З 1 травня 2017 року в Україні діяє оновлена програма житлових субсидій

Відповідно до змін громадянам, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії. Сума субсидії, яку управлінням праці та соціального захисту населення було перераховано на рахунки

підприємств - виробників/виконавців житлово-комунальних послуг для оплати їх вартості в розмірі соціальних нормативів і яка невикористана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, зараховується підприємством - виробником/виконавцем як оплата послуг, у тому числі обов’язкової частки платежу домогосподарства, на наступні розрахункові періоди. Підприємство -виробник/виконавець послуги зобов’язане зазначати суму переплати за послугу у платіжних документах одержувачам субсидії.
Після закінчення опалювального сезону невикористана сума субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з постачання холодної води і водовідведення, послуг з газо- таелектропостачання для індивідуального опалення повертається підприємством -виробником/виконавцем такої послуги до бюджету в повному обсязі на підставі акта розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидії.
Частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення), перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв’язку ПАТ "Укрпошта" на підставі списків таких осіб, які подаються до 1 червня поточного року підприємствами - виробниками/виконавцями послуг з газо-, електропостачання в паперовому та електронному вигляді структурному підрозділу з питань соціального захисту населення та в яких зазначається сума невикористаної субсидії. Перерахування частини невикористаної субсидії на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплата її через відділення поштового зв’язку ПАТ "Укрпошта" здійснюється структурним підрозділом з питань соціального захисту населення на підставі особистої заяви одержувача, поданої до 1 вересня поточного року.

Отже громадянам жителям Глибоцького району, у яких залишилась невикористана субсидія на оплату житлово-комунальних послуг необхідно до 1 вересня 2017 року звернутися в управління праці та написати заяву для отримання частини невикористаної суми субсидії готівкою (списки осіб, які мають право на монетизацію знаходяться в управлінні праці та в сільських радах за місцем оформлення субсидії).
Також нагадуємо громадянам, у яких закінчилось призначення житлових субсидій і немає змін для продовження призначення житлової субсидії на наступний розрахунковий період необхідно з’явитися в сільські ради для поновлення довідок про склад сім’ї.

З питань отримання житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, відшкодування витрат на придбання твердого палива і скрапленого газу в 2017 році просимо звертатись безпосередньо до уповноважених представників сільських та селищної рад або до управління праці та соціального захисту населення, де отримаєте кваліфіковану консультацію. Телефон «гарячої лінії» 2-44-05.

Управління праці та соціального захисту населення

Copyright 2015 Глибоцька РДА - З 1 травня 2017 року в Україні діяє оновлена програма житлових субсидій.