Мітинг - реквієм «У їхніх серцях жила Україна»

Минуло вже  п’ять років з часу трагічних подій, внаслідок яких загинуло та померло від тяжких ран більше ста учасників Революції Гідності – Героїв Небесної Сотні. Ті доленосні події назавжди закарбувалися у наших серцях нестерпним болем.

20 лютого відбувся мітинг- реквієм «У їхніх серцях жила Україна» присвячений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Віддати данину шани загиблим Героям Небесної Сотні біля пам’ятника «Борцям за волю України» зібрались представники влади, учні Глибоцької гімназії та жителі селища.

Панахиду пам’яті Героїв Небесної Сотні відправив благочинний Глибоцького району Православної церкви України – отець Роман Грищук.

До слова запрошувались: народний депутат Верховної Ради України Григорій Тіміш, заступник голови Чернівецької ОДА Ігор Богатирець, голова Глибоцької РДА Георгій Придій, заступник голови районної ради Віталій Гуменний, голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк.

Разом з ведучими (І. Лупу, Л. Дущак та І. Морар) учасники мітингу погортали найсумніші сторінки зими 2014 року, наголосивши, що цей болючий літопис Майдану варто всім читати час від часу аби не  втратити з поля зору вектор руху, не розгубивши в щоденних труднощах віру в Україну.

Бібліотекарями центральної районної бібліотеки  були виготовлені стенди з фотографіями  усіх загиблих учасників акції протесту «Небесної Сотні», які були розміщені біля стели «Борцям за волю України», меморіальної дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Пісня  присвячена пам’яті  Героїв Небесної Сотні пролунала у  проникливому виконанні Н. Заболотнюк.

До пам’ятника прийшли учні Глибоцької гімназії (класний керівник     Ю. Коваль), вони долучилися до тихої акції пам’яті Героїв Небесної Сотні, прикрасивши паперовими янголами  символічні деревця пам’яті.

Учасники зібрання, під супровід народного реквієму «Плине кача» у виконанні А. Козіяну, хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні,  які віддали своє життя за свободу та європейський вибір своєї країни.

Присутні на мітингу запалили лампадки  та поклали квіти до пам’ятника.

До  організації  та проведення мітингу – реквієму долучилися: відділ культури і туризму РДА – О. Рєпіна, РКБТД – Р. Нагірний, РЦБС – О. Ковальчук.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Мітинг - реквієм «У їхніх серцях жила Україна».