Відбулась зустріч з учасником АТО

15 лютого 2017 року в клубі села Слобідка відбулась зустріч з учасником АТО Іваном Рубанцем. У ході зустрічі Іван Георгійович розповів в яких важких кліматичних умовах доводилось йому воювати, а також показав учням систему захисту бійця, розказав про події на сході та відповів на численні запитання присутніх у залі дітей.

Іван Рубанець, житель села Слобідка був мобілізований 11 лютого 2015 року. Більше року перебував у м. Рівне на полігоні після чого 9 місяців проходив службу в м. Мар’їнка. На даний час Іван Георгійович несе військову службу за контрактом на сході України.

Для учасника АТО учні Слобідської ЗОШ читали вірші  “Молитва за Україну”, “Я Україну не віддам” та інші поезії на патріотичну тематику.

На завершенні зустрічі Іван Рубанець побажав всім миру і надії на краще майбутнє.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулась зустріч з учасником АТО.