Творчий звіт працівників культури села Слобідка

В неділю 04 листопада відбувся творчий звіт працівників культури (бібліотеки та клубу) с. Слобідка на тему «Культура в нашому житті». Бібліотекар Марія Романюк підготувала та була ведучою тематичної частини, в якій розповіла про роботу бібліотеки, нові форми роботи з читачами, краєзнавчу роботу і все це супроводжувалося слайдовою презентацією. Творчий звіт продовжила концертна програма за участі колективів клубу с. Слобідка завідуюча Віоріка Романюк. Начальник відділу культури і туризму Глибоцької РДА Олена Рєпіна підвела підсумки творчого звіту та подякувала завідуючій клубом та завідуючій бібліотекою-філією за цікавий захід, а також відзначила учасників звіту. До слова було запрошено  голову Опришенської сільської ради Миколу Поповича, який відзначив високу підготовку працівників культури села в проведенні творчого звіту, побажав їм творчих успіхів та натхнення в роботі.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Творчий звіт працівників культури села Слобідка.