Скайп-зустріч з колегами Новопсковської ЦРБ «У пелюстках Червоної рути»

В центральній районній бібліотеці відбулась скайп - зустріч з колегами із Луганщини Новопсковською ЦРБ, приурочена 70 – ти річчю від дня народження композитора і поета Володимира Івасюка під назвою «У пелюстках Червоної рути».

Володимир Івасюк - один із творців української естрадної музики. Видатний українець, який прожив всього 30 років, за своє коротке життя написав 107 пісень, 53 інструментальних творів, створив музику до кількох спектаклів. Окрім цього, він професійний медик, скрипаль, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував свої пісні. Відомий як музикант, Івасюк був і неординарним живописцем.

Учасниками даної зустрічі з смт. Новопскова були: Козлова Ольга Василівна, начальник відділу культури Новопсковської РДА,   Грачова Ірина Олексіївна, директор Новопсковської ЦБС, члени літературно-поетичного об’єднання «Ліра», народний ансамбль народної пісні «Слобода».

Учасники – Глибочани:  Рєпіна Олена Мірчівна, начальник відділу культури і туризму Глибоцької РДА, Ковальчук Ольга Іллівна – директор Глибоцької РЦБС, Михайло Стасюк, активний читач нашої бібліотеки, Олександра Григорівна Приходько – Возняк, керівник  районної літературно – мистецької студії «Витоки», учасники районної літературно- мистецької студії «Витоки» та працівники  бібліотек.

З першими привітальними словами до колег звернулися начальники відділів культури Козлова О. В та Рєпіна О.М.

Під час заходу присутні обох сторін мали можливість почути цікаві факти про життєвий та творчий шлях  митця, а також, бібліограф Глибоцької ЦРБ презентувала методико-бібліографічний  матеріал «У пелюстках Червоної рути».

Бібліотекарі Новопсковщини надавали слово учасникам  літературно-поетичного об’єднання «Ліра»: Мізірній Р.Т., Кущовій І.Т., Скіпі Т.Ф. Бібліотекарі Глибоччини до слова запрошували учасників районної літературно – мистецької студії «Витоки»: М. Стасюка, О. Приходько – Возняк,  Світлану Грищук, переможницю обласного конкурсу декламаторів поезії Івасюка, ученицю Глибоцького ліцею, яка продекламувала вірш – посвяту «Незгасна пісня» В. Васкана.

В подарунок для Глибочан від колег прозвучала пісня «Мальви» у виконанні Тетяни Яковенко, керівника народного ансамблю народної пісні «Слобода». А від нас прозвучала пісня Володимира Івасюка  «Пісня буде поміж нас», у  виконанні Світланки Бакрев, керівник Віоріка Лупу.

Завершальною нотою скайп – зустрічі стало спільне виконання  найпопулярнішої української пісні Володимира Івасюка «Червона рута». На закінчення побажали один одному творчих успіхів та нових онлайн – спілкувань.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Скайп-зустріч з колегами Новопсковської ЦРБ «У пелюстках Червоної рути».