Молодь Глибоччини відвідала місто Київ

10 липня, на запрошення народного депутата Григорія Тіміша талановита молодь Глибоччини відвідала місто Київ.

Така нагода випала переможцям обласних, Всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсів – учням музичних та художньої шкіл району, гуртківцям закладів культури, а також їхнім педагогам та тренерам. Безкоштовною поїздкою до столиці дітей та творчу молодь краю нагороджено у рамках проекту «Червона доріжка», зініційованого відділом культури і туризму Глибоцької РДА. Ініціативу було підтримано Григорієм Івановичем, який минулого року започаткував, а цьогоріч продовжує добру традицію підтримки юних талантів, подарувавши 38 учасникам незабутню подорож.
Один екскурсійний день, а вражень на цілий рік: поїздка в Межигір`я, екскурсія до Верховної Ради України, подорож на катері по Дніпру, відвідання святинь українського народу – Михайлівського золотоверхого монастиря, Софіївського собору, Володимирівської гірки, вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні на Майдані, катання на фунікулері, прогулянка вечірнім Хрещатиком, на додачу – смачний обід від народного депутата у ресторації, яку кожен учасник міг собі обрати сам. 
У дружньому колі спілкування із Григорієм Івановичем діти дякували і ділилися планами на майбутнє: «Я – Лупу Даниїл. Учень Глибоцької музичної школи. Моя любов – це музика. Але музика – це не лише захоплення, це ще й велика щоденна праця. Гран-прі на обласному конкурсі – це результат щоденних наполегливих репетицій. Дякую, що Ви оцінили наші старання і запросили до Києва. Не за горами той час, коли я – учень з глибинки – завоюю Київські сцени…». 

«Я – Барбаза Василь. Коло моїх захоплень – це КВН та фотографія. Ця поїздка дарує мені нові враження, спонукає до творчості. Прийде час, і я приїду підкорювати «Лігу сміху», а в об’єктиві мого фотоапарату посміхатимуться зірки, політики і видатні люди України! Можна розпочати з Вас? Увага! Знімаю!» «Я – Карпюк Анастасія – випускниця Глибоцької художньої школи. Вміння бачити світ по-своєму дало змогу мені та моїм товаришам по школі здобути високі перемоги у обласних конкурсах. І навіть вже сьогодні наші враження лягли на папір замальовками. Пленер на катері по Дніпру ляже в основу експозиції «Київські враження», на відкриття якої ми Вас незабаром охоче запросимо». 
Зі словами подяки звернулися до народного депутата і педагоги та керівники структурних підрозділів. Зокрема, Вероніка Грицку – доцент, кандидат географічних наук, тренер гуртка художнього читання Чагорського будинку культури, Ольга Ковальчук – директор Глибоцької ЦБС, Роман Нагірний – директор Глибоцького районного РКБТД та інші.

На згадку про цей особливий день від імені працівників культури, вихованців та батьків начальник відділу культури і туризму Олена Рєпіна вручила Григорію Тімішу подяку та сувенір – картину із вишитим бісером національним символом України – тризубом. Сувенір із бісеру вручено і екскурсоводу Верховної Ради. 

До Києва учасники екскурсії прилетіли на крилах своїх здобутків, а повернулися на крилах нових вражень і творчого натхнення, з яких, впевнені організатори – народяться і нові перемоги!

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Молодь Глибоччини відвідала місто Київ.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору