В селі Опришени відбулися заходи до Дня Перемоги

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначної ролі у перемозі в Другій Світовій війні, висловлення поваги всім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, 05 травня , в селі Опришени відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті і примирення та 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Даний захід організований працівниками культури сіл Опришени і Слобідка, а також вчителями та учнями Опришенської загальноосвітньої школи. 
Із вітанням, побажанням добра та здоров’я до присутніх звернувся директор Опришенської загальноосвітньої школи Микола Боднарюк, який зауважив, що в ці дні усі українці вшановують «пам’ять тих, хто боровся за звільнення рідної землі, кожного, хто віддав найдорожче – своє життя, щоб врятувати наше із вами майбутнє». Також до присутніх звернувся голова ради ветеранів Опришенської сільської ради Пантелей Білецький. Він відзначив внесок наших земляків у Перемогу, а також те, що 9 nравня у далекому 1945 році стало святом для всього народу, хтось у той день радів, а хтось і оплакував своїх рідних, які не повернулись живими додому. Відтоді цей день для нас став і Днем пам’яті. 
Вшановуючи пам’ять полеглих воїнів учасники заходу поклали квіти до пам’ятника воїнам Другої світової війни. Також загиблих згадали хвилиною мовчання.

 

 

Copyright 2015 Глибоцька РДА - В селі Опришени відбулися заходи до Дня Перемоги .
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору