На Буковині обговорили шляхи реалізації пенсійної реформи в Чернівецькій області

В межах реалізації проекту «Підтримка регіонального діалогу щодо реалізації пенсійної реформи в Чернівецькій області» на засіданні круглого столувідбулося обговорення  теми «Пенсійне страхування сьогодні – гідна пенсія завтра». Захід консультаційно-дискусійного формату, приурочений пошуку оптимальних шляхів втілення в життя пенсійної реформи та вирішення проблем, які виникають у процесі її реалізації, зорганізував Центр громадської активності «Синергія» в межах реалізації Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» Програми  «Просування реформ в регіони». Участь у ньому взяли заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду в Чернівецькій області Наталія Мала, представники Управління Держпраці в області, Центру зайнятості, Департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА та управління праці міськради, директор ТОВ «Машзавод», представники малого приватного бізнесу,  громадських та молодіжних організацій.

Заслухавши виступ керівника проекту Тетяни Медіної про результати дослідження на тему «Пенсійна реформа очима мешканців Чернівецької області», здійсненого на основі опитування представників різних цільових груп, та доповідь експерта-аналітика проекту Сергія Яремчука про підсумки проведених в області засідань фокус-груп, учасники заходу висловили свої думки з приводу перспектив пенсійної реформи загалом та відображення запроваджених нею новацій на матеріальному забезпеченні представників різних соціальних груп при досягненні пенсійного віку, обговорили ризики, під які підпадають окремі з них у зв’язку з підвищенням вимог до тривалості страхового стажу, необхідного для призначення пенсії.   

Детальніше...

Середній розмір пенсії в області зріс на 22,5%

Впродовж 9 місяців нинішнього року Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області забезпечило своєчасну виплату пенсій мешканцям краю.  На фінансування пенсійних виплат і грошових допомог 224 тисячам буковинців, з них 8,5 тисячі пенсіонерів з числа військовослужбовців спрямовано 4,3 млрд. грн.

За окремими відомостями проведено виплату пенсіонерам з числа внутрішньо переміщених осіб. Середній розмір виплаченої пенсії на одного пенсіонера у вересні 2018 року склав 2084,63 грн. (враховуючи виплати особам, звільненим з військової служби та деяким іншим категоріям осіб), що на 22,5% більше, ніж у вересні 2017 року.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Пенсійна служба закликає роботодавців чимшвидше легалізувати трудові відносини з працівниками

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області нагадує усім роботодавцям області та особам, які здійснюють діяльність без державної реєстрації, про неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин або здійснення діяльності без державної реєстрації та сплати податків, єдиного внеску й обов’язкових платежів.

Шановні роботодавці!

Закликаємо вас легалізувати зайнятість працівників та заробітну плату. Встигніть укласти трудові договори з працівниками та легалізувати бізнес!

Застерігаємо, що з 5 жовтня 2018 року на доручення Уряду контролюючі органи здійснюватимуть комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення. Дотримання вимог законодавства про працю забезпечить працівникам соціальні гарантії сьогодні та пенсійне забезпечення при досягненні пенсійного віку.

Детальніше...

Особисто звертатись до Пенсійного фонду за довідками для призначення виплат органами соцзахисту не потрібно

Оскільки між Пенсійним фондом та органами соціального захисту населення налагоджена система обміну інформацією, особисто звертатися за довідками для призначення субсидій, пільг та інших соціальних допомог не потрібно. Органи соцзахисту зобов’язані самостійно здійснювати запит до органів Фонду на отримання потрібних документів без залучення громадян. Пенсійна служба у відповідь оперативно надає всі необхідні дані.

Радимо буковинцям не витрачати намарне сили і час на відвідування органів Пенсійного фонду, а у випадках скерування працівниками соціального захисту наполягати на витребуванні ними потрібної інформації у встановленому порядку.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Зарплата “в конверті” – злидні на старість!

На  сьогоднішній день найбільш актуальною проблемою сфери трудових відносин є легалізація зайнятості та заробітної плати, яка справляє безпосередній вплив на пенсійне забезпечення працівників та наповнення бюджетів усіх рівнів.

Відповідно до законодавства, розмір пенсії залежить від страхового стажу та заробітку працівника, з якого фактично сплачені страхові внески до Пенсійного фонду. У випадку, якщо людина працює нелегально, без офіційного оформлення, для держави вона вважається непрацюючою, а період, за який отримувала заробітну плату «в конверті», не зараховується до страхового стажу, необхідного для призначення пенсії.

Детальніше...

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Управління Пенсійного фонду в Глибоцькому районі .
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору