ІНФОРМАЦІЯ про виконання плану роботи Глибоцької районної державної адміністрації за IV квартал 2017 року

Діяльність райдержадміністрації протягом IV кварталу 2017 року була спрямована на виконання Конституції України, законів України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень обласної та районної державних адміністрацій та впроваджувалася відповідно до розпорядження райдержадміністрації від 25.09.2017 № 386 «Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на IV квартал 2017 року».
Згідно затвердженого графіку 15.11.2017 року проведено засідання колегії райдержадміністрації та розглянуто питання:
1. Про підсумки соціально - економічного розвитку Глибоцького району за 9 місяців 2017 року.
2. Про результати роботи відділу державної виконавчої служби за 9 місяців 2017 року.
3. Про забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об’єктів фізичного оточення.
4. Про виконання Закону України від 13.01.2005 №2342-ІV «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».
5. Про хід виконання районної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2016-2017 роках.
6. Про стан виконання програми по забезпеченню сумішей для харчування дітей з малозабезпечених сімей.
7. Про виконання плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних заразних хвороб спільних для людей та тварин в Глибоцькому районі на 2017 рік.
Проводились наради при голові райдержадміністрації та його заступниках з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ і організацій району, а також з селищним та сільськими головами. Під час нарад розглядалися питання життєдіяльності району, зокрема: виконання доходів бюджету за 9 місяців 2017 року; роботу районного комунального бюро технічної інвентаризації за 9 місяців 2017 року; проведення профілактики щеплень проти кору на території Глибоцького району; проведення ремонту автомобільних доріг Глибоцького району за 9 місяців 2017 року; основні аспекти пенсійної реформи; підсумки проведених комплексних перевірок здійснення сільськими головами і виконавчими комітетами сільських рад делегованих їм повноважень органами виконавчої вади у 2017 році;

призов на строкову військову службу восени 2017 року; здійснення заходів щодо енергозбереження; здійснення перевірок щодо дотримання санітарно-гігієнічних вимог харчування у навчальних закладах району; роботу районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення щодо здійснення запобігання тіньового бізнесу та легалізації діяльності суб’єктів підприємницької діяльності за 10 місяців 2017 року; формування бюджету на 2018 рік; збір податків за 11 місяців 2017 року та перспективи виконання за грудень 2017 року; дистанційне обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів; соціальний захист внутрішньо-переміщених осіб; виконання урядової програми у 2017 році «Доступні ліки»; рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні, яки розпочнеться з 01.01.2018 року; підведення підсумків благодійної акції «Милосердя» за 2017 рік.


Планом роботи на ІV квартал 2017 року передбачено проведення 70 заходів, які в основному виконано. Однією з форм оперативного розгляду та вирішення питань залишається щотижневе проведення апаратних нарад.
Протягом звітного кварталу взято на контроль 185 документ вищестоящих органів, з них: 7 - доручення керівництва ОДА, 14 - розпоряджень ОДА, 15 - доручення голови райдержадміністрації та 162 - інших контролів вищестоящих органів.
Проведено 3 виїзних прийома громадян головою, заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації.
Підписано 114 розпоряджень з основної діяльності райдержадміністрації, 168 розпоряджень з кадрових питань. Зареєстровано 602 вхідних документів та 787 вихідних документів.
За звітний період до райдержадміністрації надійшло 34 звернення, по яких вжито необхідних заходів, надано вичерпні відповіді.
Юридичним сектором апарату райдержадміністрації здійснювалась правова експертиза рішень виконавчих комітетів селищної та сільських рад на відповідність вимог чинного законодавства та проведено засідання комісії з перегляду виданих райдержадміністрацією нормативно-правових актів. Щомісяця проводились засідання комісії із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та втратами, зумовленими народженням та похованням.
На виконання Постанови КМУ від 09.03.1999 №339 “Про затвердження порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органами виконавчої влади” та Постанови КМУ від 05.07.2004 №835 “Про внесення змін до Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади”, згідно графіку проведення комплексних перевірок здійснення виконавчими комітетами селищної, сільських рад делегованих їм повноважень органами державної виконавчої влади протягом ІV кварталу здійснено перевірку роботи Старововчинецької сільської ради делегованих їм повноважень. За результатами проведених перевірок складено відповідні довідки та акти. Також, проведено тематичну перевірку роботи виконкомів Чагорської, Сучевенської та Багринівської сільських рад з надання методичної та практичної допомоги.
Протягом IV кварталу поточного року відділ з питань внутрішньої політики та організаційної роботи апарату Глибоцької райдержадміністрації спрямував свою діяльність на надання методичної допомоги виконкомам сільських рад. Підготовлено вітання та звернення в районну газету «Новий день» з нагоди державних та професійних свят, пам’ятних дат. Протягом кварталу здійснювалось інформаційне наповнення та оновлення інформації на WEB-сайті райдержадміністрації відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Значну увагу приділено питанням щодо відзначення пам’ятних та визначних дат району. Протягом кварталу підрозділами райдержадміністрації згідно з переліком пам’ятних дат, професійних свят проводилися відповідні заходи. Велась організаційна робота щодо підготовки і відзначення масових заходів та урочистостей.
Відділом постійно складається план основних заходів роботи райдержадміністрації на тиждень, місяць. Протягом кварталу забезпечено планування роботи райдержадміністрації на 2018 рік та І квартал 2018 року. Постійно, на належному рівні, здійснюється щомісячне та щотижневе планування роботи райдержадміністрації, а також, щоденне перебування керівництва райдержадміністрації.
Відділом взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату райдержадміністрації протягом звітного періоду проведено аналіз виконання відділами, управліннями та іншими структурними підрозділами райдержадміністрації законодавчих актів, розпоряджень облдержадміністрації та райдержадміністрації з питань мобілізаційної роботи. Протягом листопада-грудня в районі проводився місячника оборонно-масової роботи.
Відділом містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації протягом IV кварталу 2017 року надавались консультації щодо забудови населених пунктів, розглянуто землевпорядні справи та видано 82 висновки, розроблено та видано 11 містобудівних умови та обстеження в установленому порядку на забудову земельних ділянок, розглянуто 5 звернень громадян з питань, що належать до компетенції відділу та прийнято відповідні рішення, видано 85 будівельних паспортів на забудову земельних ділянок, розроблено та видано в установленому порядку забудовникам 3 паспортів прив’язок (МАФ).
Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації протягом IV кварталу проведено 5 засідань комісії по розгляду питань, пов’язаних з наданням всіх видів соціальних допомог, субсидій та пільг, 3 засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, також проведено перевірку достовірності поданих документів для призначення субсидій та допомог. Крім того, 22 листопада спільно з соціальними працівниками селищної та сільських рад проведено семінар з вивчення Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та Закону України «Про соціальні послуги».
У проведенні профілактичної роботи з неповнолітніми в системі служби у справах дітей вдосконалювався механізм співпраці з правоохоронними органами, закладами освіти, соціальною службою для сім’ї, дітей та молоді, медичними закладами, центром зайнятості та управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. Протягом звітного періоду службою проведено 4 засідання комісії з питань захисту прав дитини, 8 рейдів «Ринок» та вечірніх рейдів по місцях масового зібрання молоді. З метою посилення соціального захисту дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах обстежено 36 сімей.
Робота служби була спрямована на виявлення та усунення причин та умов, що сприяють правопорушенням, які скоїли неповнолітні, а також на позитивний вплив та поведінку окремих підлітків, які мешкають на території району.
Протягом IV кварталу, 25 жовтня, відділом культури і туризму райдержадміністрації проведено нараду з працівниками культури по підсумках роботи в IІІ кварталі 2017 року. Проведено заходи до Міжнародного дня музик, Дня художника, Дня захисника України, 99-ї річниці Буковинського віча, Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, Дня Гідності та Свободи, Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій. Крім того, 05 грудня, відбулося підбиття підсумків по проведенню в районі заходів у рамках відзначення в Україні 500-річчя Реформації. Працівники культури району взяли участь в Міжнародному фольклорному фестивалі «Буковинські зустрічі», обласному конкурсі юних читців до дня народження Михайла Івасюка, обласному огляді-конкурсі хорових колективів ім. С.Воробкевича, обласній виставці творчих робіт учнів художніх шкіл та шкіл мистецтв «Буковинський розмай».
Управлінням агропромислового комплексу та економічного розвитку райдержадміністрації проведено наради з орендарями водних об’єктів щодо надання звітності, з керівниками сільськогосподарських підприємств та головами фермерських господарств щодо підведення підсумків роботи за 2017 рік та завдання на 2018 рік.
З метою покращення якості надання послуг в сфері пасажирських перевезень проведено наради з підприємцями, які здійснюють пасажирські перевезення.
Крім того, проведено засідання координаційної ради з питань підтримки та розвитку підприємництва, надавалася практична та методична допомога сільським радам, галузевим управлінням з економічних питань.
07 листопада проведено засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників. Щомісячно працівники управління беруть участь у засіданні комісії з призначення всіх видів соціальних допомог. В жовтні-листопаді здійснювались виїзди в сільськогосподарський кооператив «Добрі газди» щодо впровадження проекту «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей», виїзд в приватне підприємство «Купа Бюлд» щодо створення тваринницької ферми по розведенню великої рогатої худоби, виїзд по сільськогосподарських підприємствах району спільно з працівниками РС УДСНС з метою перевірки дотримання протипожежної безпеки під час збору урожаю.
В листопаді-грудні 2017 року здійснено об’їзди по агроформуваннях району з метою перевірки готовності зернотоків, зерноскладів та зерноочисної техніки до прийому нового урожаю, об’їзд по тваринницьких фермах з метою ознайомлення із станом підготовки тваринницьких приміщень до зимівлі.

Управлінням освіти райдержадміністрації протягом звітного періоду проведено засідання колегії, районний форум юних краєзнавців «До оберегів відродження» в якому брали участь 32 заклади освіти, у районному конкурсі «Вчитель року - 2018» обрано 4 переможців, в районному конкурсі «Буковинська зіронька - 2017». Щомісяця проводились наради з керівниками закладів освіти району. Проведено навчально-методичне консультування в 3 загальноосвітніх навчальних закладах району, 23 семінари з навчальних предметів, 17 листопада відбулися урочисті з нагоди 60-річчя з дня заснування Старововчинецького музею, 13 грудня 2017 року на базі Глибоцької районної ДЮСШ відбувся районний семінар-практикум вчителів фізичного виховання «Удосконалення сучасного уроку фізичного виховання шляхом впровадження іноваційних технологій», 22 грудня на базі РМЦ управління освіти Глибоцької РДА відбулось засідання методичної студії для вчителів румунської мови та літератури (румунської і зарубіжної) району на тему: «Технології компетентнісного навчання у закладах освіти з викладанням мовами національних меншин». Проведені новорічні та різдвяні свята у дошкільних, позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району.
Фінансовим управлінням райдержадміністрації з метою аналізу та планування доходів бюджету протягом IV кварталу проведено тематичні перевірки по виконанню доходів бюджету Чагорської, Сучевенської та Багринівської сільських рад щодо виконання дохідної частини бюджету.
Всі пункти плану роботи, зазначені у розділі «Контроль за виконанням указів і розпоряджень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України інших документів центральних органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голів обласної та районної державних адміністрацій» виконано без порушень вказаних термінів.
Аналіз інформацій, які надійшли від структурних підрозділів райдержадміністрації свідчить, що план роботи райдержадміністрації на ІV квартал 2017 року в основному виконано.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - ІНФОРМАЦІЯ про виконання плану роботи Глибоцької районної державної адміністрації за IV квартал 2017 року.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору