Чорнобиль – велика трагедія нашого народу

Вже 33 роки поспіль ми згадуємо найбільшу техногенну та екологічну катастрофу сучасності, яка змінила екологічне середовище та світогляд усього світу. Чорнобиль – це велика трагедія нашого народу, це біль за втрати, зламані людські долі.

Щорічно 26 квітня ми вшановуємо тих, хто ціною власного здоров'я, ризикуючи своїм життям зупинив розбурханий "Мирний атом". Учасники ліквідації аварії на ЧАЕС стали живими свідками найбільшої трагедії минулого століття і навіть тисячоліття.

До цієї скорботної для всього людства дати - 25 квітня в читальному залі Глибоцької центральної районної бібліотеки відбулась година пам’яті: «Чорнобильська трагедія – слід на Україні», на якій були присутні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та представники влади.
Під час заходу ведучі нагадали присутнім про страшну трагедію на Чорнобильській АЕС, що й досі відгукується болем у серцях мільйонів людей. Надзвичайно зворушливо продекламували вірші про Чорнобиль учні Глибоцького ліцею.

Зі словами подяки до чорнобильців та із закликом до всіх людей пам’ятати подвиг ліквідаторів Чорнобильської катастрофи зверталися: заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталій Кирилович Коломієць, начальник відділу освіти, молоді та спорту Глибоцької селищної ради Юрій Георгійович Чубрей та керівник Чернівецької обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Василь Тріфонович Колотило.

Чорнобильська біда надовго залишиться у нашій пам’яті. Ще довго ми будемо відчувати на собі її наслідки. Та все ж, життя продовжується, потрібно й далі жити, розбудовувати свою державу Україну.

Тому, напередодні великого світлого свята Воскресіння Христового, Пасхи - чорнобильцям подарували маленькі сувеніри, які виготовили напередодні учні Глибоцької гімназії разом з бібліотечними працівниками.

А на завершення заходу в знак шани та поваги загиблим чорнобильцям було покладено квіти до пам’ятника "Ліквідаторам Чорнобильської катастрофи".

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Чорнобиль – велика трагедія нашого народу.