У закладах культури Глибоцького району відбулись заходи па`мяті Героїв Небесної Сотні

Центральні районні бібліотеки, бібліотеки-філії, музеї, будинки культури та сільські клуби запросили мешканців населених пунктів - дітей, молодь, доросле населення - разом вшанувати світлий подвиг кращих синів і доньок сучасної України - світлих воїнів Небесної Сотні. 
Історичні матеріали про буремні події листопада 2013 - лютого 2014, знакові відеосюжети, зустірчі-діалоги із учасниками тих подій, хвилини пам`яті, жалібні пісні,зворушливі поезії про подвиг Героїв новітньої доби, відкриття нових експозицій в музеях та виставок в бібліотеках, покладання квітів та лампадок до пам`ятників - далеко не повний перелік заходів, що відбулися протягом 17-20 лютого 2017 року на Глибоччині. 
В с.Кам`янка, Просіка, Черепківці, Червона Діброва, Привороки тощо заходи відбулися за участі вчителів та учнів загальноосвітніх шкіл, кращих читачів бібліотек, інтелігенції села та голів сільських рад.
В районному центрі Небесну Сотню вшанували на мітингу-реквіємі, що відбувся 20 лютого біля пам`ятника Борцям за волю України. Очільники крайової влади - Георгій Придій, Петро Панчук, заступник голови Глибоцької ОТГ Іван Веклич, представники духовенства та громадськості віддали шану загиблим. Спільному молебню-панахиді за Героями передували полум`яні промови, поетичне слово учнів та відоммих поетів краю, історична довідка ведучих - працівників РКБТД, що повернули присутніх у лютий 2014, рвала душу пісня П. Дворського "Ангели Майдану" у виконанні Аліси Божескул. 
Патріотичні флеш-моби "Сторінки Майдану" та "Світ підтримує Україну" за участю учнів 9-Б класу (класний керівник Надія Білоус) Глибоцької гімназії запам`ятався присутнім 
Жива пам`ять про світлий подвиг Героїв Мадану не дає нам відступитися від спільної мрії - мрії про єдину, неподільну, вільну, квітучу Україну!

 

Copyright 2015 Глибоцька РДА - У закладах культури Глибоцького району відбулись заходи па`мяті Героїв Небесної Сотні.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору