Порядок подання запитів на публічну інформацію

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні  суб’єктів владних повноважень. Надання публічної інформації здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Відповідно до Положення про відділ документообігу та звернень громадян апарату райдержадміністрації в районній державній адміністрації визначено структурний підрозділ, відповідальний за організацію в установленому порядку доступу до публічної інформації.

Функції із забезпечення доступу запитувачів до інформації в районній державній адміністрації покладено на відділ документообігу та звернень громадян апарату райдержадміністрації.

Запити на інформацію можна подати щоденно, з понеділка по п’ятницю з 9.00 по 18.00 (з 13.00 по 14.00 – обідня перерва). Термін  опрацювання запиту на інформацію – 5 робочих днів, у разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

1) прізвище, ім'я, по батькові (для юридичної особи, об'єднання громадян без статусу юридичної особи - найменування) запитувача;

2) поштову адресу, адресу електронної пошти або номер засобу зв'язку (якщо такий є);

3) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

4) підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

Форма для подання інформаційного запиту у письмовому виді (зразок)

Для оформлення інформаційного запиту:

усно: телефон (03734) 2-43-20;

поштою: 60400, смт. Глибока, вул. М.Грушевського, 2а, Відділ документообігу та звернень громадян апарату районної державної адміністрації (на конверті вказувати "Публічна інформація");

особисто: смт. Глибока, вул. М.Грушевського, 2а, Відділ документообігу та звернень громадян апарату районної державної адміністрації, (каб.23);

факс: (03734) 2-45-42;

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Порядок подання запитів на публічну інформацію.