З 1 травня 2017 року в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій

На основі змін з травня управлінням праці та соціального захисту населення Глибоцької районної державної адміністрації буде проведено перепризначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на наступний рік (на літній період, а з жовтня – на новий опалювальний сезон).
Повторно подавати документи на оформлення допомоги необхідно буде лише тим, хто орендує житло та у кого відбулися зміни у складі сім’ї. а громадянам, у яких закінчилось призначення житлових субсидій і немає змін для продовження призначення житлової субсидії на наступний розрахунковий період необхідно з’явитися в сільські ради для поновлення довідок про склад сім’ї
Для пенсіонерів та інвалідів уряд збільшує соціальну норму, за якою надається житлова субсидія. Якщо в помешканні проживає одна-дві непрацездатні особи, соціальна норма, за якою їм рахуватиметься розмір допомоги, збільшується з 49 кв. м. до 75 кв.м.

Якщо раніше субсидія на опалювальний сезон призначалася з 1 жовтня до 30 квітня і перераховувалася відповідно до рішення органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади про дату початку та закінчення опалювального сезону, то у 2017-2018рр. для користувачів централізованого опалення залишається прив’язка до відповідних рішень органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади, а для тих, у кого індивідуальне опалення, субсидія нараховується з 15 жовтня до 15 квітня.
Заяву і Декларацію про доходи заново треба подавати сім’ям, які:
– мають зміни у складі сім’ї: хтось прописався чи виписався;
– хочуть отримати субсидію на тверде паливо;
- орендують помешкання.
Протягом місяця отримувачі субсидій повинні повідомляти управління праці та соціального захисту населення про наступні зміни:
– складу зареєстрованих у житлі: хтось виписався чи прописався;
– соціального статусу членів сім’ї: хтось звільнився або влаштувався на роботу, став пенсіонером;
– про здійснення одноразової покупки, яка перевищує 50 тисяч гривень;
– набору комунальних послуг: відмовилися від централізованого палення і перейшли на індивідуальне чи навпаки.
Для правильного заповнення бланків Заяви та Декларації з питань отримання житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, відшкодування витрат на придбання твердого палива і скрапленого газу в 2017 році просимо звертатись безпосередньо до уповноважених представників сільських та селищної рад або до управління праці та соціального захисту населення, де отримаєте кваліфіковану консультацію. Телефон «гарячої лінії» 2-44-05.

Управління праці та соціального захисту населення Глибоцької РДА

Copyright 2015 Глибоцька РДА - З 1 травня 2017 року в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій.