Святкування 26-ї річниці Незалежності України в сільських закладах культури

24 серпня 1991 року відкрилася нова сторінка в історії нашої Батьківщини: на позачерговій сесії Верховної Ради було проголошено Акт про незалежність України, у якому було наголошено: "Верховна Рада УРСР урочисто проголошує незалежність України та створення самостійної держави - України. Територія України є неподільною і недоторканою. Віднині на території України мають чинність виключно Конституція і закони України". На карті світу з'явилася нова суверенна держава - Україна. З цієї нагоди працівники культури району провели заходи.

19 серпня в клубі с. Валя Кузьмин відбувся святковий концерт, присвячений 26-й річниці Незалежності України. Крім клубних колективів, в концерті взяли участь і запрошені майстри сцени. Це колектив народної музики будинку культури с. Чагор під керівництвом  зав. клубом Габора В.С., а також соліста-співака Довбенчука В.І. Також була організована тематична книжкова виставка. На концерт були запрошені голова ОТГ Глопіна В.І,  староста села Джуряк О.К. та всі охочі громадяни села.19 серпня в 14.00 сільська бібліотека філ №33 с.Луковиця провела спільно з завідуючим клубом захід "Мій рідний край-моя Україна". На святі були присутні сільський голова Косован В.В, депутати та жителі села. В залі була розгорнута книжкова виставка "Незалежність України - вибір і усвідомлення". Учні декламували вірші, співали патріотичні пісні та танцювали.

  

 19 серпня 2017 року  у сільській бібліотеці с. Сучевени була проведена патріотична година "Україна воскресла - ясна, незалежна, жива!". Була оформлена книжкова виставка «Незалежній України нині слава і вовік!». На заході були прочитані вірші про Україну, про її долю та тяжкі часи. До бібліотеки завітав маленький майбутній користувач Артем Кирстюк. 

20 серпня 2017 року в Турятському будинку творчості та дозвілля відбувся тематичний вечір "Шляхом незалежності - шляхом розбудови". Тематичну частину доповнювали музичні номери. Також була оформлена книжкова виставка: "Держави славна назва Україна".

22 серпня у читальному залі бібліотеки – філії №72 с. Червона Діброва відбулася інформаційна година «Діти України хочуть миру», яку підготувала завідуюча бібліотекою Наталя Горло.

Ведучі Роксолана Чоботар та Аліна Юркевич розповіли присутнім гарні легенди про Україну, про Державні та народні символи  нашої держави. Читачі бібліотеки продекламували вірші місцевих поетів Володимира Чоботаря, Лідії Золотарюк про Україну та рідну мову. Завідуюча бібліотекою представила присутнім книжкову виставку  «В серці рідна Україна», а також ознайомились з новими роботами майстрині з бісеру плетіння Татяни Салогор, вишивальниці Лікерії Стрільчук.

23 серпня у Опришенському сільському клубі відбулося свято «Про хліб, про мир, про Україну». Запрошені були працівники сільської ради, депутати та громада села. В залі оформлена книжково-ілюстративна виставка «Україна – єдина країна».

      

   23 серпня  у приміщенні будинку культури с. Кам’янка, працівники бібліотеки-філії №23 спільно з будинком культури провели свято до 26-тої річниці Незалежності України та дня прапора України під назвою "Я люблю Україну". Ведучі звернулись до  всіх присутніх з привітальними словами та побажали їм щастя, миру, добра, злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого майбутнього. Свої найніжніші, найдобріші почуття висловили наймолодші учасники нашого свята, це дітки з дитячого садочку. На святі звучали пісні, вірші про Україну.

 

23 серпня 2017 зав. бібліотеки Ністор Є. Б. провела історичну годину "Незалежність, хліб та мир у щирій молитві народ просив". Була оформлена книжкова виставка "Хай квітне щаслива моя Україна"

Звучали вірші про боротьбу нашого народу за незалежність України"

23 серпня в Йорданештській бібліотеці відбулася презентація виставки-подорож «Шляхом незалежності – шляхом розбудови», де розповідалося про героїчний шлях українського народу  до здобуття самостійності. А також про людей, пам’ятки культури і духовності, народні звичаї та традиції, про символи українства, про природні багатства нашого краю, щоб краще пізнати та збагатити свою українську мову кожному молодому українцеві.

Цього ж дня бібліотека-філія с. Просіка провела для читачів святковий вернісаж "Я дитина України". Відвідувачі мали змогу ознайомитись з історією України, особливо про боротьбу нашого народу за Незалежність. Зав. бібліотекою Родіка Зегря розповіла присутним про прапор, який бібліотека отримала як безцінний подарунок від захисників нашої країни з фронту. Книжкові виставки були оформлені для дорослих читачів і окремо для дітей. Поетичний вінок "Моїй Україні" став окрасою заходу. Також ми всі помріяли, якою ми хочемо бачити країну в майбутньому. 

23 серпня завідуюча бібліотеки-філії с. Волока Марія Загарчук завітала до дитячого садочку.Дітки були зацікавлені історією завтрашнього свята та слухняно слухали та дивилися книжки з казками.
24.08.2017 р. о 17.00 в Молодійському Будинку Культури був проведенний тематичний вечір “Живи і памятай свою незалужну Україну.     Участь у заході брали  танцювальні колективи, музичні виконавці Будинку Культури та учні Молодійської ЗОШ.           До св’яткування приєдналися жителі с. Молодія, читачі бібліотеки, працівники сільської ради та учні ЗОШ. На святі згадали борців за Незалежність України XX ст., вшанували їх память покладанням квітів до памятника. А також було згадано неминучу біль України, ціну її визволення та перемогу. Присутні мали можливість послухати пісні про Україну, її любов до неї, вірші, побачити танцювальні постанови та можливість не лишитися осторонь свята. 

 
24 серпня в бібліотеці-філії с. Станівці відбулася патріотична виставка дитячих малюнків "Ми - діти твої, Україно!".
 
 
24 серпня в будинку творчості та дозвілля села Черепківці було проведено літературно-мистецьке свято: «Шляхом незалежності – шляхом розбудови»26 років з великою надією та вірою ми прийняли виклик долі – стали на шлях створення та розбудови власної незалежної держави. Боротьба за волю і незалежність, цілісність наших земель і недоторканість кордонів продовжується і в наші дні. Сьогодні ми просто не можемо не згадати своїх односельців, які для нас є прикладом патріотизму, героями, кому ми завдячуємо мирним небом у нас, спокійним сном. Це герої Костянтин Лукянюк і Віталій Копачук, які віддали своє життя задля нашого майбутнього. 
Вшанували ми їх хвилиною мовчання. Клубні і бібліотечні працівники підготовили для своїх односельчанів урочистий захід. Вчитель історії О. Д. Карпюк розказав нам про Державний Прапор України, про деякі дати нашої Батьківщини та про людей, які стояли біля витоків нашої Незалежної України. Завідуюча бібліотеки-філії №71 В. І. Ірмійчук підготовила сценарій до тематичної частини і оформила книжкову виставку «Шляхом незалежності – шляхом розбудови». Ведучими свята були художній керівник  О. В. Репчук і бібліотекар села Новий Вовчинець Н. І. Бугня.  Вірші про Україну читали Гакман Олексій, Рабзін Олександр, Нунвайлер Михайло та Марія і Карлійчук Іван. Глядачів радували своїм співом Народний аматорський колектив «Калинонька», солісти Іван Ткачук, Надія Заболотнюк, Сергій Куделько, Майя Карабовська і інші.
27 серпня в Стерченському сільському клубі відбувся концерт «Я люблю Україну!». У тематичній частині ведучі розповіли про історію у концертній частині брали участь фольклорний колектив «Вербиченька», вокальний колектив «Водограй», солісти Тетяна Данелюк, Захар Харена, танцювальні колективи.
27 серпня в клубі с. Михайлівка відбувся святковий концерт «Про хліб, про мир, про Україну»  присвячений 26-й річниці Незаледності України.         Ведучі свята Владислав Джугалик та Дмитро Юркевич ознайомлювали присутніх з історією становлення української символіки та Державного Прапора. А активні читачі біблотеки – Василь Савчук та Майя Юркевич одягнені у святкове національне вбрання радували глядачів віршованими вітаннями які були пронизані патріотизмом та любов’ю до Батьківщини. Також, не залишали байдужими  і виступи наймолодших учасників концерту Олександра Брудера та Христинки Юркевич, які викликали бурхливі оплески у глядачів.         Впродовж свята лунали пісні у виконанні Юркевич Анастасії та Білоус Ганни, Юркевич Христинки, Лютик Марини, дует у складі Юркевича Дмитра та Джугалика Владистава та гурту «Забава».         Також, в залі була оформлена книжково-ілюстративна виставка «Моя Україна, моя Батьківщина», виставка малюнків Рожок Ксенії та Карини та виставка робіт народних майстринь села.Сьогодні зусилля українського народу і світової спільноти спрямовані на відновлення територіальної цілісності і суверенітету держави Україна. Не зважаючи на агресію, в країні проводяться ряд реформ, метою яких є забезпечення загальнолюдських прав і свобод, економічного добробуту та подальшої інтеграції в міжнародні процеси. Ще багато невирішених завдань є перед Україною, ще багато потрібно зробити для покращення життєвого рівня населення. Якою буде наша країна в майбутньому - залежить тільки від нас самих.
Copyright 2015 Глибоцька РДА - Святкування 26-ї річниці Незалежності України в сільських закладах культури.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору