Діючі регуляторні акти 2018 року

Райдержадміністрація повідомляє, що на даний час діє розпорядження  № 337 від 22.09.2011р. «Про утворення районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення», розробник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, розпорядження № 385 від 31.10.2016р. «Про організацію конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення засідань районного конкурсного комітету з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не  виходять за межі території району розробником якого управління агропромислового комплексу та економічного розвитку райдержадміністрації.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Діючі регуляторні акти 2018 року.