Усі недоотримані суми пенсій непрацюючим пенсіонерам буде повернуто в травні

Протягом квітня Пенсійний фонд України виплатив пенсії 12,3 млн. осіб на загальну суму 0,2 млрд. грн. і виконав свої зобов’язання перед пенсіонерами. З 1 квітня 2015 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» № 213-VIII від 02.03.2015, яким, зокрема, встановлено особливий порядок виплати пенсії працюючим пенсіонерам.
Нарахування виплат квітня було здійснено автоматично, за інформацією, що є в пенсійних справах. Але по деяких пенсіонерах такої інформації не було, так як не всі пенсіонери своєчасно виконали передбачене законом зобов’язання – протягом 10 днів інформувати органи Пенсійного фонду про працевлаштування чи звільнення з роботи, або ж подали таку інформацію із запізненням.

За даними Пенсійного фонду України, у квітні пенсії у зменшеному розмірі отримали менше 20 тис. непрацюючих пенсіонерів. Усі недоотримані суми будуть повернуті в травні місяці. Довідково: Документами, які підтверджують, що особа не працює (не провадить діяльність, пов’язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску), є трудова книжка, індивідуальні відомості про застраховану особу, що надаються відділом персоніфікованого обліку, та відомості про відсутність інформації про державну реєстрацію фізичної особи - підприємця.
Пенсійний фонд України в Глибоцькому районі

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Усі недоотримані суми пенсій непрацюючим пенсіонерам буде повернуто в травні.