Поетичний скайп – марафон «Дотик словом»

Березень багатий на визначні події для книголюбів і всіх, хто щодня опановує мистецтво слова. Щорічно 21 березня за ініціативою ЮНЕСКО святкують Всесвітній день поезії.

З нагоди такого чудового свята Глибоцька центральна районна бібліотека долучилася до Другого Буковинського поетичного скайп - марафону «Дотик словом», організатором якого є обласна Універсальна наукова бібліотека імені М. Івасюка.

Основна мета марафону – привернути увагу до мистецтва поетичного слова, познайомити з відомими поетами та їх творчістю, підвищити інтерес до поезії, відкрити нові імена сучасної літератури. У поетичному марафоні прийняли участь буковинські поети та поети-початківці, національно-культурологічні товариства, заклади культури та освіти, літературні клуби та студії, учасники конкурсів читців, учні, студенти, шанувальники поетичного слова.

Від Глибоцької центральної районної бібліотеки виступили: Михайло Стасюк – постійний читач нашої бібліотеки, поет, автор трьох збірок «Збудуй душі своєї храм», «Під золотим шатром любові», «Де мати за руку водила», який саме сьогодні в Всесвітній день поезії святкує свій славний ювілей.

Від імені Наталії Лупуляк, яка нажаль не змогла долучитися до марафону виступила Людмила Сабран.

Поезія — це сум, чарівність, музика, дотик до душі, струни якої ще довго будуть бриніти. І чим частіш — тим краще. Тоді людина буде духовно вищою і красивішою.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Поетичний скайп – марафон «Дотик словом».