21 грудня 2018 року НАФК «Вишиванка» Старововчинецького БНТД  та фольклорний колектив «Вербиченька» Стерчанського клубу прийняли  участь у фестивалі українських колядок в місті Арад, а вже наступного дня на колектив очікував теплий прийом в місті Тімішора на ХІХ міжнародному фестивалі українських колядок.

27 – 28 грудня НАФК «Вишиванка» Старововчинецького БНТД та «Калинонька» БТД с. Черепківці побували  на ХІІІ фестивалі колядок в Румунії, м. Ботошани. Українська діаспора з радістю на обличчі вслуховувалася в кожне слово, в кожний рядочок наших українських колядок. Кожний виступ «Вишиванки» був тепло прийнятий бурхливими оваціями.
Вже наступного дня колектив прийняв участь в святковому концерті комуни Киндешт.

30 грудня  - Фестиваль українських колядок у місті Сірет (Румунія) відвідали НАФК «Калинонька» БТД с. Черепківці, фольклорний колектив будинку культури с. Димка «Гірська Орлиця» та «Тріо» будинку культури с. Кам᾽янка.

31 грудня – НАФК «Царанкуца» клубу с. Петричанка мали можливість бути серед почесних гостей на   Фестивалі традицій та зимових звичаїв   в комуні Вирфу Кимпулуй, Ботошани .

Відділ культури і туризму Глибоцької районній державній адміністрації та всі запрошені  колективи учасники  безмежно вдячні  Союзу українців Румунії за гостинність, за те, що цінують нашу українську мову, пісню, культуру.

Напередодні та різдвяних свят відділ культури і туризму, структурні підрозділи та всі народні колективи Глибоччини  вітає всіх Різдвом Христовим.

Живіть щасливо довго-довго
На радість всій своїй сім’ї.
Хай буде рівною дорога
На рідній матінці-землі.
Хай змилостивиться над нами доля,
Нехай майбутнє буде без війни.
Щоб не з фронту, а з заводу, з поля
Батька виглядали всі сини.

Начальник відділу культури і туризму РДА Олена Рєпіна

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Сезон щедрівок та колядок розпочато з міжнародних поїздок фольклорних колективів Глибоцького району до сусідньої Румунії.