Ресурсні можливості електронних сервісів Пенсійного фонду України обговорили під час прес-конференції у Вінниці

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів взяв участь у всеукраїнському прес-турі «Впровадження нових сервісів веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України», який відбувся у м.Вінниця для журналістів Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей. Спікерами заходу були заступник Голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко та заступник директора Департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України Валентина Боршовська.

Під час прес-конференції Ірина Ковпашко повідомила, що завдяки можливостям порталу можна отримувати інформацію про себе дистанційно, без відвідувань органів Фонду. 

Втілюючи в життя інноваційні ідеї, використовуючи можливості новітніх інформаційних технологій Пенсійний фонд прагне змінювати свої технологічні, інфраструктурні та кадрові підходи до обслуговування громадян. Новим напрямком на цьому шляху є саме надання дистанційних послуг в електронному вигляді.

Детальніше...

Буковинські пенсіонери пересвідчились у перевагах отримання виплат через банківські установи

Сучасні форми обслуговування все глибше проникають в життя суспільства, в тому числі й літніх людей. Усе більше буковинських пенсіонерів, пересвідчившись у зручності, оперативності та доступності банківських послуг, обирають їх для отримання щомісячних виплат. Кількість пенсіонерів, які отримують пенсії через банки, постійно зростає та становить нині в Чернівецькій області майже 120 тисяч осіб. У чому вбачають краяни переваги банківського обслуговування, ми запитали у них.

Іван Васильович, с. Юрківці Заставнівського району:

- Пенсіонери мають можливість отримувати додатковий дохід на залишок на картці, адже не обов’язково потрібно знімати всі кошти відразу. Також є зручна можливість заплатити комунальні послуги до 2 тис. грн. без комісії. Якщо розраховуватись карткою при покупці товарів, то в окремих торгових точках можна отримати до 20% знижки. Також досить зручною є послуга СМС-інформування, завдяки якій дізнаєшся про надходження коштів на картку. Готівку можна знімати в банкоматі  будь-якого банку України без жодних комісій.

Детальніше...

До бюджету Пенсійного фонду в Чернівецькій області надійшло власних доходів на 124,0 млн.грн. більше, ніж торік

Завдяки тісній співпраці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області з органами влади, місцевого самоврядування, Головним управлінням ДФС в Чернівецькій області, Управлінням Держпраці в Чернівецькій області та з територіальними органами Державної виконавчої служби за січень-березень 2019 року до бюджету Фонду в області надійшло 646,2 млн. грн. власних доходів, що на 124,0 млн. грн., або на 23,7% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Усі мобілізовані кошти спрямовані на пенсійні виплати буковинцям.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

З 1 квітня проведено черговий автоматизований перерахунок пенсій з урахуванням набутого страхового стажу

Другий рік поспіль органами Пенсійного фонду з 1 квітня без додаткового звернення особи здійснюється перерахунок пенсій на найбільш вигідних умовах тим особам, які на 1 березня року поточного року набули право на проведення перерахунку з урахуванням набутого ними страхового стажу.

Виходячи з положень частини 4 статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, у разі якщо пенсіонер продовжував працювати, перерахунок пенсії з урахуванням набутого страхового стажу проводиться не раніше ніж через два роки після призначення (попереднього перерахунку) пенсії або в разі набуття ним не менш як 24 місяців страхового стажу. При цьому, для осіб, які напрацювали 24 і більше місяців страхового стажу, в разі доцільності, пенсія перераховується також із врахуванням заробітної плати за період, визначений частиною 1 статті 40 зазначеного Закону.

Відтак, особам, які працювали після призначення (попереднього перерахунку) пенсії та на 1 березня набули право на відповідний перерахунок пенсії, не потрібно звертатися до пенсійної служби із заявами, оскільки їм з 1 квітня проведено перерахунок пенсій в автоматизованому режимі за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку.

Детальніше...

Представник Пенсійного фонду закликала інспекторів праці до активного вжиття заходів щодо порушників трудового законодавства

Заступник начальника управління – начальник відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Майя Філіпець взяла участь у семінарі-навчанні для інспекторів праці об’єднаних територіальних громад області, зорганізованому  Управлінням Держпраці у Чернівецькій області.

Представники Управління Держпраці, пенсійної та фіскальної служб обговорили  шляхи взаємодії у справі здійснення контрольних заходів з питань незадекларованих трудових відносин, своєчасності виплати заробітної плати, мінімальних  гарантій в оплаті  праці та проведення в установленому порядку комплексних заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості й доходів населення відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».

Детальніше...

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Управління Пенсійного фонду в Глибоцькому районі .
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору