За результатами проведених перевірок складено відповідні довідки та акти. Також, проведено тематичну перевірку роботи виконкомів Карапчівської, Тарашанської та Старововчинецької сільських рад з надання методичної та практичної допомоги.
Станом на 1 жовтня 2017 року якісний склад державних службовців становить за штатом 99 осіб. Фактично працює 85 державних службовців (14 вакантних посад).
Серед них: 63 особи (75 %) становлять жінки, 22 особи (25%) – чоловіки.
Мають вищу освіту – 83 особи (98 %) (в т.ч. - 3 особи (4,1 %) магістри державного управління), базову освіту – 2 особи (2,1 %).
В райдержадміністрації працюють працівники віком:
- до 30 років - 17 осіб (20,2 %);
- від 31 до 40 років - 44 особи (51,2 %);
- від 41 до 50 років - 13 осіб (16,1 %);
- від 51 до 55 років - 7 осіб (8,3 %);
- більше 60 років – 1 особа (1,1 %)
Ранги державним службовцям присвоюються згідно ст.39 Закону України «Про державну службу». Без порушень термінів обчислюється стаж державної служби працівників та виплачується надбавка за вислугу років. Згідно плану проведено засідання координаційної ради з питань кадрової роботи та державної служби.
Протягом ІІІ кварталу поточного року відділ з питань внутрішньої політики та організаційної роботи апарату Глибоцької райдержадміністрації спрямував свою діяльність на надання методичної допомоги виконкомам сільських рад. Підготовлено вітання та звернення в районну газету «Новий день» з нагоди державних та професійних свят, пам’ятних дат. Протягом кварталу здійснювалось інформаційне наповнення та оновлення інформації на WEB-сайті райдержадміністрації відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Значну увагу приділено питанням щодо відзначення пам’ятних та визначних дат району. Протягом кварталу підрозділами райдержадміністрації згідно з переліком пам’ятних дат, професійних свят проводилися відповідні заходи. Велась організаційна робота щодо підготовки і відзначення масових заходів та урочистостей.
Відділом постійно складається план основних заходів роботи райдержадміністрації на тиждень, місяць. Протягом кварталу забезпечено планування роботи райдержадміністрації на VІ квартал 2017 року. Постійно, на належному рівні, здійснюється щомісячне та щотижневе планування роботи райдержадміністрації, а також, щоденне перебування керівництва райдержадміністрації.

Відділом взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату райдержадміністрації протягом звітного періоду проведено аналіз виконання відділами, управліннями та іншими структурними підрозділами райдержадміністрації законодавчих актів, розпоряджень облдержадміністрації та райдержадміністрації з питань мобілізаційної роботи.

Відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації протягом ІІІ кварталу 2017 року надавались консультації щодо забудови населених пунктів, розглянуто землевпорядні справи та видано 123 висновки, розроблено та видано 7 містобудівних умови та обстеження в установленому порядку на забудову земельних ділянок, розглянуто 6 звернень громадян з питань, що належать до компетенції відділу та прийнято відповідні рішення, видано 116 будівельних паспортів на забудову земельних ділянок, розроблено та видано в установленому порядку забудовникам 4 паспортів прив’язок (МАФ).

Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації протягом ІІІ кварталу проведено 5 засідань комісії по розгляду питань, пов’язаних з наданням всіх видів соціальних допомог, субсидій та пільг, 3 засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, 1 засідання комісії для розгляду питань пов’язаних із встановленням статусу учасника війни, також проведено перевірку достовірності поданих документів для призначення субсидій та допомог. Крім того, спільно з соціальними працівниками селищної та сільських рад проведено семінар з вивчення Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та Закону України «Про соціальні послуги».

У проведенні профілактичної роботи з неповнолітніми в системі служби у справах дітей вдосконалювався механізм співпраці з правоохоронними органами, закладами освіти, соціальною службою для сім’ї, дітей та молоді, медичними закладами, центром зайнятості та управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. Протягом звітного періоду службою проведено 3 засідання комісії з питань захисту прав дитини, 6 рейдів «Ринок» та вечірні рейди по місцях масового зібрання молоді, проведено 8 круглих столів на різні теми в навчальних закладах району.
Службою у справах дітей райдержадміністрації протягом ІІІ кварталу встановлено 5 опіки над дітьми сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування. Робота служби була спрямована на виявлення та усунення причин та умов, що сприяють правопорушенням, які скоїли неповнолітні, а також на позитивний вплив та поведінку окремих підлітків, які мешкають на території району.

Протягом ІІІ кварталу відділом культури і туризму райдержадміністрації проведено нараду з працівниками культури по підсумках роботи в ІІ кварталі 2017 року, засідання ради відділу культури і туризму. Проведено заходи до Дня Прапора України та до 26-річниці незалежності України, Дня українського кіно, Всесвітнього дня туризму, Всеукраїнського дня бібліотек. Відзначено 160 –річчя від Дня народження композитора, музикознавця, педагога Євсевія Мандичевського; 105- ї річниці з Дня народження української буковинської письменниці Домки Ботушанської. Відбулась презентація експозиції у Глибоцькому краєзнавчому музеї «Голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу», «Голодомори в Україні – 1932-1933, 1921-1922, 1946-1947 – злочини комуністичного сталінського режиму проти українського народу».

Управлінням агропромислового комплексу та економічного розвитку райдержадміністрації здійснювався контроль за ходом проведення збирання сільськогосподарських культур в господарствах району. Постійно проводиться моніторинг використання земель в районі.
Крім того, проведено засідання координаційної ради з питань підтримки та розвитку підприємництва, надавалася практична та методична допомога сільським радам, галузевим управлінням з економічних питань.


Управлінням освіти райдержадміністрації протягом ІІІ кварталу проведено 35 засідань районних методичних об’єднань. Протягом липня-серпня особлива увага була зосереджена на оздоровленні учнів шкіл в стаціонарних таборах району оздоровлено 233 дитин0, зокрема в оздоровчому наметовому таборі „Райдуга” оздоровлено 133 гуртківці, 14 дітей з Донецької області.
У липні-серпні поточного року проводилась робота по підготовці загальноосвітніх навчальних закладів роботи до нового навчального року. У серпні здійснено перевірку готовності закладів освіти району до 2017/2018 н.р.
30.08.2016 року відбулась районна педагогічна конференція, на якій були визначені пріоритетні завдання та напрями роботи на 2017-2018 навчальний рік. Участь в даному заході взяли педагоги району, зокрема: керівники навчальних закладів, заступники з навчально-виховної роботи, заступники з виховної роботи, керівники районних методичних об'єднань.
На високому організаційному рівні проведено урочисті заходи до Дня знань. Навчальні заклади з привітаннями відвідали представники органів місцевої влади та депутати районного рівня.

Фінансовим управлінням райдержадміністрації з метою аналізу та планування доходів бюджету протягом ІІІ кварталу проведено тематичні перевірки по виконанню доходів бюджету Карапчівської, Тарашанської та Старововчинецької сільських рад щодо виконання дохідної частини бюджету.

Всі пункти плану роботи, зазначені у розділі «Контроль за виконанням указів і розпоряджень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України інших документів центральних органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голів обласної та районної державних адміністрацій» виконано без порушень вказаних термінів.
Аналіз інформацій, які надійшли від структурних підрозділів райдержадміністрації свідчить, що план роботи райдержадміністрації на ІІІ квартал 2017 року в основному виконано.

 

Copyright 2015 Глибоцька РДА - ІНФОРМАЦІЯ про виконання плану роботи Глибоцької районної державної адміністрації за ІІІ квартал 2017 року.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору