Буковинці висловлюють через соціальні мережі свою громадянську позицію на підтримку легальної зайнятості

Старт хвилі фейсбукової естафети-челенджа «Я – за легалізацію праці!» дали працівники Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області. Пенсійники використали цей вид контента щоби через соціальну мережу Фейсбук кинути виклик нелегальній зайнятості й привернути увагу громадськості до її негативних наслідків, які наступають, коли людина не задумується про своє пенсійне майбутнє.

До акції долучаються люди різного віку, серед яких представники багатьох професій. Кожен із них вирішив проявити свою активу громадянську позицію стосовно неприйняття «тіньової» зайнятості.

Приєднатися до флешмобу може кожен, хто готовий підтримати легалізацію трудових відносин, достатньо сфотографуватися із виготовленим власноруч закликом «Я – за легалізацію праці!», розмістити світлину на своїй сторінці у мережі Фейсбук та передати естафету іншим.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Представники пенсійної та фіскальної служб обговорили шляхи співпраці щодо погашення заборгованості з ЄСВ

За круглим столом представники Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області обговорили з керівним складом Головного управління Державної фіскальної служби в Чернівецькій області шляхи співпраці, спрямованої на надходження єдиного соціального внеску, погашення заборгованості зі сплати ЄСВ, в тому числі – фізичними особами-підприємцями, задля захисту прав застрахованих осіб.

– Не всі страхувальники своєчасно сплачують єдиний внесок, внаслідок чого значно скорочуються надходження доходів до бюджету Пенсійного фонду України, кошти  якого спрямовуються на здійснення пенсійних виплат. А найголовніше – працівникам таких недобросовісних роботодавців не зараховується страховий стаж, поки заборгованість не буде повністю погашена. Ми неодноразово проводили спільні наради з метою поглиблення співпраці. Важливо визначити перспективи погашення заборгованості із виплати ЄСВ та надалі співпрацювати в цьому напрямку з метою захисту законних прав та інтересів громадян, - зазначила під час круглого столу перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Ольга Кривуля.

Детальніше...

Робота Пенсійного фонду в області спрямована на забезпечення стабільного наповнення бюджету Фонду

Задля своєчасних виплат пенсіонерам області та захисту прав застрахованих осіб, органами Пенсійного фонду України в області здійснюється постійна робота з платниками щодо сплати поточних зобов’язань, опрацювання сум заборгованості з платежів у судовому порядку. Важливим у напрямку роботи щодо мобілізації платежів є тісна співпраця з територіальними органами Державної виконавчої служби та органами влади – щодо стягнення заборгованості з боржників та інформування органів влади і контролюючих органів щодо мінімізації роботодавцями заробітної плати найманим працівникам.

Так, з початку року до бюджету Пенсійного фонду України в області надійшло власних доходів в сумі 1340,2 млн.грн., що на 325,3 млн.грн. (32,0%) більше, ніж за січень-липень 2017 року.

Власних доходів, адміністрування яких здійснюється Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, мобілізовано в сумі 12,9 млн.грн., що на 2,0 млн.грн. (18,1%) більше надходжень січня-липня 2017 року.

Усі мобілізовані кошти спрямовуюся на пенсійні виплати буковинців.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Офіційне працевлаштування сьогодні – запорука гідної пенсії в майбутньому

Працівники Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області не випадково з’являються на ринках, інших місцях здійснення діяльності громадянами області. Головна мета таких відвідувань – роз’яснення громадянам важливості офіційного оформлення трудових відносин, донесення до свідомості кожного найманого працівника і роботодавця, що тільки за умов легальної зайнятості та сплати єдиного соціального внеску не менше мінімального розміру на місяць можливо набути необхідного страхового стажу для отримання соціальних і пенсійних виплат.

Активна інформаційно-роз’яснювальна кампанія, яку провадить пенсійна служба серед мешканців краю, пов’язана із законодавчими змінами, які збільшують вимоги до тривалості страхового стажу, необхідного для призначення пенсії. Зокрема, з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60-тирічного віку, мають особи за наявності страхового стажу не менше 25 років. Кожного року кількість років, необхідних для призначення пенсії за віком у 60 років, буде збільшуватися на один рік, та з 1 січня 2028 року становитиме не менше 35 років.

Детальніше...

Інформування населення – пріоритетний напрямок роботи буковинських пенсійників

Підвищення рівня поінформованості краян з питань пенсійного забезпечення – важлива ділянка роботи пенсійної служби, до виконання якої фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області докладають максимум зусиль.

Інформування провадиться через виступи в радіо- та телеефірах, розміщення актуальних повідомлень в друкованих ЗМІ,  зустрічі з трудовими колективами, за місцем проживання громадян чи тимчасового перебування на стаціонарному лікуванні, виїзні прийоми, роз’яснення в режимі «гарячих» телефонних ліній та ін. Поряд з цим застосовуються такі форми роботи як Дні Пенсійного фонду, надання дистанційних консультаційних послуг в режимі відеозв’язку тощо.

Упродовж І півріччя 2018 року працівниками Головного управління в друкованих та електронних виданнях  забезпечено  розміщення понад 2,8 тисяч публікацій, з  них: 443 – в друкованих ЗМІ,  855 – на сайті Головного управління,  на інших веб-ресурсах - 1511.

Впродовж шести місяців нинішнього року забезпечено 935 виступів фахівців Головного управління на радіо і телебаченні та випуск 2896 повідомлень у форматі соціальної реклами, 7240 інформацій прозвучало в ефірах вуличного радіо міста Чернівці.

Детальніше...

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Управління Пенсійного фонду в Глибоцькому районі .
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору