Глибоччина привезла 5 нагород з обласної рейтингової програми "Галерея пошани"

10 травня в учбово-методичному центрі культури Буковини відбулося урочисте відкриття «Галереї пошани-2018» - нагородження лауреатів четвертої обласної рейтингової культурно-мистецької програми за підсумками роботи у 2017 році. З мотивуючими словами щирих побажань до всіх нагороджуваних звернулися організатори та поважні гості свята. Піднесений настрій даували відомі виконавці, серед яких і наш - срібний призер "Голосу країни"- Андрій Рибарчук. Глибоччина привезла 5 нагород у 5-ти номінаціях: "Кращий сільський клубний заклад" - будинок творчості та дозвілля с. Старий Вовчинець. Директор - Оліяна Балан; "Кращий народний аматорський фольклорний колектив" - НАФК "Датіна" Будинку творчості та дозвілля с.Опришени. Керівники - Роза-Марія Пагон та Мафтей Німіжан."Кращий аматорський дитячий колектив" - зразковий хореографічний колектив "Джерельце" Глибоцького РКБТД. Керівник - Наталя Зеліско. "Кращий аматорський хоровий колектив" - народий аматорський хоровий колектив "Кодрій Космінулуй" с. Грушівці Волоківської ОТГ, диригент - Георгій Садовей. Номінація "Кращий аматорський хореографічний колектив" - Народний аматорський ансамбль танцю "Мерцішор" будинку творчості та дозвілля с.Волока Волоківської ОТГ. Керівник - Іван Коган. Вітаємо переможців! Дякуємо організаторам!

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибоччина привезла 5 нагород з обласної рейтингової програми "Галерея пошани".