Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта

про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення Глибоцької райдержадміністрації «Про затвердження положення про Центр надання адміністративних послуг Глибоцької районної державної адміністрації».

1. Вид та назва проекту регуляторного акта: проект рішення Глибоцької райдержадміністрації «Про затвердження положення про Центр надання адміністративних послуг Глибоцької районної державної адміністрації».
2. Виконавець заходів з відстеження Відстеження результативності проведено ЦНАП
3. Цілі прийняття акта Проект рішення Глибоцької «Про затвердження положення про Центр надання адміністративних послуг Глибоцької районної державної адміністрації» розроблено з метою створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг.
4. Строк виконання заходів з відстеження результативності від 23 листопада 2013 року до 23 грудня 2013 року
5. Тип відстеження Базове відстеження
6. Метод одержання результатів Для проведення базового відстеження використовувалися статистичні дані.
7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних. Враховуючи цілі регулювання, для відстеження результативності регуляторного акта використовувались такі показники: - Кількість адміністративних послуг надано суб’єктами надання адміністративних послуг.
8. Кількісні та якісні значення показників результативності Упродовж зазначеного періоду суб’єктами надання адміністративних послуг надано 75 адміністративних послуг. Для отримання адміністративних послуг суб’єкти господарювання та населення району вимушені багаторазово звертатись до різних адміністративних органів, іноді навіть у рамках отримання однієї послуги, вистоювати черги в очікуванні прийому їх відповідними працівниками адміністративних органів та очікувати результат надання адміністративних послуг невизначений період часу.
9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей
Цей регуляторний акт забезпечить:
- доступність та зручність (місце розташування, режим роботи ЦНАПу);
- належні умови для очікування та заповнення необхідних документів (бланків, заяв тощо), у тому числі для осіб з обмеженими фізичними можливостями (особливими потребами);
- чітке визначення переліку документів, необхідних для отримання відповідної адміністративної послуги;
- отримання адміністративних послуг у одному приміщенні ;
- мінімізація часу на очікування в черзі;
- мінімізація кількості відвідувань ЦНАПу для отримання результату надання адміністративної послуги;
- можливість отримання бланків заяв за місцем отримання послуги;
- контроль адміністраторів за обґрунтованістю плати за адміністративні послуги;
- отримання у приміщенні ЦНАПу професійних консультацій щодо порядку надання адміністративних послуг та допомоги в оформленні документів, необхідних для їх отримання;
- вивільнення часу, який раніше витрачався на багаторазові відвідування різних адміністративних органів та перебування в чергах для отримання конкретної послуги;
- визначеність та зменшення термінів надання адміністративних послуг;
- наявність та доступність інформації про перелік та порядок надання адміністративних послуг;
- доступ до інформації про стан, хід та результати розгляду їх звернень.
Керівник ЦНАП В.Облучинський

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта.