Відбувся обласний етап конкурсу «Хвилююче слово пророка»

Зазвичай початок української весни проходить під оберегом мудрого Шевченкового слова, яке так органічно вплелося в одвічний природній цикл.

В суботу 4 березня відбувся обласний етап конкурсу «Хвилююче слово пророка», проведений Учбово-методичним центром культури Буковини 4 у Чернівцях.

У цьогорічному ХХVI конкурсі взяли участь представники усіх районів області, міст Чернівці та Новодністровськ у загальній кількості 45 виконавців. У програмі виступів значне місце займали літературно-музичні, театралізовані композиції, співана поезія у супроводі бандури, фортепіано та акапела.

Глибоччина цьогоріч представила конкурсантів у всіх жанрах – художнє читання, співана поезія, літературно-музична композиція. І успішний результат не змусив себе чекати: І місце у номінації «Художнє читання серед дітей» здобула Тетяна Захотій (БТД с.Чагор), керівник конкурсантки – пані Вероніка Грицку -  доцент кафедри економіної географії та екологічного менеджменту. У номінації «Співана поезія» ІІІ місце здобула Ганна Сафрюк (клуб села Луковиця), почесною грамотою також відзначено літературно-музичну композицію «Жінки у долі Шевченка» народного аматорського театру Глибоцького РКБТД.

Оцінювало конкурсантів поважне журі у складі директора УМЦКБ, заслуженого діяча мистецтв України Миколи Шкрібляка, методистів УМЦКБ Яни Григораш, Іванни Стеф’юк, завідувача циклової комісії «Видовищно-театралізовані заходи» Чернівецького обласного училища мистецтв, відмінника освіти України Григорія Сорочана, письменника, поета, заслуженого працівника культури України Василя Васкана, завідувача відділу культури та національного відродження громадсько-політичної газети «Буковина», лауреата обласної літературно-мистецької премії ім. С. Воробкевича Людмили Черняк. Очолювала журі заслужена артистка України Анна-Дарія Андрусяк.

Відділ культури і туризму Глибоцької РДА дякує всім керівникам за відмінну підготовку конкурсантів, а також всім працівникам закладів культури району, які популяризують Кобзареве слово серед дорослого населення та молоді Глибоцького району.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбувся обласний етап конкурсу «Хвилююче слово пророка» .