ПОСІБНИК ПРОТИ КОРУПЦІЙНИХ СХЕМ НА МІСЦЯХ

Посібник “ТОП 20 корупційних схем на місцях – які вони та як їх здолати” 

ПАМ’ЯТКА для посадових осіб - суб’єктів декларування обласної державної адміністрації та районних державних адміністрацій «Про типи декларацій, підстави та строки їх подання»

Законом України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) передбачено чотири типи декларацій суб’єкта декларування та одне повідомлення до Національного агентства з питань запобігання корупції (далі - НАЗК ):
1. Щорічна декларація.
2. Декларація особи, яка припиняє діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.
3. Декларація особи, яка припинила діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.
4. Декларація особи, яка претендує на зайняття посади державної служби (кандидата на посаду).
5. Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.
I. Щорічна декларація
Відповідно до ч.І ст.45 Закону суб’єктом декларування щороку подається декларація у період з 00 годин 00 хвилин 01 січня до 00 годин 00 хвилин 01 квітня. Така декларація охоплює звітний рік (попередній рік) за період з 01 січня до 31 грудня включно.

Детальніше...

Декларараційна кампанія – 2019: запитання від декларантів Роз’ясніть, за якою податковою адресою потрібно подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та сплачувати ПДФО, якщо прописана фізична особа в одному місці, а дохід отримує в інш

Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2018 році, подається до 1 травня 2019 року. Відповідно до статті  67 Конституції України кожен громадянин зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Усі громадяни щорічно подають до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

Згідно із статтею 29 Цивільного кодексу України, місцем проживання фізичної особи є житловий будинок, квартира, інше приміщення, придатне для проживання в ньому (гуртожиток, готель тощо), у відповідному населеному пункті, в якому фізична особа проживає постійно, переважно або тимчасово.

Крім того, згідно із пунктом 49.1 статті 49 Податкового кодексу України податкова декларація подається за звітний період в установлені Кодексом строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків.

Відповідно до пункту 45.1 статті 45 Кодексу платник податків – фізична особа зобов’язаний визначити свою податкову адресу.

Детальніше...

НаЗК інформує - до уваги ЗМІ та суб’єктів декларування!

12 грудня через електронні засоби комунікації на адреси державних службовців було розіслано лист (адреса відправника Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.), який містить логотип Національного агентства і прохання пройти анкетування.

З цього приводу повідомляємо, що Національне агентство з питань запобігання корупції не складало та не розсилало лист з опитуванням державних службовців, та просить у разі надходження такого повідомлення не відкривати його, не завантажувати та не переходити за запропонованими посиланнями.

Звертаємо увагу, що усі повідомлення від Національного агентства надходять виключно з домену gov.ua.

Про факт вірусної розсилки листів від імені Національного агентства уповноважені особи НАЗК повідомлять відповідні правоохоронні органи.

Джерело: https://nazk.gov.ua/news/do-uvagy-zmi-ta-subyektiv-deklaruvannya

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Нагадуємо, що 01.01.2019 розпочнеться черговий етап електронного декларування в Україні.

З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні необхідно виконати такі дії:

1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному ка­бінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі — Реєстр).

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до Указу Президента України від 15.05.2017 №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.04.2017 «Про застосування персональ­них спеціальних економічних та інших обмежуваль­них заходів (санкцій)» доступ до окремих поштових серверів у домені .ru обмежений.

У зв’язку з цим для роботи з Реєстром (отримання повідомлень, підтвердження зміни електронного циф­рового підпису тощо) слід використовувати поштові скриньки, які не підпадають під зазначені обмеження (наприклад: ukr.net, і.uа, email.ua, gmail.com,icloud.com тощо).

Якщо Ваша електронна поштова скринька підпа­дає під обмеження, то для її зміни у персональному кабінеті Реєстру необхідно створити (або використо­вувати іншу) особисту поштову скриньку. Після цьо­го слід авторизуватися в Реєстрі за адресою:https://portal.nazk.gov.ua за допомогою власного електрон­ного цифрового підпису, перейти у вкладку «Мій про­філь», натиснути кнопку «Змінити контактні дані», у полі «Новий E-mail» вказати нову поштову скриньку та натиснути кнопку «Змінити E-mail».

Детальніше...

Розпорядження № 49 від 08.02.2018

Про затвердження плану роботи районної державної адміністрації щодо запобігання корупції на 2018 рік

Attachments:
Download this file (49.pdf)49.pdf[ ]155 Kb

Повідомлення про корупцію

Контактна інформація для здійснення повідомлень
про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції»

Начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату райдержадміністрації

Трошин Михайло Дмитрович

Телефон

2-46-31

е-mail

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції»  особа, яка надає допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривач), - особа, яка за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, повідомляє про порушення вимог цього Закону іншою особою.
Повідомлення про порушення вимог цього Закону може бути здійснене працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно).
Анонімне повідомлення про порушення вимог цього Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.
              Анонімне повідомлення про порушення вимог цього Закону підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, керівник відповідного органу або його заступник продовжують термін розгляду повідомлення до тридцяти днів від дня його отримання.
              У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про порушення вимог цього Закону керівник відповідного органу вживає заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення також інформує спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

Пам’ятка декларанта

01 січня 2018 року розпочався черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

В Національному агентстві з питань запобігання корупції розробили «Пам’ятку декларанта» і просять звернути увагу, що більшість інформації, необхідної для заповнення декларації, міститься у відкритих державних реєстрах:

 1. Державний реєстр речових прав на нерухоме майно https://kap.minjust.gov.ua/services…
 2. Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб підприємців. Тут ви можете знайти інформацію для заповнення розділів 8 «Корпоративні права» та 9 «Юридичні особи, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) яких є суб’єкт декларування або члени його сім’ї».
  https://kap.minjust.gov.ua/services…
 3. Єдиний державний реєстр МВС. Він містить інформацію про транспортні засоби, які перебувають у особи на праві власності чи користування.
  https://igov.org.ua/service/1397/general
 4. Реєстр застрахованих осіб Пенсійного фонду України. Такий реєстр містить інформацію про отримані протягом року доходи.
  http://portal.pfu.gov.ua/sidebar/Templates/InfoInsurer
 5. Крім того, відомості про доходи можна отримати, сформувавши запит в особистому кабінеті на сайті Державної фіскальної служби за посиланням https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/login.jspx
 6. Власникам повітряних суден, а також морського та річкового транспорту радимо перевірити інформацію у Реєстрі цивільних повітряних суден України http://avia.gov.ua/reyestr-tsivilnih-povitryanih-suden-ukr…/
  Судновій книзі України, Державному судновому реєстрі https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/login.jspx
 7. Інформацію щодо зареєстрованих патентів на винаходи, корисні моделі, промислові знаки та іншу, що необхідна для заповнення розділу 6 «Нематеріальні активи» можна знайти за посиланням http://www.me.gov.ua/Documents/List…

  Детальніше...

Рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні

Шановні суб’єкти декларування! З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, який розпочинається з 01.01.2018, просимо Вас виконати такі дії:

1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до Указу Президента України від 15.05.2017 №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.04.2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» доступ до окремих поштових серверів у домені .ru обмежений.

У зв’язку з цим для роботи з Реєстром (отримання повідомлень, підтвердження зміни електронного цифрового підпису тощо) слід використовувати поштові скриньки, які не підпадають під зазначені обмеження (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com тощо).

Якщо Ваша електронна поштова скринька підпадає під обмеження, то для її зміни у персональному кабінеті Реєстру необхідно створити (або використовувати іншу) особисту поштову скриньку. Після цього слід авторизуватися в Реєстрі за адресою: https://portal.nazk.gov.ua за допомогою власного електронного цифрового підпису, перейти у вкладку «Мій профіль», натиснути кнопку «Змінити контактні дані», у полі «Новий E-mail» вказати нову поштову скриньку та натиснути кнопку «Змінити E-mail».

Детальніше...

До уваги державних службовців

В межах інформаційної компанії у 2017 році Національним агентством з питань запобігання корупції на основі методичних рекомендацій щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів створено безкоштовний навчальний онлайн-конкурс «Конфлікт інтересів: треба знати». Онлайн - конкурс розпочнеться 09.12.2017 р. Для участі в ньому необхідно на сайті WWW.prometheus.org.ua знайти курс «Конфлікт інтересів:  треба  знати!»  та зареєструватись.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Запобігання проявам корупції.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору