Підсумок року Реформації підвели на Глибоччині

 

15 грудня на урочистому заході представникам трьох протестантських конфесій – членам районного оргкомітету «Реформації – 500» – вручили подяки голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій та голова Глибоцької районної ради Петро Панчук. Очільники району, зокрема, відзначили вагому участь вірян церкви Адвентистів сьомого дня, Християн віри євангельської (п’ятидесятників) та Євангельських християн-баптистів у соціальних проектах, збереженні стандартів високої моралі, примноженні здобутків духовної культури людства, розвиток доброчинництва у Глибоцькому районі, подякували за дотримання міжконфесійної толерантності та взаємоповаги. 

 

Начальник відділу культури і туризму Олена Рєпіна – куратор районних заходів «Реформації-500» – запропонувала переглянути презентацію про спільні проекти та найбільш яскраві окремі заходи, реалізовані протягом року: співпраця із волонтерами «Козацької варти» - передача теплих речей на передову, прибирання КПП «Порубне» у рамках акцій «Чисте серце – чисте місто» та «За чисту Україну», презентація 5 принципів реформації на розширеній нараді керівників відділів та управлінь району при голові РДА, благодійний концерт духовного співу та музики у рамках Всеукраїнсьої акції фонду «Серце до серця», урочистості до загальнонаціонального Дня подяки у центрі селища Глибока та с. Старий Вовчинець тощо. 

 

 

Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Коломієць – ініціатор прибирання сервісної зони КПП «Порубне» – подякував за об’єднані зусилля навколо спільної справи, відзначив неформальне ставлення до виконуваної роботи, що вже саме по собі є втіленням принципів Рефомації.

 

Заступник регіонального директора Всеукраїнського фонду «Серце до серця» Андрій Рибарчук наголосив на важливості об’єднаних зусиль у досягненні шляхетних цілей, розповів про закуплене на 200 тисяч гривень обладнання для ранньої діагностики вад зору у дітей, яке от-от буде завезене та презентоване у Чернівецькій області. Наголосив, що за результатами акції 2017 року Глибоччина і далі залишається лідером благодійності серед районів України, за що очільникам району та представникам трьох конфесій вручив найвищу відзнаку фонду «Золоте серце України-2017».

 

Члени оргкомітету «Рефомації-500» розповіли про реалізовані проекти протягом року та плани на майбутнє, адже Реформація не закінчується у 2017. Так, співкоординатор обласного оргкомітету, що діє при Чернівецькій ОДА, кандидат філософських наук, асистент кафедри філософії, діючий викладач філософсько-теологічного факультету ЧНУ Роман Онуфрійчук розповів про науково-практичну конференцію на тему «Взаємозв`язок релігії та економіки» за участю провідних вчених, міжнародних гостей та молодих науковців. Дмитро Шмідт – представник церкви Християн віри євангельської (п’ятидесятників) запевнив, що віряни і далі готові активно долучатися до соціальних проектів та благодійних акцій. Диякон громади Євангельських християн-баптистів з смт Глибока Петро Оленчук, наголосив на значенні щоденного читання Біблії, презентував дитячий християнський журнал українською та румунською мовами, який безкоштовно надходить у бібліотеки району. А представники оргкомітету від церкви Адвентистів сьомого дня Василь Жолобчук та Павло Козак презентувала головам пам’ятні монети «Рефомації-500» та різдвяні сувеніри. Василь Іванович розповів про проекти церкви для дітей Сходу України та капеланське служіння у військових госпіталях, зокрема, відкриття «кімнати надії». Павло Володимирович підсумував притчею: «можна як завгодно довго жалітися на темряву, а можна запалити хоча б одну свічку – добрі справи долають негатив». 
Рік 500-річчя Реформації завершено, але добрі справи та втілення п’яти принципів Реформації мають тривати й далі – підсумували організатори та учасники заходу.

 

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Підсумок року Реформації підвели на Глибоччині.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору