Щороку відзначення Всесвітнього дня поезії культурою Глибоччини еволюціонує

Якщо у попередні роки в цей день ми проводили чимало районних заходів за участю знаних письменників (Світлана Кирилюк, Мирослав Лазарук тощо), відомих видавців (Видавничий дім "БукРек"), влаштовували коло поетичної свічі за участю літературно-мистецької студії "Витоки" (Олександра Приходько-Возняк) та представників влади - Петро Панчук, Ілля Лопуляк, Олександр Шкурідін, - то цього року окрім районних взяли участь і в обласних проектах.
Щиро дякуємо ТРК "Буковина", зокрема, пані Людмилі Мельник за запрошення на святковий ранковий ефір саме цього дня, та увагу до творчого доробку культури району. Непідробне захоплення в очах ведучих, яким зустріли учасниць поетичної мініатюри "Якби..." - Лариса Дущак, Алла Сторожук, Лідія Сандуляк, Олена Сандуляк, Ірина Морар - про кохання в житті Т.Шевченка, дало позитивний заряд на цілий день.
Неймовірно цікавим, продуманим, креативним був захід, зорганізований Обласною бібліотекою ім.М.Іасюка "Поетичний марафон". Вважаємо за честь бути учасниками заходу поруч із метрами поетичного слова. Дякуємо колегам - директору Наталії Філяк, автору проекту Олені Банніковій - за запрошення та організацію.
Яскравим завершенням цього поетичного калейдоскопу стала презентація збірки "Всміхнися, жінко" у с.Луковиця на запрошення старости села Косована Віктора Васильовича (деталі в іншому матеріалі).
Тим часом центральна районна бібліотека на високому рівні зорганізувала та провела районний захід до Дня поезії, привітавши творчу еліту краю. Так співпало, що цього дня відзначив свій ювілей активний читач книгозбірні, автор 3 поетичних збірок - Михайло Стасюк. Його світла поезія та творчий доробок і стали темою цьогорічного свята.
Нехай всі нові враження цього дня стануть основою нових творчих якісних проектів!

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Щороку відзначення Всесвітнього дня поезії культурою Глибоччини еволюціонує.