Лопуляк Ілля Костянтинович 

Графік прийому громадян: Щопонеділка та щовівторка з 09.00 до 18.00 каб.№ 19 ІІ поверх 

Лопуляк І.К. народився в смт.Глибока 02.08.1979 року.
В 1996 році закінчив Глибоцьку ЗОШ №1. З 1997 по 2001 р. навчався в Київському інституті внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ м.Київ за спеціальністю психологія.
Протягом 2001 – 2008 р.р. служив в органах внутрішніх справ та відділі державної кримінально-виконавчої служби України.
В 2009 році працював у відділі охорони служби безпеки МТК «Калинівський ринок».
З листопада 2010 року – службовець окремої команди воєнізованої охорони відділу із повсякденної роботи штабу Чернівецького прикордонного загону в/ч 2195.
З 18 травня 2015 року розпорядженням голови РДА № 47-ОС призначений на посаду заступника голови райдержадміністрації. Керівник громадського формування «Козацька варта», волонтер.
Одружений, виховує 2 синів.

1. Забезпечує реалізацію державної політики та виконання положень Конституції України, законів України, постанов Верховної Ради України, актів Президента України, рішень обласної ради, розпоряджень голови обласної державної адміністрації, рішень районної ради, розпоряджень голови райдержадміністрації та повноважень районної державної адміністрації у сфері:
- освіти і науки; - культури і мистецтва; - охорони здоров’я; - міжнаціональних та міжконфесійних відносин; - туризму, фізкультури і спорту, - військово-патріотичного виховання; - сім’ї та молоді, дітей та безпритульних; - соціального захисту населення; - утилізації відходів.
2. Виконує функції та обов’язки, зазначені у розділі ІІ Розподілу обов’язків між головою, першим заступником, заступником голови та керівником апарату районної державної адміністрації ”.
3. Забезпечує реалізацію в районі державної політики щодо релігії та церкви, координацію взаємодії місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань державно-церковних відносин.
4. Координує питання розвитку мережі закладів освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури і спорту, туризму, вносить відповідні пропозиції при розробці програм соціально-економічного розвитку та сприяє роботі творчих спілок, молодіжних і дитячих організацій, які діють у сфері освіти, фізкультури і спорту.
5. Координує діяльність органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо створення умов для задоволення духовних потреб відродження, збереження та розвитку в районі національних культур і традицій.
6. Сприяє розвитку та використанню рекреаційних можливостей району, матеріально-технічному та сервісному забезпеченню сільських товаровиробників і переробних підприємств, впровадженню у виробництво досягнень науки і техніки.
7. Організовує контроль за санітарним станом навколишнього природного середовища та дотриманням правил санітарної охорони, вживанням заходів щодо запобігання епідемічним захворюванням та їх ліквідації.
8. Забезпечує, спрямовує та контролює діяльність: - управління освіти райдержадміністрації; - відділу культури і туризму; - відділу у справах молоді та спорту; - служби у справах дітей; - архівного відділу; - управління праці та соціального захисту населення.
9. Координує діяльність: - закладів освіти, культури, охорони здоров’я; - видавництв, підприємств поліграфії та книгорозповсюдження; - районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; - центру зайнятості населення; - інспекції державного технічного нагляду; - управління ветеринарної медицини у Глибоцькому районі; - управління Пенсійного фонду України в Глибоцькому районі; - Міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності; - відділення фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві; - районного відділу Головного управління Держсанепідемслужби в Чернівецькі області.
10. Сприяє розвиткові наукового та науково-технічного потенціалу району з урахуванням його національно-культурних, соціально-економічних та інших особливостей.
11. Забезпечує взаємодію районної державної адміністрації з: - закладами культури та охорони здоров’я; - науково-дослідними організаціями (крім сільського господарства, містобудування та архітектури); - організаціями вітчизняного та іноземного туризму; - обласною організацією товариства пам’яток історії і культури; - вищими та середніми спеціальними навчальними закладами освіти.
12. Забезпечує дотримання в районі законодавства щодо використання мов, реклами.
13. Контролює стан медичної допомоги населенню, діяльність органів медико-соціальної експертизи.
14. Сприяє роботі установ творчих спілок і організацій, які діють у сфері культури і охорони здоров’я.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Заступник.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору