205 річниця від дня народження Т. Г. Шевченка

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково. Щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас новим і неповторним. Він - невмируща слава українського народу. Як весна оновлює природу, так і поезія Тараса Шевченка оновлює наші серця, вчить бути милосердними і любити свою Україну.

Існує така народна мудрість: "Шевченко - це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу". Так, уже 205 річниця від дня народження Т. Г. Шевченка - славного сина українського народу, але й сьогодні його слово живе між нами. 

Щоб вшанувати пам'ять великого поета в бібліотеках-філіях відбулися такі заходи:

Літературний колаж в бібліотеці-філії с. Карапчів, присвячений дню народження великого Кобзаря "Живуть Кобзаре любий поміж нас, і голос твій, і пензель твій, і слово".

Працівники клубу та бібліотеки с.Димка провели поетичний зорепад "Вінок Шевченківських поезій". Разом з читачами поринули у світ його поезій, співали пісні на слова поета. Це була ще одна гарна нагода зустрітися знов з юними читачами і провести гарно час.

 Огляд-презентація книжкової виставки «Кобзареве слово – моя рідна мова» в бібліотеці-філії с. Опришени

 

Літературна година "Тарас Григорович Шевченко - честь і слава України" до 205-річниці від дня народження великого поета та письменника відбулася в бібліотеці-філії с. Новий Вовчинець. Бібліотекар Ніна Бугня спільно з вчителями Новововчинецького НВК Мар'яною Дещук та Інною Козак підготували для учнів цікаву розповідь про життя і творчість Тараса Григоровича Шевченка, провели вікторину "Сторінками життя Шевченка" та огляд - презентацію книжкової виставки.

Бесіда біля книжкової виставки «Велич Тарасового слова» в бібліотеці-філії с. Купка

6 березня до 205-річниці від дня народження поета, письменника Тараса Шевченка у бібліотеці-філії с. Луковиця пройшов огляд його творчості "Кобзар-книга безсмертна". Відбулося покладання квітів до пам’ятника Тараса Григоровича та молодіжний флеш-моб.

Шевченківські читання та огляд-презентація книжкової виставки «На струнах Кобзаревої душі» від працівників культури села Привороки

 Працівники бібліотеки-філії №23 спільно з будинком культури с. Кам'янка провели захід "Живуть, Кобзаре любий, поміж нас і голос твій, і пензель твій, і слово". 

 Під час заходу діти дізналися, що іноді, після смерті, життя незвичайної людини перетворюється на легенду, і ця легенда живе серед людей цілі віки. З найдавніших давен, серед українців існує повір’я: що частіше добром і шаною згадують людину, то довше вона живе.

Огляд-презентація книжкової виставки «Шевченкове слово в віках не старіє» в бібліотеці-філії с. Просіка.

 

Copyright 2015 Глибоцька РДА - 205 річниця від дня народження Т. Г. Шевченка.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору