Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок.

Минуло багато років від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей.

Щоб віддати шану всім тим, хто ризикуючи власним життям рятував наші життя до 33-річниці Чорнобильської трагедії в бібліотеках-філіях Глибоцької РЦБС відбулися масові заходи:

У бібліотеці-філії с. Привороки відбулася година пам'яті "Чорнобильська рана Землі".

В бібліотеці – філії №42 с. Новий Вовчинець бібліотекар Ніна Бугня разом з вчителями Мар’яною Дещук, Тетяною Заболотнюк та директором НВК Наталією Ткачук для учнів провели урок – реквієм «Твій біль, Україно, дзвони Чорнобиля».

Екологічна бесіда ,,Обпалений квітень,, у бібліотеці-філії с. Поляна.

Вечір-реквієм:"Дзвони Чорнобиля" в бібліотеці-філії с. Луковиця.

Працівники культури с.Сучевени до роковини Чорнобильскої трагедії провели екологічну годину "Біль Чорнобиля не згасає".

Працівники культури села Тарашани провели екологічно-бібліотечний журнал "Чорнобиль.Скорбота пам'яті людської "

Працівники культури та бібліотеки села Черепківці провели годину пам'яті "Чорнобиль - біль і пам'ять вічні".Завідуюча бібліотеки - філії №71 Віоріка Ірмійчук підготовила тематичну виставку та огляд презинтації книг на дану тему.На годину пам'яті запросили учнів місцевої школи, яким директор будинку народної творчості та дозвілля Ольга Кожукар та керівник народного аматорського театру "Родина" розповіли про ті трагічні дні які сталися в ніч з 25 на 26 квітня 1986 року.

Огляд-презентація книжково-ілюстративної виставки «Чорнобиль: загубпений світ» в бібліотеці-філії с. Старий Вовчинець.

Година-спогад "Природа Чорнобиля: прихильна до людини, але вразлива" в бібліотеці-філії с. Димка. Відвідувачі з зацікавленністю слухали факти про аварію, присвятили вірші і запалили свічки в пам'ять про загиблих, переглянули літературу на виставці.

Годину пам'яті "Чорний біль над білим цвітом" провели працівники культури с. Горбівці з учнями Горбівецької ЗОШ

Година застереження «Чорнобиль - немає минулого» відбулася в бібліотеці-філії с. Стерче

Урятований світ — найкращий пам'ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Пам'ятаймо про них і ро­бімо усе, щоб ніколи не падала на землю гірка зірка Полин...

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок..