«Бібліотечні блоги, як інструмент просування бібліотеки у віртуальному просторі». Під такою назвою 2 березня в центральній районній бібліотеці відбувся семінар – практикум бібліотечних працівників. Гостею Глибоцької РЦБС була зав.відділом інформаційних технологій та електронних ресурсів Чернівецької обласної бібліотеки Галина Добровольська.
Семінар – практикум здійснював свою роботу за таким планом:

1. Бібліотечні інновації та ініціативи сучасної бібліотеки - доповідач директор РЦБС О.І.Ковальчук

2. Бібліотечні блоги – один із перспективних напрямків розвитку бібліотечного сервісу – доповідач зав. методично – бібліографічним відділом ЦРБ Н.М.Федорчук
3. Бібліотечні блоги – інноваційні шляхи надання послуг - доповідач зав.відділом інформаційних технологій та електронних ресурсів ЧОУНБ ім..М.Івасюка Галина Добровольська
4. Створення бібліотечних блогів та робота з ними. Практичні заняття – доповідач бібліотекар ІІ кат. методично-бібліографічного відділу ЦРБ Л.О.Сабран
5. Роз’яснення щодо організації та проведення районного етапу – конкурсу «Книгоманія 2017 рік» - доповідач заст.. директора РЦБС М.Г.Жижиян
6. Відеопрезентація бібліотечних буклетів «У кожної бібліотеки свій вигляд неповторний» - доповідач бібліотекар ІІ кат. Методично-бібліографічного відділу ЦРБ Л.О.Сабран
7. Підведення підсумків семінару практикуму – директор РЦБС О.І.Ковальчук

Учасники семінару уважно та з цікавістю слухали всіх виступаючих, особливо корисною для всіх присутніх, була консультація представника обласної бібліотеки. Вона дуже детально, розповіла про те як покроково створювати бібліотечні блоги. Зазначила, що бібліотечний блог це інструмент інтернет-комунікації читача і бібліотеки, який почав використовуватися бібліотеками порівняно недавно, книгозбірні отримали можливість оперативно інформувати своїх читачів про події в бібліотеках, просувати свої інформаційні продукти й послуги. Таким чином можна прогнозувати, що бібліотечні блоги збережуть за собою роль простого і дешевого засобу доставки інформації, та висвітлення нових подій з життя бібліотек.

На завершення семінару виступила начальник відділу культури і туризму Олена Рєпіна, яка щиро подякувала представнику обласної бібліотеки та всім присутнім за участь у семінарі – практикумі, побажала всім творчих успіхів, адже досвід який бібліотекарі здобули сьогодні є корисним у повсякденній роботі.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - «Бібліотечні блоги, як інструмент просування бібліотеки у віртуальному просторі».