На Хотинщині відбувся конкурс професійного самовизначення «Міс та Містер професійність»

29 листопада у м.Хотин відбувся конкурс професійного самовизначення «Міс та Містер професійність». Захід відбувся за ініціативи Хотинської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості та за сприяння управління освіти та відділу культури Хотинської районної державної адміністрації.

В конкурсі взяли участь 7 пар із навчальних закладів району. Вони представили професії «рятувальник», «лісівник», «військовий», «хореограф», «поліцейський», «бухгалтер», «лікар».

Конкурсанти мали можливість презентувати обрані професії в досить цікавій та оригінальній формі. Журі оцінювало конкурс за оригінальність, змістовність, розкриття теми та художню майстерність. Також учасники показали як виглядають «робочі будні», зробили в оригінальний спосіб рекламу обраної професії. Під час «Хвилинки слави» конкурсанти вразили глядачів майстерністю та здібностями, зокрема продемонструвавши вокальні та хореографічні здібності. А також продемонстрували відважність та хоробрість справжніх чоловіків - військових та рятувальників. Також учасники показали здібності у жанрі декоративно-ужиткового мистецтва, стали учасниками «Службового роману» та показали неупереджений погляд на нову медичну реформу.

Детальніше...

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Центр зайнятості інформує.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору