На нараді обговорили шляхи надання пенсійних послуг в Е-площині

Пенсійний фонд – це орган, який надає цілий спектр послуг. І йдучи шляхом модернізації та використовуючи сучасні технічні досягнення пенсійна служба крокує в «ногу з часом» та переводить більшість своїх послуг щодо обслуговування краян в електронну площину. Такі меседжі були озвучені під час наради, яку провів начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів.
– Одне із головних завдань Пенсійного фонду України це максимальне спрощення процедур одержання послуг, і як частина цього напряму – можливість одержати послугу дистанційно, за допомогою сучасних E-сервісів. Ними вже може користуватися кожна застрахована особа, кожен пенсіонер та страхувальник, який пройшов реєстрацію на нашому вебпорталі. З розвитком технологій можливості вебпорталу значно розширились і після реєстрації в ньому, клієнт може отримувати необхідні дані з використанням цифрового підпису, – сказав під час наради очільник пенсійної служби краю.

Детальніше...

Шановні керівники підприємств, установ, організацій, працівники кадрових служб, представники профспілкового активу!

Просимо долучитися до інформування ваших працівників, а також знайомих та близьких про нову модель звернення за призначенням пенсії  «в один дотик».

Відтепер подати заяву для оформлення пенсійного забезпечення можна у режимі онлайн через вебпортал Пенсійного Фонду України (http://portal.pfu.gov.ua). 

Для того, щоб скористатись новим сервісом, потрібно авторизуватись в Особистому кабінеті на вебпорталі за допомогою кваліфікованого електронного підпису (підходять електронні ключі всіх акредитованих центрів сертифікації ключів), заповнити заяву та завантажити скановані копії документів. З переліком необхідних для призначення пенсії документів також можна ознайомитись на вебпорталі.

Послуга пенсія «в один дотик» передбачає  одне особисте звернення громадянина до сервісного центру Пенсійного фонду для ідентифікації та отримання пенсійного посвідчення.

 Нова модель оформлення заявки на призначення пенсії «в один дотик» - зручна можливість заощадити час.

 Пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

На Буковині підбили підсумки роботи пенсійної служби області за І півріччя

У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області відбулося розширене засідання колегії при начальнику Головного управління в області. Розглянули підсумки роботи органів Фонду в області протягом І півріччя та визначили завдання на найближчу перспективу.

– Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області забезпечує своєчасність виплати пенсій та допомоги понад 220,4 тис громадян. Забезпечено також своєчасне фінансування виплати житлових субсидій громадянам. Рівень забезпечення власними коштами фінансування видатків на пенсійні виплати у І півріччі 2019 року склав 71,1% проти 63,3% минулорічних. Завдяки проведеній роботі з питань мобілізації платежів до бюджету Пенсійного фонду України та легалізації зарплати і зайнятості працівників у першому півріччі 2019 року забезпечено виконання планових завдань з надходження власних доходів до бюджету Пенсійного фонду в області на 106,1% та доходів, адміністрування яких здійснює Головне управління, – на 100,1%, – зазначив начальник Головного управління в області Михайло Романів.

Детальніше...

Шляхи активізації роботи щодо погашення заборгованості до бюджету Фонду обговорили під час обласної наради

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів провів обласну нараду з керівниками підвідомчих управлінь. Під час наради обговорено питання легалізації зайнятості населення та мобілізації зусиль щодо надходження єдиного внеску.

– За рахунок власних коштів вдалося вчасно та в повному обсязі забезпечити виплати пенсій, враховуючи усі перерахунки, які відбувалися з початку поточного року. Однак аби й надалі підтримувати цю тенденцію необхідно працювати над пошуками джерел наповнення бюджету Фонду, – зазначив начальник Головного управління Михайло Романів.

Одним з основних завдань, наголошувалося на нараді, є системна робота, спрямована на зменшення заборгованості з платежів до Фонду. У цьому питанні працівники пенсійної служби розраховують на підтримку соціальних партнерів – органів Держпраці, Державної фіскальної служби, профспілок та роботодавців. Інформаційно-роз’яснювальна робота та активна громадська позиція соціальних партнерів, громадських організацій повинні змінити відношення як страхувальників, так і самих працівників до питання офіційної зарплати і зайнятості. Люди повинні знати, що виплата заробітної плати «у конвертах» не тільки призводить до приховування від оподаткування значних сум нелегально виплаченої заробітної плати, а й зменшує надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду, обмежує можливості пенсіонерів реалізовувати своє право на гідні пенсії, а працюючих громадян позбавляє права на всі соціальні виплати. Профспілки, роботодавці, територіальні громади не повинні стояти осторонь цієї проблеми, а активно захищати права застрахованих осіб.

Детальніше...

Легальні трудові відносини – гарантія соціального захисту сьогодні та гідних пенсійних виплат в майбутньому

Найбільшими проблемами сфери трудових відносин є тіньова зайнятість та приховані «в конвертах» заробітки, що позбавляють працівників належних соціальних виплат і гідних пенсійних перспектив. Несумлінні роботодавці, керуючись особистим матеріальним інтересом, вдаються до застосування різноманітних схем мінімізації робочого часу й виплачують працівникам дві заробітні плати: офіційну, яка у більшості випадків є меншою або на рівні встановленого законодавством мінімуму, і неофіційну – “в конверті”. Прагнучи уникнути чи мінімізувати обов’язкові платежі до бюджету, такі керівники позбавляють підлеглих гарантованого державою соціального захисту у вигляді оплачуваних відпусток, періодів тимчасової непрацездатності тощо. В Чернівецькій області близько пів тисячі роботодавців нараховують заробітну плату менше мінімального розміру майже 1,8 тисячі найманих працівників, 17,9 тисячі найманих працівників зайняті неповний робочий час, понад 4,4 тисячі працюють на умовах цивільно-правових відносин. Такими діями роботодавці не лише порушують конституційне право працівників на соціальні виплати і заробітну плату, не нижчу за визначену законом, а й прирікають їх на мізерні пенсії у майбутньому.
Нагадуємо, що розмір та право на отримання соціального забезпечення під час трудової діяльності напряму залежать від набутого страхового стажу та розміру офіційно задекларованої заробітної плати. Відповідно до вимог чинного законодавства, до страхового стажу зараховуються тільки ті періоди діяльності, за які повністю сплачено страховий (єдиний) внесок у розмірі, не меншому за встановлений законом мінімальний (з 01.01.2019 – 918,06 грн. (4173 грн.*22%). Працівники, які упродовж трудової діяльності отримували мінімальну або нижчого розміру заробітну плату, можуть розраховувати у кращому випадку на мінімальну пенсію.

Детальніше...

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Управління Пенсійного фонду в Глибоцькому районі .
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору