Весняний об’їзд закладів культури Глибоччини

З 9 по 17 квітня 2019 року відбувся весняний огляд закладів культури Глибоцького району. Щорічний весняний об’їзд з метою завчасної підготовки до осінньо-зимового періоду, виявлення аварійних приміщень, планування ремонтних робіт проведено комісією у складі начальника відділу культури і туризму, голови комісії Рєпіної О.М., головного спеціаліста відділу, секретаря комісії Коржакова А.Є., директора Глибоцької районної централізованої бібліотечної системи Ковальчук О.І., директора районного будинку творчості та дозвілля Нагірного Р.Г. спільно із директорами, завідуючими сільських закладів культури та сільськими головами, головами ОТГ. 
Особливістю цьогорічного весняного огляду стало проведення спільних круглих столів за участю членів комісії, керівників сільських закладів культури та представників органів місцевого самоврядування на місцях, у ході яких обговорено ряд важливих питань: здобутки і недоліки роботи клубних закладів та бібліотек-філій; узгодження із сільськими головами, головами ОТГ спільного календаря заходів до кінця 2019 року та визначення цільової аудиторії глядачів, учасників; методична допомога районних закладів культури, впровадження інноваційних методів і форм роботи; стан пожежної безпеки, охорони праці, техніки безпеки тощо у закладах культури; проведення ремонтних робіт, підготовка до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років. 
У ході обговорень окреслено коло проблемних питань, що потребують вирішення та є актуальними для установ культури більшості сільських рад.

З метою усунення недоліків в роботі членами комісії було внесено ряд дієвих пропозицій щодо актуалізації традиційних та впровадження інноваційних підходів.
Учасники об`їзду – члени комісії висловлюють подяку сільським головам та головам ОТГ за співпрацю у розвитку культури на селі, вкладені кошти у ремонт та розвиток установ; маємо сподівання на об`єднані зусилля у вирішенні нагальних проблем, участі у спільно окреслених планах роботи, тривалу подальшу співпрацю. 
Окрему подяку висловлюємо народному депутату України Григорію Тімішу, з яким зустрілися в с. Старий Вовчинць під час об`їзду. Григорій Іванович також оглядав заклади, на які спрямовано кошти соцеконому, серед них – чимало сільських установ культури: бібліотека-філія та Будинок творчості та дозвілля с. Старий Вовчинець, бібліотека-філія та клуб с.Просіка, Будинок творчості та дозвілля с.Черепківка, Будинок творчості та дозвілля с.Димка, клуб с.Луковиця, будинок культури с.Молодія, клуб та бібліотека с.Слобідка, Будинок творчості та дозвілля с.Чагор, Будинок творчості та дозвілля с.Волока тощо. За всі роки незалежності, Глибоччина і не тільки, не мала такого депутата, який би стільки зробив для різних галузей регіону загалом та культури Глибоччини зокрема, як Григорій Іванович Тіміш. Сподіваємося на продовження співпраці.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Весняний об’їзд закладів культури Глибоччини.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору