Альтернативна (невійськова) служба

Відповідно до Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу», постанови Кабінету Міністрів України від 10  листопада 1999 року №2066 „Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування  Закону України  «Про альтернативну (невійськову) службу» (зі змінами та доповненнями) розпорядженням голови райдержадміністрації від 27  березня 2017 року  № 195 «Про організацію проходження  альтернативної (невійськової) служби» функції  організації проходження громадянами України альтернативної (невійськової) служби на території Глибоцького району  покладено на управління праці та соціального захисту населення  Глибоцької райдержадміністрації.

Для вирішення питання про направлення на альтернативну службу громадянин після взяття на військовий облік, але не пізніше, ніж за два місяці до призовного періоду,  який визначається Указом Президента України на 2017 рік особисто подає  до управління праці та соціального захисту Глибоцької райдержадміністрації письмову заяву із зазначенням  мотивів  неможливості  проходження строкової   військової   служби   та   підтвердженням   істинності  релігійних  переконань. Подача заяви має бути в липні місяці цього року згідно законодавства.

До заяви додаються копія документа  про  освіту, довідка про склад сім'ї та довідка з місця  роботи або навчання, витяг з рішення призовної комісії про придатність громадянина  до строкової  військової служби. Відсутність  паспорта  є  підставою  для відмови у прийнятті заяви.

Заява громадянина про направлення на альтернативну службу розглядається в управлінні праці та соціального захисту населення Глибоцької райдержадміністрації протягом календарного місяця після її надходження в присутності громадянина.

Підставою для відмови громадянину в направленні на альтернативну службу є: несвоєчасне подання заяви про направлення на альтернативну службу; відсутність підтвердження істинності релігійних переконань; неявка громадянина без поважних причин до управління праці та соціального захисту населення  Глибоцької райдержадміністрації.

За більш детальною інформацією та консультацією   щодо проходження  альтернативної (невійськової) служби необхідно  звертатись до управління  праці   та соціального захисту населення Глибоцької  райдержадміністрації    за  адресою: смт. Глибока, вул. Привокзальна,6,  каб. № 6, телефон: 2-44-05.

Начальник управління праці та соціального

захисту населення

Глибоцької райдержадмінстрації                                                                        С.І.Лазоренко

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Альтернативна (невійськова) служба.