«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі» - саме ці слова сучасної геніальної поетеси Ліни Костенко стали епіграфом для проведення поетичного вечору, присвяченого Всесвітньому Дню поезії, який відбувся 17 березня в читальному залі Глибоцької центральної районної бібліотеки.

Сьогодні наша затишна літературна вітальня зібрала чимало любителів і шанувальників поетичного слова, які цінують і розуміють поезію.
Захід відбувся за участі: начальника відділу культури і туризму РДА – Олени Рєпіної, відповідального секретаря Чернівецького обласного об`єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта» ім. Т. Шевченка - Марії Пелех, методиста українознавства навчально-методичного центру виховної роботи та позашкільної освіти інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області - Тамари Мінченко, учасників літературно-мистецької студії «Витоки», учасників творчого об’єднання «Родина» із Сторожинецького району та всіх тих, кому не байдуже справжнє поетичне слово.

Свято розпочали бібліотекарі центральної районної бібліотеки - Ірина Морар та Лідія Брудер, які розповіли про відзначення Всесвітнього Дня поезії.

В затишній, дружній, невимушеній атмосфері звучали вірші від Олександри Приходько-Возняк, Олени Рєпіної, Ольги Шевченко, Родіки Зегрі, Марічки Маріщак, Марії Козуб, Елеонори Скіпор, Віри Франчук, які із задоволенням ділилися з присутніми своїми присвятами, особистими думками, відчуттями та емоціями. Прочитані поетичні рядки звучали проникливо і щиро.
Учасники сьогоднішнього зібрання мали нагоду вперше познайомитися з віршами Любові Різничук з села Привороки. Вірші які вона декламувала вразили всіх своєю проникливістю та глибоким змістом.
Також, в цей день згадали про відомого глибочанина, талановитого поета, музиканта, художника, журналіста Григорія Трафюка, якому в березні мало б виповнитися 60.

Подібні заходи завжди збагачують присутніх новими враженнями, дають змогу висловити свої емоції, почуття, знайомлять із незнаними тонкощами душі, талантами та уподобаннями інших.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Поетичний вечір «ПОЕЗІЯ – ЦЕ ЗАВЖДИ НЕПОВТОРНІСТЬ, ЯКИЙСЬ БЕЗСМЕРТНИЙ ДОТИК ДО ДУШІ».