Подарунок від відділу культури Новопсковської РДА

Ані відстань, ані час не можуть стати на перепоні щирій дружбі між Новопсковщиною та Глибоччиною! Вчора отримали подарунок від колег відділу культури Новопсковської РДА за сприяння начальника відділу ОЛЬГИ КОЗЛОВОЇ: розкішний рушник із автентичною вишивкою Новопсковського району, набір печива із національною символікою та збірку поезій місцевих авторів. 
Співпрацю по обміну вишитими рушниками різних регіонів України започаткував голова Глибоцької районної ради ПЕТРО ПАНЧУК. Петро Володимирович відомий колекціонер - нумізмат, філателіст, а ідея зібрати колекцію рушників різних регіонів України - креативна, яскрава і на часі. 
Подарунок від колег зі Сходу буде презентовано на черговій сесії районної ради, а колекцію вишитих рушників - під час районного фестивалю "Вишивана Глибоччина".
Глибоччина дякує колегам відділу культури Новопсковської РДА за щирий відгук. Дякуємо майстрині, незважаючи на відстань і час ми відчули дотик її рук і серця крізь полотно. Ваш рушник - це ще один незримий міст між СХОДОМ і ЗАХОДОМ!

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Подарунок від відділу культури Новопсковської РДА.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору