«Крути: дотик болю»

До Дня пам`яті Героїв Крут відділом культури і туризму, Глибоцьким РКБТД та Глибоцькою ЦБС на розширеній нараді керівників району 27січня проведено годину історичної пам`яті із висвітленням подій 1918, а також проведено історичні паралелі із подіями Євромайдану 2013 та обороною Донецького аеропорту українськими військовими – «кіборгами»  у 2016 роках. Полеглих за цілісність та свободу України вшанували хвилиною пам`яті.

Заходи із вшанування Героїв Крут  за участю учнівської та студентської молоді – кращих читачів бібліотек – відбулися у бібліотеках-філіях Глибоцького району. Зокрема, у стінах бібліотеки села Червона Діброва, Центральній районній бібліотеці вихованці Червонодібровського НВК та Глибоцького профтехліцею переглянули уривки історичних  відеофільм «Лист без конверта», «Крути» із циклу «Невідома Україна»; до уваги присутніх було представлено літературно-музичні композиції патріотичного змісту; в кінці учасники заходів запалили  свічу пам`яті та переглянули тематичну книжкову виставку «На Аскольдовій могилі поховали їх», ознайомились із новими книгами та фотоматеріалами про Героїв Крут.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - «Крути: дотик болю».