З 1 березня 2019 року, відповідно  до Постанови  Кабінету  Мінстрів України №62 від 6 лютого 2019 року, виплату житлових субсидій у готівковій формі особам, які одержують пенсії, здійснюватиме Пенсійний фонд України.

Фінансування проводитиметься у той спосіб, яким особа отримує пенсію (через банківську установу або відділення поштового зв’язку).

Підставою для виплати житлової субсидії пенсіонерам області слугуватимуть реєстри структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

Субсидійні кошти  будуть виплачені одночасно з пенсійними.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Виплата монетизованих субсидій пенсіонерам здійснюватиметься одночасно з виплатою пенсій.