"Рідний край.Україна"

24 березня 2019 року Глибоччина приймала районний етап Всеукраїнського конкурсу "Рідний край.Україна"! Діти та молодь віком від 5 до 23 років змагалися у 8 номінаціях. Із 70 учасників дипломами різних ступенів відзначено понад 40 дітей нашого району!
Високоповажне журі дало високу оцінку підготовці юних талантів працівниками культури та організації самого заходу районним будинком творчості та дозвілля. Як зазначив президент фестивалю Ярослав Унгурян: "Наша Буковина - це квітник талантів, і наші діти та молодь варті того, щоб презентувати свої здобутки на сценах Європи! Саме такою є мета нашого фестивалю, що має соціальне спрямування".
Перед початком конкурсної програми учасників гарними побажаннями мотивували до успіху - заступник голови Глибоцької районної ради Віталій Гуменний, секретар селищної ради Глибоцької ОТГ Олена Бадюк, начальник відділу культури і туризму Олена Рєпіна передала вітання від голови Глибоцької РДА Георгія Придія. На розвиток своїх талантів благословив творчу еліту краю священик Православної церкви України Роман Грищук.
Здобувачі І та ІІ місць у різних номінацях та вікових категоріях боротимуться у регіональному півфіналі, що відбудеться у травні цього року! Успіхів та перемог нашим юним талантам!

Copyright 2015 Глибоцька РДА - "Рідний край.Україна".