Президент України Володимир Зеленський 21 вересня підписав Указ №398/2020 "Про невідкладні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства"

Що робити у випадку насильства в сім’ї?

Насильство в сім’ї – будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого члена сім’ї, якщо ці дії завдають йому моральної шкоди, шкоди його фізичному чи психічному здоров’ю.

Якщо життя у Вашій сім’ї перетворилося на жах, зволікати не варто.
Якщо Вам чи Вашим дітям уже завдали тілесних ушкоджень, обов’язково розкажіть про це працівникові поліції та зверніться до медичної установи. Медичні висновки про отримані тілесні ушкодження можуть бути вагомим доказом того, що сталося.

Не дозволяйте нікому принижувати та ображати Вас. Уявіть найгірший розвиток подій та свій стан у такому випадку. Також уявіть своє життя без насильства. Намагайтеся досягнути бажаних змін. Якщо Ви не можете визначитися щодо подальшого життя або Вам важко прийняти рішення – скористайтеся безкоштовними психологічними консультаціями соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Детальніше...

З насильством у сім'ї за рік стикались 5% жінок у селах - дослідження

За даними дослідження становища жінок, які проживають у сільській місцевості, проведеного Програмою розвитку ООН в Україні, 5 % жінок у селах стикалися з насильством у сім’ї протягом року.
Про це інформують у Міністерстві соціальної політики.
“5% жінок у селах стикались з насильством у сім’ї протягом року - про це свідчать дані комплексного дослідження становища жінок, які проживають у сільській місцевості, що проводила Програма розвитку ООН в Україні”, - ідеться в повідомленні.
Згідно з даними опитування, 36% жінок не беруть участі у вирішенні проблем свого села, 48% жінок у селах не мають доступу до медичних послуг у пішій доступності, а 26% жінок хотіли б підвищити освітній рівень, однак не мають можливості.
Міністерство соціальної політики виготовило соціальну рекламу “Ти - джерело змін!”, щоб привернути увагу до проблем дискримінації за ознакою статі, зокрема у сільській місцевості через постійну зайнятість по домогосподарству та страх перед стереотипами.
Соціальний ролик можна переглянути тут.

Інформація про персонально-відповідальну особу

Інформація про персонально-відповідальну особу за протидію домашньому насильству  на рівні виконавчих органів сільських рад у  Глибоцькому районі

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Протидія домашньому насильству.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору