Роз'яснння щодо призначення субсидії для фізичних осіб - підприємців

Департамент соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації надає роз’яснення щодо призначення субсидії для фізичних осіб - підприємців.

Для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, незалежно від отриманих (неотриманих) доходів до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід, обчислений в таких розмірах мінімальної заробітної плати, встановленої станом на кінець періоду, за який враховуються доходи:

- однієї мінімальної заробітної плати — для платників єдиного податку першої групи;

- двох мінімальних заробітних плат — для платників єдиного податку другої групи;

- трьох мінімальних заробітних плат — для платників єдиного податку третьої групи

При цьому не враховується дохід, отриманий самозайнятою особою, та дохід від провадження підприємницької діяльності, інформацію про які подано ДФС на запит структурного підрозділу з питань соціального захисту населення.

Для фізичних осіб - підприємців, які обрали загальну систему оподаткування та протягом періоду, за який враховуються доходи, у них відсутні доходи або доходи яких менше розміру мінімальної заробітної плати та/або які не сплачують єдиний соціальний внесок до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід в розмірі трьох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи.

Управління праці та соціального захисту населення Глибоцької райдержадмінісрації інформує

Урядом визначено Порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.
Відповідно до пункту 5 розділу II “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України від 03.10.2017 № 2148-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” непрацююча особа, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, має право на встановлення тимчасової державної соціальної допомоги в період з 01 січня 2018 року по 31 грудня 2020 року.
Особі, яка досягла віку, визначеного частиною першою статті 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, та не набула страхового стажу, передбаченого нормами зазначеної статті, за умови наявності у неї не менше 15 років страхового стажу встановлено тимчасову державну соціальну допомогу.

Детальніше...

РОЗ’ЯСНЕННЯ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛА ПЕТРЕНКА

Порядок надання населенню субсидій. Підстави для припинення надання раніше призначеної субсидії

Вітаю Вас пане Міністре! Зараз багато по телевізору говорять про субсидії та й так межи людьми ходять чутки, що будуть відміняти і забирати, а ті, хто не оформив більше не зможуть оформити. Поясність нам таку річ, чи зможуть ті, хто ще не отримав субсидію її отримати і у кого мають право її забрати.

Шейчук Ірина

Що таке субсидія?

Субсидія – це адресна допомога, яка надається для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Субсидія є безповоротною і її отримання не тягне за собою зміни форми власності житла.

Субсидія на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива призначається у разі, коли житлове приміщення не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.

Якщо для опалення житлового приміщення одночасно використовується теплова енергія та/або природний газ та/або електроенергія, субсидія надається тільки на один вид палива.

Хто має право на субсидію?

  • Одна із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб.
  • Особа, яка не зареєстрована, але фактично проживає у приміщенні на підставі договору найму (оренди) житла, якщо їй нараховується плата за житлово-комунальні послуги.
  • Індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію.
  • Неповнолітні, які залишились без батьківської опіки за заявою опікуна (піклувальника).

    Детальніше...

З 1 травня 2017 року в Україні діяє оновлена програма житлових субсидій

Відповідно до змін громадянам, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії. Сума субсидії, яку управлінням праці та соціального захисту населення було перераховано на рахунки

підприємств - виробників/виконавців житлово-комунальних послуг для оплати їх вартості в розмірі соціальних нормативів і яка невикористана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, зараховується підприємством - виробником/виконавцем як оплата послуг, у тому числі обов’язкової частки платежу домогосподарства, на наступні розрахункові періоди. Підприємство -виробник/виконавець послуги зобов’язане зазначати суму переплати за послугу у платіжних документах одержувачам субсидії.
Після закінчення опалювального сезону невикористана сума субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з постачання холодної води і водовідведення, послуг з газо- таелектропостачання для індивідуального опалення повертається підприємством -виробником/виконавцем такої послуги до бюджету в повному обсязі на підставі акта розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидії.
Частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення), перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв’язку ПАТ "Укрпошта" на підставі списків таких осіб, які подаються до 1 червня поточного року підприємствами - виробниками/виконавцями послуг з газо-, електропостачання в паперовому та електронному вигляді структурному підрозділу з питань соціального захисту населення та в яких зазначається сума невикористаної субсидії. Перерахування частини невикористаної субсидії на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплата її через відділення поштового зв’язку ПАТ "Укрпошта" здійснюється структурним підрозділом з питань соціального захисту населення на підставі особистої заяви одержувача, поданої до 1 вересня поточного року.

Детальніше...

Альтернативна (невійськова) служба

Відповідно до Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу», постанови Кабінету Міністрів України від 10  листопада 1999 року №2066 „Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування  Закону України  «Про альтернативну (невійськову) службу» (зі змінами та доповненнями) розпорядженням голови райдержадміністрації від 27  березня 2017 року  № 195 «Про організацію проходження  альтернативної (невійськової) служби» функції  організації проходження громадянами України альтернативної (невійськової) служби на території Глибоцького району  покладено на управління праці та соціального захисту населення  Глибоцької райдержадміністрації.

 Для вирішення питання про направлення на альтернативну службу громадянин після взяття на військовий облік, але не пізніше, ніж за два місяці до призовного періоду,  який визначається Указом Президента України на 2017 рік особисто подає  до управління праці та соціального захисту Глибоцької райдержадміністрації письмову заяву із зазначенням  мотивів  неможливості  проходження строкової   військової   служби   та   підтвердженням   істинності  релігійних  переконань. Подача заяви має бути в липні місяці цього року згідно законодавства.

До заяви додаються копія документа  про  освіту, довідка про склад сім'ї та довідка з місця  роботи або навчання, витяг з рішення призовної комісії про придатність громадянина  до строкової  військової служби. Відсутність  паспорта  є  підставою  для відмови у прийнятті заяви.

Заява громадянина про направлення на альтернативну службу розглядається в управлінні праці та соціального захисту населення Глибоцької райдержадміністрації протягом календарного місяця після її надходження в присутності громадянина.

Детальніше...

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Соціальний захист населення.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору