Польські канікули юних артистів з Глибоки

Нещодавно танцювальні колективи Глибоцького РКБТД - НААТ "Ізвораш"(керівник Роман Нагірний), спортивно-бальна студія Gran-Pri (керівники Кирило та Анна Лупул) та солісти Сашка Євтух, Емма Лупуляк та Софія Верхоляк повернулися з Польші містечка Голухув.

Першого дня артисти відпочивали, грали у боулінг, прогулювалися місцевими вуличками, а наступного діти побували на цікавих екскурсіях, зокрема побачили Голухувський замок, який володіє цікавою історією і давно перетворився на  знімальний майданчик для багатьох історичних фільмів. Територію замку оточують тераси, різноманітні скульптури та статуї. Також учасники мали можливість прогулятися ландшафтним дендропарком в якому побачили сімейство зубрів, польських коників, диких кабанів, оленів, косуль, лебедів, фазанів та диких качок.

Цього ж дня і відбувся довгоочікуваний концерт, зал був переповнений людьми. Аматори з України представили полякам народні та бально-спортивні танці, співали українських пісень, одним словом популяризували молодіжну українську культуру. Після закінчення глядачі аплодували стоячи і дякували за концерт. Ввечері для нас організували польсько-українську зустріч, де діти могли між собою поспілкуватися, потанцювати.

 

Також відбувся взаємний обмін досвідом між керівництвом регіону Голухува та Глибоцької ОТГ. Нашу делегацію представляли керуючий справами Василь Зеленівський, депутати Сергій Орос та директор Глибоцького ліцею Дмитрій Глобак, було напрацьовано ряд ідей по написанню міжнародних проектів та подальшої співпраці.

За кордоном учасників поїздки вразило ставлення один до одного особливо відношення до диких тварин. Скрізь на вулицях чисто, охайно, ніхто не порушує правил, люди щирі та ввічливі. Швидкісні дороги закриті пластиковою огорожею, через ці огорожі менше гинуть тварини і травмуються під колесами автомобілів.

Юні аматори Глибоцького РКБТД та їх батьки висловлюють щиру вдячність за сприяння у поїздці голові Глибоцької селищної ОТГ – Григорію Ванзуряку.

 Методист РКБТД    Алла Сторожук

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Польські канікули юних артистів з Глибоки.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору