До уваги жителів району!

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що згідно розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації „ Про затвердження натуральних норм забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом для надання населенню житлових субсидій і пільг у готівковій формі в 2017 році ” затверджено натуральні норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом.
Норми забезпечення твердим паливом і скрапленим газом для надання житлових субсидій – дві тонни твердого палива на домогосподарство на рік та забезпечення населення скрапленим газом, який використовується для приготування їжі, для надання населенню житлових субсидій виходячи з розрахунку: два балони на рік на одну – дві особи, три балони – на три – чотири особи, чотири балони – на п’ять і більше осіб.


У 2017 році ціна твердого палива – 2206,00 грн. за 1 тонну та 220,60 грн. за 1 балон скрапленого газу.
Крім цього повідомляємо, що субсидія для придбання скрапленого газу та твердого палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян.
Громадянам, у яких закінчилось призначення житлових субсидій необхідно з’являтися в сільські ради за місцем реєстрації для поновлення призначення житлової субсидії на наступний розрахунковий період.
Для правильного заповнення бланків Заяви та Декларації з питань отримання житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, відшкодування витрат на придбання твердого палива і скрапленого газу в 2017 році громадян, просимо звертатись безпосередньо до уповноважених представників сільських та селищної рад або до управління праці та соціального захисту населення, де отримайте кваліфіковану допомогу та роз’яснення. Телефон «гарячої лінії» 2-44-05.

Управління праці та соціального захисту населення

Copyright 2015 Глибоцька РДА - До уваги жителів району!.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору