Питання пенсійного забезпечення ветеранів розглянули на порядку денному пленуму обласної ради ветеранів

 Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів взяв участь у роботі пленуму Чернівецької обласної ради організації ветеранів Чернівецької області.

Очільник пенсійної служби краю розповів про зміни в пенсійному забезпеченні, які набули чинності з 01 січня 2018 року, стан пенсійного забезпечення ветеранів війни та інших осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Також повідомив про стан забезпечення проведення перерахунків пенсій військовослужбовцям.

М.Романів подякував за співпрацю щодо якісної організації роботи в консультпунктах, які діють при ветеранських організаціях. Крім того, відмітив колосальну роботу ветеранського активу у сприянні органам Фонду в області з приводу організації діяльності віддалених робочих місць фахівців пенсійної служби та консультпунктів в новостворених територіальних громадах. Відмітив позитивні результати спільних інформаційно-роз’яснювальних заходів серед жителів краю стосовно легалізації зайнятості та впливу заробітної плати на майбутнє пенсійне забезпечення.

Запевнив присутніх, що фахівці Головного управління особливо відповідально ставляться до виконання своїх обов’язків перед ветеранськими організаціями і задоволення потреб ветеранів. В сервісних центрах створено належні умови для забезпечення якісного надання послуг цій категорії громадян.

Крім того, на пленумі досягнуто домовленості про подальшу співпрацю між Головним управлінням та ветеранськими організаціями щодо наближення послуг до жителів новостворених об’єднаних територіальних громад.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області  

Пенсійники Буковини надають консультації людям з порушеннями слуху у супроводі сурдоперекладача

У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області запроваджено послугу по наданню консультації з пенсійних питань за допомогою професійного сурдоперекладача.

Аби громадянин з вадами слуху міг повністю отримати розуміння усної консультації фахівця пенсійної служби, яка не рідко потребує тлумачення нормативів чинного законодавства, корисним у такому діалозі є залучення професійного комунікатора – сурдоперекладача. Тому для забезпечення зручності надання послуг особам з порушеннями слуху відтепер щосереди з 9.00 до 11.00 в Чернівецькому відділі обслуговування громадян, за адресою: м. Чернівці, вул. Головна, 205, в окремому «вікні №1» проводиться прийом громадян, які супроводжуються сурдоперекладачами.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області  

Стан наповнення бюджету Пенсійного фонду в області

Задля своєчасних виплат пенсіонерам області та захисту прав застрахованих осіб, органами Пенсійного фонду України в області здійснюється постійна робота з платниками щодо сплати поточних зобов’язань, опрацювання сум заборгованості з платежів у судовому порядку. Важливим у напрямку роботи щодо мобілізації платежів є тісна співпраця з територіальними органами Державної виконавчої служби та органами влади – щодо стягнення заборгованості з боржників та інформування органів влади і контролюючих органів щодо мінімізації роботодавцями заробітної плати найманим працівникам. Про ефективність вжитих заходів свідчить позитивна динаміка з мобілізації платежів до бюджету Фонду, які в повному обсязі спрямовуюся на пенсійні виплати громадянам краю.

Так, за I квартал 2018 року надійшло власних доходів до бюджету Пенсійного фонду України в області в сумі 522,2 млн.грн., що на 132,4 млн.грн. (34,0%) більше, ніж за відповідний період 2017 року.

Власних доходів, адміністрування яких здійснюється Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, мобілізовано в сумі 5,7 млн.грн., що на 1,2 млн.грн. (26,6%) більше надходжень січня-березня 2017 року.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Робота з перерахунку пенсій силовикам триває

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області продовжують активну роботу з перерахунку «військових» пенсій.

Загалом пенсійна служба Буковини направила до силових структур списки на отримання довідок щодо понад 8 тисяч осіб. Наразі опрацьовано інформацію щодо понад 60% пенсіонерів, яким уже забезпечено виплату пенсій у підвищених розмірах.

Перерахунок відбувається без участі пенсіонерів, тому немає потреби в їх особистих зверненнях до органів Фонду із заявами та додатковими документами.

Консультації “військові” пенсіонери можуть отримати у сервісному центрі  Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області  за адресою: м. Чернівці, вул. Алма-Атинська, 9-а, каб.№1, зателефонувавши до “Контакт-центру” за номером 51-83-01 та через відеозв’язок  за адресою voenpens.chernivtsy

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Неефективне управління водними ресурсами призводить до значних втрат доходів бюджетів усіх рівнів та недотримання соціальних гарантій для працюючих

Чи є соціально захищеними працівники, що зайняті у суб'єктів господарювання, яким місцеві державні адміністрації надали в оренду водні об’єкти, для здійснення комерційної чи іншої діяльності? Для дослідження цього питання працівники Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області здійснили аналіз звітності таких суб'єктів господарювання за 2017 рік.

За результатами здійсненого аналізу встановлено, що лише п’ята частина суб'єктів господарювання, які орендують водні об’єкти, звітують про використання найманої праці. При цьому середній розмір заробітної плати працівників є всього на 21,0% більший, ніж мінімальна заробітна плата та становить 3871 грн., однак, окремі роботодавці декларували заробітну плату найманих працівників лише за один-два місяці та у незначних розмірах.

Виявлені також суб’єкти господарювання, які не декларують заробітну плату працівників, та не звітують про нарахування єдиного внеску за себе. За таких обставин втрат зазнають не тільки працівники, які у них працюють без укладання трудових договорів, а і місцеві бюджети – у вигляді податку з доходів фізичних осіб та бюджет Пенсійного фонду України – у вигляді частини єдиного внеску.

З метою захисту прав застрахованих осіб про всі виявлені факти мінімізації зарплати та зайнятості будуть надіслані відповідні матеріали до Управління Держпраці у Чернівецькій області для здійснення контрольних заходів з питань дотримання законодавства про працю та районних державних адміністрацій, які надавали в оренду водні об’єкти, – для прийняття відповідних управлінських рішень.

Звертаємося до всіх роботодавців та тих, які використовують працю осіб без укладання трудового договору, що за недотримання законодавства про працю передбачена відповідальність у вигляді штрафу в залежності від порушення. Наразі неоформлені працівники не зможуть набути необхідного страхового стажу для призначення пенсійної виплати.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Управління Пенсійного фонду в Глибоцькому районі .
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору